Skip to content

Kto wpuścił Vigila na forum?

245

Komentarz

  • erka napisal(a):
    los napisal(a):To jest koloryt, jak komu się nie podoba, może zaplonkować.
    Czyli mogę nazywać tu ludzi "kutasami", czy "skurwysynami" - to będzie koloryt?

    Jak Kuleżanka uważa. Ja takiego słownictwa nie używam.
  • los napisal(a):
    Nie eskalujmy. Vigi jest pod specjalnym nadzorem.
    I dobrze o tym wie
  • vigilate napisal(a):
    erka napisal(a):
    los napisal(a):To jest koloryt, jak komu się nie podoba, może zaplonkować.
    Czyli mogę nazywać tu ludzi "kutasami", czy "skurwysynami" - to będzie koloryt?

    Jak Kuleżanka uważa. Ja takiego słownictwa nie używam.

    erka, dotknęłaś ważnej i dla mnie sprawy - wulgarności wobec innych użytkowników.
    ale to akurat inny adres... :/
  • los napisal(a):
    To jest koloryt, jak komu się nie podoba, może zaplonkować.

    Natomiast imć Rozum praktycznie w każdym wpisie demonstruje obrzydzenie do uczestników forum, jeśli nie wszystkich, to przynajmniej wielu. Rozumiem go, są towarzystwa, które mnie też brzydzą. Nie rozumiem tylko jednego - jeśli do czegoś lub kogoś czuję niechęć, to staram się tego unikać. By nie szukać daleko - Rozum jest u mnie w plonkownicy.

    Jest też możliwe, że Rozum ma do nas uczucie nader ciepłe a tylko mnie się wydaje, że go brzydzimy. Cóż, jest naturalny jest czasem mylącym medium, akceptowalna precyzja jest tylko w matematyce.
    Nie podoba ci się, co piszę, to mnie wypierdol. Masz takie możliwości. Ale nie, będzie zaszczuwanie w liczeniu, że odejdę. A potem napiszesz, że przecież Przemka, Edena czy 7-mego nikt nie wyrzucał mogli pisać.
    Czy mam obrzydzenie do takich metod? Mam.
    Ale napiszę więcej: każdy normalny człowiek powinien mieć obrzydzenie do takich metod.
  • romeck napisal(a):
    vigilate napisal(a):
    erka napisal(a):
    los napisal(a):To jest koloryt, jak komu się nie podoba, może zaplonkować.
    Czyli mogę nazywać tu ludzi "kutasami", czy "skurwysynami" - to będzie koloryt?

    Jak Kuleżanka uważa. Ja takiego słownictwa nie używam.
    erka, dotknęłaś ważnej i dla mnie sprawy - wulgarności wobec innych użytkowników.
    ale to akurat inny adres... :/

    Ja nie potrafię zrozumieć, dlaczego są tu piętnowane wulgarność i szydera wobec innych użytkowników forum, a nie są piętnowane te stosowane wobec chorego dziecka, tylko dlatego że nie jest użytkownikiem naszego forum... To nie tylko o wulgaryzmy chodzi (choć też), ale przede wszystkim o postawę wobec słabszych.
  • edytowano April 2018
    Bo wtedy ktoś by zapytał, skoro nie wolno znieważać dziecka, to czemu wolno Dudę, Morawieckiego, Gowina czy Glińskiego i co by wtedy niektórzy pisali?
    A tak jest prosta odpowiedź - wymieniona czwórka nie pisuje na forum, po zabawie.
  • Anika napisal(a):
    romeck napisal(a):
    vigilate napisal(a):
    erka napisal(a):
    los napisal(a):To jest koloryt, jak komu się nie podoba, może zaplonkować.
    Czyli mogę nazywać tu ludzi "kutasami", czy "skurwysynami" - to będzie koloryt?

