Skip to content

Szambo wybiło w Hollywood

1356

Komentarz

  • edytowano October 2017
    odpala sie tego, który najmniej kosztuje
    Pogan z SLD i Elektrownia Opole. Tylko jedna osoba z Warszawy poleciała. HGW to tez małe koszty dla estabilishmentu, jak by Ciasteczkowy (z Niemodlina rodem) powiedział
  • Brzost napisal(a):
    Właśnie spuszczają Weinsteina w niebyt a wszystkie gwiazdki ogłaszają zgodnym chórem że zuo przeminęło i nigdy nie wróci. Coś za gładko to poszło.
    Tak to teraz wygląda. A może to tylko wstęp do osuszania bagien na wsch. wybrzeżu? Na US twitterze coraz więcej pytań/memów na temat Clintonów i Obamy.
  • edytowano October 2017
    Fox Mulder wpisuje się na temat. Bedzie sie działo.

    http://foxmulder2.blogspot.com/2017/10/weinstein-czyli-bitwa-o-machine.html?m=1
  • To co tera będzie? Będą w Holywoodzie znowu westerny i Polyannę kręcić?
  • Rafał napisal(a):
    To co tera będzie? Będą w Holywoodzie znowu westerny i Polyannę kręcić?
    Będzie tak samo, tylko gorzej.
  • edytowano October 2017
    Jednak bardzo dobrze że wybiło.

    Szambiarskie kręgi perwejsyjno-pedofilskie z holiłudu obsesyjnie szkalują prezydenta Trumpa i Polskę.

    Może komuś to da do myślenia,

  • MarianoX napisal(a):
    Jednak bardzo dobrze że wybiło.

    Szambiarskie kręgi perwejsyjno-pedofilskie z holiłudu obsesyjnie szkalują prezydenta Trumpa i Polskę.

    Może komuś to da do myślenia,

    Ojtam, Chesterton już ze sto lat temu zauważył, że w sumie to nic nie wie o Polszcze, ale ile razy widzi kogoś, kto Polski nienawidzi, to ten ktoś jest taką zarzyganą kreaturą, że z pewnością Polska musi być czymś godnym i szlachetnym.
  • Tylko nie każdy jest Chesterton niestety.
    Niektórym trzeba jak krowie na miedzy.
  • Sprawa jest rozwojowa. Brat Harvey'a też jest oskarżany o molestowanie, ale przez faceta... http://www.breitbart.com/big-hollywood/2017/10/17/bob-weinstein-accused-sexual-harassment/
  • edytowano October 2017
    Wybija i to mocniej i dalej
    Agent aktorow dzieciecych wywalony z roboty
    https://thewrap.com/blaise-godbe-lipman-tyler-grasham-apa-hollywood-agent-fed-me-alcohol-sexually-assaulted-me/

    "The positive thing about the attention the Weinstein scandal has had, is it’s no longer about Harvey. The conversation has moved on to the size of this epidemic and how to dismantle the system that protects these predators. And it’s given space and courage for victims to speak up, against their abuse. This is bigger than Weinstein."
    ------
    I w spr. wspomnianego Allena ktos zareagowal
    https://avclub.com/the-ticks-griffin-newman-says-he-regrets-working-on-new-1819492316
  • edytowano October 2017
    Mam nieprzyjemne podejrzenie, że to idzie w złym kierunku. Nie chodzi już o pedofili i płatną sexem protekcję. Chodzi o potępienie, a może penalizację, sexu hetero z inicjatywy mężczyzn. Teraz odezwą się setki młodych aspirantek aktorstwa, teraz młodych i kiedyś młodych, opowiadających straszne historie o molestowaniu i nagabywaniu. Jak to były "dotykane obleśnym wzrokiem", "omacywane słowem","zapraszane na drinki i kolacje we dwoje przez lubieżników", jak się o nie ocierali w zatłoczonych windach i potrącali w drzwiach. No i jak one ulegały tej potwornej sexulanej przemocy i zostawały u nich na noc, albo oni zostawali.A kurestwo będzie nadal kwitło tyle że bardziej ukryte i droższe. Media i manipulatorzy oraz luksusowi sutenerzy uzyskają za to poręczna pałkę na nieposłusznych i zbyt zdolnych, jak kiedyś Polański.
  • Tfu i tyle.
    Dorośli mają myśleć za siebie i za dzieciaki. Zwłaszcza gdy są "zbyt zdolni". Nie ma na to przestępstwo żadnego rozsądnego usprawiedliwienia.
    Szukanie usprawiedliwienia dla zboczonych zachowań jest chore nie mniej niż samo zboczenie. Jeśli nosi się rozum między nogami, trzeba ponosić tego konsekwencje.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Jeśli do mnie to Koleżanka nie zrozumiała treści mojej wypowiedzi.
  • Rafał napisal(a):
    Jeśli do mnie to Koleżanka nie zrozumiała treści mojej wypowiedzi.
    Nie. W przypadku przestępstwa pedofilii, byłoby nierozsądnie wypowiedź kierować tylko do jednej osoby.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Nie no, Rafał ma troszki rację. Zabawne będzie, jak przekopulowane dzierlatki łkać będą w mediach, a chłopcy służący do tego samemu, znikać będą z obsad aktorskich.
  • edytowano October 2017
    Dziękuję. Jednak mojej wypowiedzi o podejrzeniach co do dalszego ciągu podtrzymuję. Dziwi mnie ten wysyp pedofili i molestujących. Może jestem zbyt normalny i w żaden sposób nie mogę sobie wyobrazić aby statystycznie wielu mężczyzn funkcjonujących sprawnie w sporcie, biznesie, mediach, polityce czy nauce mogło mieć skłonności seksualne do dzieci, wprowadzać je w czyn i latami kamuflować, a nawet skłaniać niepedofilskie otoczenie do ich kamuflowania.To się zdarza, ale trudno mi uwierzyć że to powszechne i to reguła. Jakiś głębszy podły plan kryje się za ta histerią ujawnień.Tak sobie myślę że najłatwiej to uniknąć podejrzenia lub wybronić się z podejrzenia o pedofilię i molestowanie gejom i lesbijkom.
  • A ja się raduję, że tym razem wybuchło nie wśród kleru.
  • Rafał napisal(a):
    .Tak sobie myślę że najłatwiej to uniknąć podejrzenia lub wybronić się z podejrzenia o pedofilię i molestowanie gejom i lesbijkom.
    To zupełnie jasne. Ciężką herezją i ignorancją jest jakiejkolwiek łączenie pedofilii z homohomo.

