Skip to content

31.01.2019

2456

Komentarz

  • edytowano February 2019
    Ja czytayąc tuteysze wypowiedzi , tak pomyślał był, że może to takie prawa obowiązuyą w "wielkiey polityce", że dany polityk ( vide premier Kopacz) nie trafia do więzienia, bo taka sprawiedliwość yest nieopłacalna dla rządzących w danym rozdaniu (przynaymniey nie od razu), a i dla całego bractwa polityków , ale yednak za karę zostaye się kretem y od czasu do czasu trzeba z siebie, .tego kretyna robić, rzecz jasna także na konto swojej partyji, i swoich wyborców..
  • No byłoby nieźle gdyby ujawnienie nagrania z Nowogrodzkiej róg Srebrnej to był błąd, a ujawnienie wyczynów jurnego Stefana to byłaby przestroga. Nie jestem jednak aż takim optymistą. Możliwe że wajchowy już skreślił totalną, w tym różne Kody, Nowoczesne itp i zdecydował się na "nowe otwarcie". Dla oczyszczenia przedpola wywołał wojnę atomową między totalną i PiS i dostarcza obu stronom amunicji bo chodzi mu o zniszczenie obu. Obym się mylił.
  • Kto to jest Stefan? To jest nikt.
  • Hłe, hłe, gazeta.pl przeprasza Jarosława Kaczyńskiego za sformułowanie "podejrzany o popełnienie przestępstwa".
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Kto to jest Stefan? To jest nikt.
    Stefan jest kukłą do zademonstrowania broni. I to tyle, faktycznie. Ale to co na niego użyli zakończyło jego karierę polityczną ostatecznie (i tak była właściwie skończona). W przypadku każdego polityka by była zakończona, ktoś chce następny ? Taki to przekaz. Osobiście sprawiło mi pewną przyjemność, że padło akurat na Stefana. To co ten człowiek przez ostatnie 15 lat wygaduje nie mieści się w głowie. Do tego skurwił ugrupowania teoretycznie chrześcijańskie, onet już to wykorzystuje artykułami o kolegach Niesioła w ZCHN (którzy akurat są porządni). Niedługo dowiemy się, że on właściwie jest mentalnym pisiorerm, w PO był przypadkiem. I tak trochę to prawda, Niesiołowski, Kamiński, Giertych i jeszcze całkiem spora grupa osób obecnie związanych z PO lub opozycją stanęli po drugiej stronie w wyniku postępującego upadku, albo nienawiści do Kaczora (jakieś osobiste animozje głównie). Tacy są najbardziej zajadli i szkodliwi.
  • JORGE napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Kto to jest Stefan? To jest nikt.
    Stefan jest kukłą do zademonstrowania broni. I to tyle.
    He he, dobre. Atomówka też nie poleciała na Tokio ale na Hiroszimę.

  • JORGE ma rację, choć osobiście od Stefana wolałbym takiego Sławka Nojmana, no ale on nigdy nie był 'nasz', więc jest bardziej nietykalny niż Stefan. Cały Jaras.
  • Groźba bomby atomowej jest potężniejszą bronią niż bomba atomowa. Teraz każdy platfus bez wyjątku myśli tylko o jednym: Co na mnie mają?

