Ośmiornica już rozmywa aferę. Dr Emil jest przestępcą, bo nie zawiadomił prokuratury o przestępstwie- tak gada Dubois. Kolenda Zaleska krzyczy: gdzie dowody?
@los powiedział(a):
Sprawa Garlickiego to picer Zbynio, który tylko z wiązaniem krawatów sobie radzi.
Garlicki zostal ostatecznie skazany za spowodowanie smierci pacjenta przez pozostawienie gazika w ciele. Nie zostal skazany, choc powinien, za handel dawcami organow.
W czasie całodziennego programu w kanale 0 objawił się wojskowy lekarz Narcyz Sadłoń - GENIALNY facet.
Jest gotów bronić dr-a Emila. Twierdzi, że nie on jeden.
@rozum.von.keikobad powiedział(a):
Serio ktoś tak dzieciom daje na imię, w Polsce?
Wpis jest o imieniu, faceta nie znam i może jest ok.
Przed chwilą wyczytałam, że w latach 2009, 2010 był osobistym lekarzem Prez. Kaczyńskiego. Głęboko wierzący. Himalaista. Specjalizacja - rehabilitacja. Pracował na Szaserów z dr-em Emilem. Ojciec 4 córek.
Nienawidzi GazWyb czemu dał wyraz w wywiadzie w kanale 0.
Gość raczej z tych odważnych, niesalonowych.
św. Narcyz biskup Jerozolimy
29 października
św. Narcyz
2 stycznia
męczennik wspominanego razem ze swymi braćmi: św. Argeusem i św. Marcelinem
św. Narcyz wspominany razem ze św. Feliksem
18 marca
bł. Narcyz Turchan polski duchowny
12 czerwca
św. Narcyz wspominany razem ze św. Krescencjonem
17 września
św. Narcyz wspominany razem ze św Urbanem i św. Ampliatem
31 października
A może rodzice polubili piosenkę "Boy named Sue" J.Cash'a? :-)
Komentarz
Ośmiornica już rozmywa aferę. Dr Emil jest przestępcą, bo nie zawiadomił prokuratury o przestępstwie- tak gada Dubois. Kolenda Zaleska krzyczy: gdzie dowody?
A ktoś ma jakieś wątpliwości?? Winny lekarz już nie system, ale lekarz który poinformował.
Garlicki zostal ostatecznie skazany za spowodowanie smierci pacjenta przez pozostawienie gazika w ciele. Nie zostal skazany, choc powinien, za handel dawcami organow.
W czasie całodziennego programu w kanale 0 objawił się wojskowy lekarz Narcyz Sadłoń - GENIALNY facet.
Jest gotów bronić dr-a Emila. Twierdzi, że nie on jeden.
Serio ktoś tak dzieciom daje na imię, w Polsce?
Wpis jest o imieniu, faceta nie znam i może jest ok.
Przed chwilą wyczytałam, że w latach 2009, 2010 był osobistym lekarzem Prez. Kaczyńskiego. Głęboko wierzący. Himalaista. Specjalizacja - rehabilitacja. Pracował na Szaserów z dr-em Emilem. Ojciec 4 córek.
Nienawidzi GazWyb czemu dał wyraz w wywiadzie w kanale 0.
Gość raczej z tych odważnych, niesalonowych.
Może po prostu rodzice go z jakiegoś powodu nienawidzili…
Narcyz — Święci patroni
św. Narcyz biskup Jerozolimy
29 października
św. Narcyz
2 stycznia
męczennik wspominanego razem ze swymi braćmi: św. Argeusem i św. Marcelinem
św. Narcyz wspominany razem ze św. Feliksem
18 marca
bł. Narcyz Turchan polski duchowny
12 czerwca
św. Narcyz wspominany razem ze św. Krescencjonem
17 września
św. Narcyz wspominany razem ze św Urbanem i św. Ampliatem
31 października
A może rodzice polubili piosenkę "Boy named Sue" J.Cash'a? :-)
Imię jak imię. przynajmniej botaniczne. Znalem kiedyś siostry o imionach Jagoda i Malina.
Dr Narcyz:
https://x.com/OficjalneZero/status/2069826901892268162
Ale słowo narcyz ma w Polsce wyraźnie negatywne konotacje. Ja w pierwszym momencie myślałem, że to epitet.