    Jak Kuleżanka uważa. Ja takiego słownictwa nie używam.
    erka, dotknęłaś ważnej i dla mnie sprawy - wulgarności wobec innych użytkowników.
    ale to akurat inny adres... :/
    Ja nie potrafię zrozumieć, dlaczego są tu piętnowane wulgarność i szydera wobec innych użytkowników forum, a nie są piętnowane te stosowane wobec chorego dziecka, tylko dlatego że nie jest użytkownikiem naszego forum... To nie tylko o wulgaryzmy chodzi (choć też), ale przede wszystkim o postawę wobec słabszych.

    Nie pisz nieprawdy.
  • A w sumie sobie policzyłem, z iloma osobami z tego forum nie miałbym ochoty rozmawiać osobiście. Nie przesadzajmy z obrzydzeniem, pewnie nie cuchną, nie plują jedzeniem na rozmówcę i nie puszczają bąków w towarzystwie. Natomiast piszą o mnie i nie tylko takie rzeczy, że nie widzę potrzeby się z nimi spotykać.

    Naliczyłem 6 (sześć) osób. Może jestem kiepski w liczeniu, ale 6 stanowi większość jedynie jeśli cały zbiór ma od 7 do 11 elementów, a na forum chyba pisuje nas trochę więcej. I nie widzę powodu dawać satysfakcji w odejściu tym 6 osobom, a pewnie sprowadziłoby się to do satysfakcji 2 czy 3 osób.
  • MarianoX napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    No bo fakt, emocjonujemy się skandaliczną sytuacją w Anglii dotyczącą jednego, śmiertelnie chorego dziecka, a kurewstwo na wielką skalę za oceanem przechodzi jakoś tak obok. Pizzagate pokazuje patologię USA w stopniu szokującym nawet największych sceptyków co do tego kraju.
    O nieomal systemowej pedofilii wśród elit USA pisze się od lat, ale tamtejsze organa ścigania chowają łeb w piasek. Tylko od czasu do czasu odstrzelą jakąś płotkę nie ruszając grubych ryb.
    By się kolega zdziwił, jakby na światło dzienne wyszła pedofilia elit nie tylko w USA.
    No i kto jest tymi elitami w Polsce...
  • los napisal(a):
    Anika napisal(a):
    romeck napisal(a):
    vigilate napisal(a):
    erka napisal(a):
    los napisal(a):To jest koloryt, jak komu się nie podoba, może zaplonkować.
    Czyli mogę nazywać tu ludzi "kutasami", czy "skurwysynami" - to będzie koloryt?

    Jak Kuleżanka uważa. Ja takiego słownictwa nie używam.
    erka, dotknęłaś ważnej i dla mnie sprawy - wulgarności wobec innych użytkowników.
    ale to akurat inny adres... :/
    Ja nie potrafię zrozumieć, dlaczego są tu piętnowane wulgarność i szydera wobec innych użytkowników forum, a nie są piętnowane te stosowane wobec chorego dziecka, tylko dlatego że nie jest użytkownikiem naszego forum... To nie tylko o wulgaryzmy chodzi (choć też), ale przede wszystkim o postawę wobec słabszych.
    Nie pisz nieprawdy.

    Los ja cię proszę - nie obrażaj mojej dość średniej inteligencji.

    Gdyby 7-my albo Przemko walnęli tekst na temat Alfiego w stylu Vigila toby była wieka afera.

  • edytowano April 2018
    qiz napisal(a):
    MarianoX napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    No bo fakt, emocjonujemy się skandaliczną sytuacją w Anglii dotyczącą jednego, śmiertelnie chorego dziecka, a kurewstwo na wielką skalę za oceanem przechodzi jakoś tak obok. Pizzagate pokazuje patologię USA w stopniu szokującym nawet największych sceptyków co do tego kraju.
    O nieomal systemowej pedofilii wśród elit USA pisze się od lat, ale tamtejsze organa ścigania chowają łeb w piasek. Tylko od czasu do czasu odstrzelą jakąś płotkę nie ruszając grubych ryb.
    By się kolega zdziwił, jakby na światło dzienne wyszła pedofilia elit nie tylko w USA.
    No i kto jest tymi elitami w Polsce...

    Poproszę zatem o konkrety, to jest o nazwy partii i nazwiska.