    Albo jeszcze o jednym: Czy będę następny?
  • Ja bym se jednak życzyła, żeby w jakiejś nieodległej przyszłości jakiś następny się pojawił. A nawet niejeden.
    Już taka moja moja wredna natura, cusz zrobić.
  • edytowano February 2019
    Nie przesadzałbym z tym bo niestety z pewnością są taśmy na przedstawicieli Dobrej Zmiany. Nie gdzie indziej jak na tym forum Koleżeństwo dawało sugestie na temat nieładnej przypadłości Maria. Jeśli szemrany mecenas Nowaczyk konfabuluje paskudnie to trzeba to zdementować , a nie komentować że to zemsta. To że zemsta to każdy wie. Istotne jest czy przy użyciu pomówienia czy faktu. Gdyby pokazały się zdjęcia z tym psem brata to to może nie byłaby bomba atomowa, ale krusząca mury z pewnością. Bo to byłyby zdjęcia szefa służb który zamknął, skwapliwie wspierany przez Ziobrę, młodziana Misiewicza za to że ten podobno dokonał "ogromnego" przekrętu polegającego na załatwieniu szkoleń za niecałe pół miliona dla swojej kumpelki w wielkim koncernie. Zamiast chronić młodziana na wysokim stanowisku posłał agentów aby łazili za nim po dyskotekach i spotkaniach towarzyskich i zdobywali kompromaty. Tak z patriotyzmu to uczynił czy może aby dokopać Antoniemu? Tak z własnej inicjatywy to zrobił czy na zlecenie? Czyje zlecenie?
    PS: Może być jeszcze gorzej: może kompletnie nie panuje nad podległymi mu służbami i one robią ca chcą, znaczy panoszący się po nich wychowankowie i pociotkowie WSI i obcych wywiadów.
  • JORGE napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Kto to jest Stefan? To jest nikt.
    (...) Osobiście sprawiło mi pewną przyjemność, że padło akurat na Stefana.(...)
    Hehe tak samo myślę.
  • los napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Kto to jest Stefan? To jest nikt.
    Stefan jest kukłą do zademonstrowania broni. I to tyle.
    He he, dobre. Atomówka też nie poleciała na Tokio ale na Hiroszimę.


    A żeby się zastanawiali ile jeszcze ich jest, rozwalono też centrum japońskiego katolicyzmu.
  • WWniosek? W ciągu tygodnia-dwóch powinna pójść następna.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    WWniosek? W ciągu tygodnia-dwóch powinna pójść następna.
    Jeśli Stefan jest zatem Nagasaki, ciekawe kto będzie Hiroszimą (wujowe porównanie, wiem).
  • A zaraz, a co się stało z kopacz?
    Tkz jak ją zatopiono?
  • Kopacz będzie walczyła z Komorowskim o jedynkę z Warszawy. Ale jaja, ale jaja
  • Jaja dinozaura
  • loslos
    edytowano February 2019
    Mam propozycję syntetycznego gadżetu wyborczego

    image
  • Chodź, szogunie!
  • edytowano February 2019
    A tymczasem były szef CBA Paweł Wojtunik dla WP.pl:
    - Prokuratura i CBA mają nadal wiele spraw, które są kontynuacją naszych działań rozpoczętych przed 2015 rokiem. Wszystko wskazuje na to, że ktoś tym steruje i manipuluje, trzymając je na dogodny moment do publicznego wypuszczenia. Tam jest silna koordynacja wydarzeń medialnych. Mam wrażenie, że są funkcjonariusze partyjni, którzy w odpowiednim momencie wypuszczają przecieki. Można się spodziewać, że niektóre sprawy będą wychodzić przed wyborami. Mija bowiem ponad trzy lata, a ja niektórych spraw nadal nie widzę - ujawnia Wojtunik
    Źródło, tak więc ten teges zaczyna się przypominanie i dyscyplinowanie aby ustrzec szaleńców przed chęcią odwetu.
  • Wpływ pana Wojtunika na modę męską w PO jest przeogromny

    image
  • Teraz sugeruje, że może pomóc Schetynie w doborze kadr ;)
  • Chiba już za późno. A jakieś insekty powinny się swoją szosą wokół niego kręcić, potem miałyby ciekawe123 opowieści.
  • Biedroń przywróci uczciwość w polityce. Taka jest obecna linia. Nic się nie stanie jeśli kilku platfusow się odstrzeli. Nawet Tuska można. Przy okazji PIS też oberwie.
  • /na boku/
    dwa tygodnie bez TV, twittera itp
    i czuję się jakbym wrócił do Polski ze szkocji po trzech latach!
    a wpisuję się do dzienniczka tutaj, bo ze wszystkich nowych wątków
    tytuł tego (i opis) bardzo mięsię podoba!
    //
  • edytowano February 2019
    ulubione memy z Tego Dnia
    image

    image

    image
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.