  • A propo, konia z rzedem temu kto znajdzie slowko "gay" w tekscie ponizej
    chicagotribune.com/suburbs/ct-met-cuuple-sex-assault-20171024-story.html
  • edytowano October 2017
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    A ja się raduję, że tym razem wybuchło nie wśród kleru.
    Temat "umarł", WSZYSTKICH księży pedo-maso-homo-itp już wyłapano, bo w sumie niewiele ich było, diecezje kasę już wydały (poprocesowe) i wiadomo, że już kasy się więcej nie wyciągnie....

    Nie wiadomo, ile z tych dzierlatek - a raczej ich menedżerów - wcześniej nie dzwoni do delikwenta, że już-jutro idzie się wypłakać do Drzyzgi, ale nie musi, jak jeszcze raz ją "utuli" dolarami?
  • edytowano October 2017
    Jeden Kevin Spacey porządny, bo chociaż on aktorek nie molestował. Dokonał na dniach stosownego kamig ałtu przyznając się że jest homeseksualistą i około 30 lat temu molestował dla odmiany 14-letniego aktora.

    Środowiska LGBT mają mu jednak za złe formę i czas złożenia wyznania:

    Cytata:

    "Spacey swoim oświadczeniem sprawił, że oszołomy z prawej strony sceny politycznej mogą mu podziękować za odkurzenie stereotypu "gej-pedofil". Aktor połączył te dwa tematy w całość, dzięki czemu jego przykład może stać się idealnym argumentem dla Trumpa."

  • Hehe.

    Swoją drogą niezły strach go obleciał, skoro aż narobił towarzyszom do ogródka. Inna sprawa, że o jego orientacji nieoficjalnie wszyscy i tak wiedzieli od wielu lat.
  • Jeden rok. W jeden rok tak ich Trump zrobił.

    To co będzie za 7 lat, hehe ;)
  • Spicy napisał, że nie pamięta, ale mogło tak być
    ciekawa konstrukcja
  • Jaki drag powoduje zaniki pamięci?
  • los napisal(a):
    Jaki drag powoduje zaniki pamięci?
    Prokurator ;)

  • christoph napisal(a):
    Spicy napisał, że nie pamięta, ale mogło tak być
    ciekawa konstrukcja
    Ale pamieta, ze byl wtedy pijany
  • qiz napisal(a):
    Jeden rok. W jeden rok tak ich Trump zrobił.

    To co będzie za 7 lat, hehe ;)
    Na to idzie. Establishment ma tradycyjne kanały komunikacji, więc Trump i Mercer musieli wymyślić coś nowego. Założę się, że Cambridge Analitica albo inna pokrewna firma w sprawie maczała paluszki. Uderzenie było precyzyjne i skuteczne.
  • A propos Spacey - nieprawdopodobną ilość aluzji wyłapali ludzie z popkultury, aluzyjki że Spacey to pedał ORAZ pedofił pojawiały się na przestrzeni 15 lat w filmach rysunkowych (Family Guy) a nawet grach komputerowych (Call of Duty), coś pięknego. Wszyscy wiedzieli, podśmiechujki sobie robili i nikt pary z gęby nie puścił.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.