    No chyba że Kolega quiz podał te nazwiska policji - w tym wypadku poproszę o numer sprawy.

    Niepodanie konkretów, będzie oznaczać, że Kolega Quiz konfabuluje.

  • @MarianoX; nikt nikogo nie wypycha z forum. Problem polega na tym, że punktem honoru co poniektórych użyszkodników jest postawić na swoim i wyklepać swoje ostatnie słowo. Choćby się paliło, waliło, choćby się przedstawiło logiczne racje, fakty. Zamiast wyrazić votum separatum i odpuścić, kruszą kopie o pietruszkę, albo - urażeni- opuszczają towarzystwo.
    Co do Twoich próśb wobec Qiza; doradzam minimalne zaufanie do współforumkowiczów. Nie zakładaj, że Kolega, którego znasz ponad 10 lat celowo chce Cię wprowadzić w błąd.
    Konkret w postaci znanego i szanowanego reżysera jest tajemnicą poliszynela, a po filmie Latkowskiego i wypowiedziach policjantów, wiemy, że problem dotyczy tzw. sfer wyższych i różnych nadzwyczajnych kast.
  • Mania napisal(a):
    problem dotyczy tzw. sfer wyższych i różnych nadzwyczajnych kast.
    No czyli nic nie wiemy i poruszamy się w kręgu urban legends.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Mania napisal(a):
    problem dotyczy tzw. sfer wyższych i różnych nadzwyczajnych kast.
    No czyli nic nie wiemy i poruszamy się w kręgu urban legends.
    Jak mamy wiedzieć, skoro sprawy są ucinane, a wyniki dochodzeń lądują w archiwum? Są tacy, co wiedzą i możliwe, że tę wiedzę wykorzystują.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Mania napisal(a):
    problem dotyczy tzw. sfer wyższych i różnych nadzwyczajnych kast.
    No czyli nic nie wiemy i poruszamy się w kręgu urban legends.
    ja tam mam na sumieniu zwalczanie urban legends o Magdalence i tezy prof. Poznańskiego o upychaniu za bezcen polskich przedsiębiorstw.
    Dlaczego miałoby być to niemożliwe? Za udowodnione winy wielcy nie siedzą, co miałoby ich ograniczać? Wrodzona zacność?
  • Mania napisal(a):
    Konkret w postaci znanego i szanowanego reżysera jest tajemnicą poliszynela, a po filmie Latkowskiego i wypowiedziach policjantów, wiemy, że problem dotyczy tzw. sfer wyższych i różnych nadzwyczajnych kast.
    No pewnie, jeden jedyny nussek mył chłopców pod prysznicem, a policjanci konfabulowali.
    Podobnie jak ten 'psycholog' z kolczykiem, co zdjęcia wyniósł na śmietnik po wylewie, musieli go szybko dobić.

    Czy wyborcza zwalczała kiedyś jakiegoś pedofila albo samo zjawisko?

    Możesz Szturmowcze mówić o 'domniemaniach', ale za którego kaściarza nadzwyczajnego rękę dałbyś sobie uciąć?

  • edytowano April 2018
    qiz napisal(a):
    Mania napisal(a):
    Konkret w postaci znanego i szanowanego reżysera jest tajemnicą poliszynela, a po filmie Latkowskiego i wypowiedziach policjantów, wiemy, że problem dotyczy tzw. sfer wyższych i różnych nadzwyczajnych kast.
    No pewnie, jeden jedyny nussek mył chłopców pod prysznicem, a policjanci konfabulowali.
    Podobnie jak ten 'psycholog' z kolczykiem, co zdjęcia wyniósł na śmietnik po wylewie, musieli go szybko dobić.

    Czy wyborcza zwalczała kiedyś jakiegoś pedofila albo samo zjawisko?

    Możesz Szturmowcze mówić o 'domniemaniach', ale za którego kaściarza nadzwyczajnego rękę dałbyś sobie uciąć?

    Pedofilia wśród elit istnieje.

    Afera Pizzagate służy raczej ukryciu problemu, bo nikomu w praworządnych Stanach nie postawiono w tej sprawie żadnego zarzutu.

