@Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):
Ufoki, wszędzie ostatnio ufoki. Lód się śmieje, że to przykrywka na Epsztajna.
Cały czas mnie korci, aby piekłoszczyka Epsztajna wątkiem uhonorować z kluczowym pytaniem, gdzie obecnie owe elity się zabawiają i kto rolę ich rajfura obecnie pełni.
Dziewczyny z Dubaju? Zauważmy, ze od pewnego czasu w przestrzeni społecznościowej, filmach, serialach itp. trwa intensywne ocieplanie wizerunku prostytucji pod nazwą tzw. sesksłorkingu
Branża modelingowa jest tropem oczywistym ale pytanie gdzie się obecnie zabawiają i nie jest to jedynie Dubaj.
@MarianoX powiedział(a):
Pewnie Bliski Wschód i Afryka. Oceania zbyt daleko położona. jakieś terytoria niedookreślone i zamorskie typu Jerseye, wyspy Man, Azory. Kajmany. Antyle. Martiniki itp. chyba zbyt ryzykowne.
@MarianoX powiedział(a):
Pewnie Bliski Wschód i Afryka. Oceania zbyt daleko położona. jakieś terytoria niedookreślone i zamorskie typu Jerseye, wyspy Man, Azory. Kajmany. Antyle. Martiniki itp. chyba zbyt ryzykowne.
Jeśli Azory to w Kłodzku. A o kajmanach i antylopach nie wiem.
@Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):
Ufoki, wszędzie ostatnio ufoki. Lód się śmieje, że to przykrywka na Epsztajna.
Cały czas mnie korci, aby piekłoszczyka Epsztajna wątkiem uhonorować z kluczowym pytaniem, gdzie obecnie owe elity się zabawiają i kto rolę ich rajfura obecnie pełni.
Dziewczyny z Dubaju? Zauważmy, ze od pewnego czasu w przestrzeni społecznościowej, filmach, serialach itp. trwa intensywne ocieplanie wizerunku prostytucji pod nazwą tzw. sesksłorkingu
Branża modelingowa jest tropem oczywistym ale pytanie gdzie się obecnie zabawiają i nie jest to jedynie Dubaj.
...teraz to pewnie Szanghaj?
Nikt nie jedzie do Chin!
...Chińczycy nie lubią białych dziewczyn?
Wprost przeciwnie, ale ponoć są znani z bezwzględności w używaniu kompmateriałów, więc nikt się tam nie zabawia, o ile nie musi.
To jest właśnie wiedza!
Komentarz
...Chińczycy nie lubią białych dziewczyn?
...Bliski Wschód to teraz jest hot inaczej
W Afryce to rynek psują placówki ONZ...
Jeśli Azory to w Kłodzku. A o kajmanach i antylopach nie wiem.
Wprost przeciwnie, ale ponoć są znani z bezwzględności w używaniu kompmateriałów, więc nikt się tam nie zabawia, o ile nie musi.
To jest właśnie wiedza!