Skip to content

Warszawski Szpital Południowy

124»

Komentarz

  • Ośmiornica już rozmywa aferę. Dr Emil jest przestępcą, bo nie zawiadomił prokuratury o przestępstwie- tak gada Dubois. Kolenda Zaleska krzyczy: gdzie dowody?

  • A ktoś ma jakieś wątpliwości?? Winny lekarz już nie system, ale lekarz który poinformował.

  • @los powiedział(a):
    Sprawa Garlickiego to picer Zbynio, który tylko z wiązaniem krawatów sobie radzi.

    Garlicki zostal ostatecznie skazany za spowodowanie smierci pacjenta przez pozostawienie gazika w ciele. Nie zostal skazany, choc powinien, za handel dawcami organow.

  • W czasie całodziennego programu w kanale 0 objawił się wojskowy lekarz Narcyz Sadłoń - GENIALNY facet.
    Jest gotów bronić dr-a Emila. Twierdzi, że nie on jeden.

  • Serio ktoś tak dzieciom daje na imię, w Polsce?

    Wpis jest o imieniu, faceta nie znam i może jest ok.

  • @rozum.von.keikobad powiedział(a):
    Serio ktoś tak dzieciom daje na imię, w Polsce?

    Wpis jest o imieniu, faceta nie znam i może jest ok.

    Przed chwilą wyczytałam, że w latach 2009, 2010 był osobistym lekarzem Prez. Kaczyńskiego. Głęboko wierzący. Himalaista. Specjalizacja - rehabilitacja. Pracował na Szaserów z dr-em Emilem. Ojciec 4 córek.
    Nienawidzi GazWyb czemu dał wyraz w wywiadzie w kanale 0.
    Gość raczej z tych odważnych, niesalonowych.

  • Może po prostu rodzice go z jakiegoś powodu nienawidzili…

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.