Nie jestem jakoś strasznie pamiętliwy, zwłaszcza, że mam słabą pamięć. Rozumiem też, że ludzie się zmieniają. Sam się zmieniłem i może byłoby mi głupio, gdyby ktoś mi wypominał to, z czym się już pożegnałem. Niemniej...
Był taki słynny filmik - młodzież mówi na to "viral" - z reżimowej tv za czasów pierwszej peowskiej nocy, gdzie zaproszona Dykiel Bożena jakoś krytycznie wypowiadała się o ówczesnym rządzie. Siedzący w studio mieli takie miny, jakby się właśnie zes...li, byli przerażeni, nie wiedzieli jak się zachować. Przerwać? Nie przerwać? Zaprzeczyć? Nie zaprzeczyć? Jednym z nich - wydaje mi się - był właśnie p. Świetlik, który w tej telewizji robił za redaktora.
Potem występował już w tv "patriotycznej", co sprawa, że ze względu na mściwoś i pamiętliwoś ZiS miał już zamknięte dźwi gdzie indziej. Czy dlatego dalej jest po stronie patriotycznej? To już z ludzi tylko on wie.
W każdym razie taki był mądry a nie wiedział, że ma na pupie przedział. A co ze zdolnościami koalicyjnymi drugiej strony? Trzeba orientować się na Chiny? Wchodzić w sojusze z rosją? Obnażać izraelski bunkier pod PCK? Likwidować państwo? Nieee, to PiS nie ma zdolności koalicyjnej, reszta JBPP oczywiście ma.
P. Świetlik zapomina o konferencjach prasowych Konfy, na których mówili, że to, że pejs im zamknął konto, to wina PiS?
Komentarz
Potwierdzenie, że słowo narcyz ma negatywne konotacje.
Nie jestem jakoś strasznie pamiętliwy, zwłaszcza, że mam słabą pamięć. Rozumiem też, że ludzie się zmieniają. Sam się zmieniłem i może byłoby mi głupio, gdyby ktoś mi wypominał to, z czym się już pożegnałem. Niemniej...
Był taki słynny filmik - młodzież mówi na to "viral" - z reżimowej tv za czasów pierwszej peowskiej nocy, gdzie zaproszona Dykiel Bożena jakoś krytycznie wypowiadała się o ówczesnym rządzie. Siedzący w studio mieli takie miny, jakby się właśnie zes...li, byli przerażeni, nie wiedzieli jak się zachować. Przerwać? Nie przerwać? Zaprzeczyć? Nie zaprzeczyć? Jednym z nich - wydaje mi się - był właśnie p. Świetlik, który w tej telewizji robił za redaktora.
Potem występował już w tv "patriotycznej", co sprawa, że ze względu na mściwoś i pamiętliwoś ZiS miał już zamknięte dźwi gdzie indziej. Czy dlatego dalej jest po stronie patriotycznej? To już z ludzi tylko on wie.
W każdym razie taki był mądry a nie wiedział, że ma na pupie przedział. A co ze zdolnościami koalicyjnymi drugiej strony? Trzeba orientować się na Chiny? Wchodzić w sojusze z rosją? Obnażać izraelski bunkier pod PCK? Likwidować państwo? Nieee, to PiS nie ma zdolności koalicyjnej, reszta JBPP oczywiście ma.
P. Świetlik zapomina o konferencjach prasowych Konfy, na których mówili, że to, że pejs im zamknął konto, to wina PiS?
Świetlik to fumfel Ziemniaque'a. I tyle.