    Internety huczą od plotek ale nic się nie dzieje w Stanach, w których za molestowanie ląduję si e we więźniu na wiele lat.
  • MarianoX napisal(a):
    qiz napisal(a):
    MarianoX napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    No bo fakt, emocjonujemy się skandaliczną sytuacją w Anglii dotyczącą jednego, śmiertelnie chorego dziecka, a kurewstwo na wielką skalę za oceanem przechodzi jakoś tak obok. Pizzagate pokazuje patologię USA w stopniu szokującym nawet największych sceptyków co do tego kraju.
    O nieomal systemowej pedofilii wśród elit USA pisze się od lat, ale tamtejsze organa ścigania chowają łeb w piasek. Tylko od czasu do czasu odstrzelą jakąś płotkę nie ruszając grubych ryb.
    By się kolega zdziwił, jakby na światło dzienne wyszła pedofilia elit nie tylko w USA.
    No i kto jest tymi elitami w Polsce...
    Poproszę zatem o konkrety, to jest o nazwy partii i nazwiska.

    No chyba że Kolega quiz podał te nazwiska policji - w tym wypadku poproszę o numer sprawy.

    Niepodanie konkretów, będzie oznaczać, że Kolega Quiz konfabuluje.

    Podesta
  • Mania napisal(a):

    @MarianoX; nikt nikogo nie wypycha z forum. Problem polega na tym, że punktem honoru co poniektórych użyszkodników jest postawić na swoim i wyklepać swoje ostatnie słowo. Choćby się paliło, waliło, choćby się przedstawiło logiczne racje, fakty. Zamiast wyrazić votum separatum i odpuścić, kruszą kopie o pietruszkę, albo - urażeni- opuszczają towarzystwo.
    Co do Twoich próśb wobec Qiza; doradzam minimalne zaufanie do współforumkowiczów. Nie zakładaj, że Kolega, którego znasz ponad 10 lat celowo chce Cię wprowadzić w błąd.
    Konkret w postaci znanego i szanowanego reżysera jest tajemnicą poliszynela, a po filmie Latkowskiego i wypowiedziach policjantów, wiemy, że problem dotyczy tzw. sfer wyższych i różnych nadzwyczajnych kast.
    Czy reguła "przyjmuj na wiarę wszystko co powiedzą ci forumowicze" tyczy się wszystkich czy tylko niektórych? A jak niektórych - konkretnie?
    Pytania chyba retoryczne, cóż...
  • edytowano August 2018
    Myślę, że nadszedł czas pożegnania z proniemieckim cwelem Vigilem.
  • Daj se siana, Dżordż. Ty jakąś paranoję masz?
  • Chyba ty
  • Dosyć. Obaj.
  • Niemcy właśnie płaczą po McKainie, a Vigi nie bardzo, więc zarzut mocno chybiony.
  • KAnia napisal(a):
    Niemcy właśnie płaczą po McKainie, a Vigi nie bardzo, więc zarzut mocno chybiony.
    Miszczostwo.
  • KAnia napisal(a):
    Niemcy właśnie płaczą po McKainie, a Vigi nie bardzo, więc zarzut mocno chybiony.
    =))

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • AnnaE napisal(a):
    KAnia napisal(a):
    Niemcy właśnie płaczą po McKainie, a Vigi nie bardzo, więc zarzut mocno chybiony.
    =))
    +1
  • edytowano September 2018
    No i skończyło się jak zwykle. Mam nadzieję, że to już był ten siedemdziesiąty siódmy raz ;)
  • Za sprawą USA i Czang Kaj-szeka, do światowej spuścizny językowej na stałe trafił termin "chińskie ostrzeżenie". Tak jakoś mi się skojarzyło.
  • edytowano September 2018
    Mirosław "Zbiorek" Andrzejewski miał w swoim dorobku rysunek z czasów stanu wojennego. MIlicjant nadaje przez tubę: "Proszę się rozejść! Liczę do trzech. Jeśli się nie rozejdziecie, będę liczył do czterech".

    "Mówię bom smutny i sam pełen winy"
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.