Skip to content

Warszawski Szpital Południowy

124»

Komentarz

  • Ośmiornica już rozmywa aferę. Dr Emil jest przestępcą, bo nie zawiadomił prokuratury o przestępstwie- tak gada Dubois. Kolenda Zaleska krzyczy: gdzie dowody?

  • A ktoś ma jakieś wątpliwości?? Winny lekarz już nie system, ale lekarz który poinformował.

  • @los powiedział(a):
    Sprawa Garlickiego to picer Zbynio, który tylko z wiązaniem krawatów sobie radzi.

    Garlicki zostal ostatecznie skazany za spowodowanie smierci pacjenta przez pozostawienie gazika w ciele. Nie zostal skazany, choc powinien, za handel dawcami organow.

  • W czasie całodziennego programu w kanale 0 objawił się wojskowy lekarz Narcyz Sadłoń - GENIALNY facet.
    Jest gotów bronić dr-a Emila. Twierdzi, że nie on jeden.

  • Serio ktoś tak dzieciom daje na imię, w Polsce?

    Wpis jest o imieniu, faceta nie znam i może jest ok.

  • @rozum.von.keikobad powiedział(a):
    Serio ktoś tak dzieciom daje na imię, w Polsce?

    Wpis jest o imieniu, faceta nie znam i może jest ok.

    Przed chwilą wyczytałam, że w latach 2009, 2010 był osobistym lekarzem Prez. Kaczyńskiego. Głęboko wierzący. Himalaista. Specjalizacja - rehabilitacja. Pracował na Szaserów z dr-em Emilem. Ojciec 4 córek.
    Nienawidzi GazWyb czemu dał wyraz w wywiadzie w kanale 0.
    Gość raczej z tych odważnych, niesalonowych.

  • Może po prostu rodzice go z jakiegoś powodu nienawidzili…

  • edytowano 18:22

    Narcyz — Święci patroni

    św. Narcyz biskup Jerozolimy
    29 października
    św. Narcyz
    2 stycznia
    męczennik wspominanego razem ze swymi braćmi: św. Argeusem i św. Marcelinem
    św. Narcyz wspominany razem ze św. Feliksem
    18 marca
    bł. Narcyz Turchan polski duchowny
    12 czerwca
    św. Narcyz wspominany razem ze św. Krescencjonem
    17 września
    św. Narcyz wspominany razem ze św Urbanem i św. Ampliatem
    31 października

    A może rodzice polubili piosenkę "Boy named Sue" J.Cash'a? :-)

  • Imię jak imię. przynajmniej botaniczne. Znalem kiedyś siostry o imionach Jagoda i Malina.

  • Ale słowo narcyz ma w Polsce wyraźnie negatywne konotacje. Ja w pierwszym momencie myślałem, że to epitet.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.