Skip to content

Brzydka panna

124

Komentarz

  • Mania napisal(a):
    giacomovinci napisal(a):
    Mania napisal(a):
    Morawiecki odpowiedział Pompełu : https://fakty.interia.pl/polska/news-pompeo-wezwal-polske-do-zwrotu-mienia-ofiar-wojny-morawiecki,nId,2840886#utm_source=fb&utm_medium=fb_share&utm_campaign=fb_share&iwa_source=fb_share
    Kaczyński zresztą też ( nie chce misię szukać video, jak znajdę to wkleję.
    Nie będzie żadnego zwrotu żadnego mienia.
    panowie bezpiecznie odpowiadają na forumach i w zinach produkowanych przez licealistów,
    dementi Morawieckiego na pewno przebije sie tedy do widowni amerykanskiej, o swiatowej nie wspominajac,
    zwlaszcza , ze jest w popularnym języku polskim

    no, tak, bo premier Polski powinien mówić po chińsku...

    dwa, jezeli ta sprawa jest tak oczywista y uregulowana to czemuz ach czemu wszyscy oni z drugiej strony jak na zlosc mowia zupelnie odwrotnie?!


    ponieważ hucpa polega na rznięciu głupa

    w tym kontekscie nie mozna wypowiedzi Morawieckiego i Kaczynskiego traktowac inaczej jak śpiew bąka nad jeziorem ostródzkim,


    aha

    ale zostawmy ten kolaborancki odrażający syf, przejdzmy w tym watku do fazy dwa

    otóż uważam, że wypowiedzi Pompeo/NEtaniahu/Mitchel y innych, wskazują, że spłata roszczeń żydowskich w wysokości kwoty z sufitu już się zaczęła, kuledzy ze struktury dumnie nazwanej rządem POLSKI nie wiedzom tylko jak to objaśnić ciemnemu ludowi,

    ach, czoż to za opresya, Chabadnik tłomaczy , że POLSKA POD TYM WZGLĘDEM JEST CAŁKOWICIE BEZPIECZNA,
    !!!

    black mirror osiem
    daj przykłady, a zacznę Cie traktować serio!


    a po co mi twoje traktowanie serio, jak rok przed wyborami założyłem wątek ze Trump bedzie prezydentem to byłaś łaskawie sceptyczna, ja nie musze miec dowodów żeby czuć smród, wystarcza mi te obmierzłe gęby i to przygłupie kluczenie
    Pis juz płaci Żydom, podobniez kupują złoto , ktore łaskawie przechowują w Londynie trzymający nas za jaja reprezentanci diaspory, ale to szczegóły, moze tak byc nie musi, smród jest najważniejszy i ta ich porażająca niemoc,
    Przekonają sie państwo za rok, bendem zbanowany po raz czwarty pewnie, ale jak zawsze powrócę y przypomnę sie
    Czy kiedykolwiek, za cokolwiek ... Itd

  • los napisal(a):
    A to nasz kolega giacomovinci pod wcześniejszym nickiem. Studiowanie psychologii jest niebezpieczne dla umysłu.
    Co to za poziom?! Juz tylko wycieczki osobiste zostały?! Zawiodłem sie. Y jeszcze żebym ja był psychologiem ! He he
  • Ciii.... to wariat...
  • Już wtedy im mówiłem, że wszystko wskazuje na to , że tu będzie dużo wojska i sprzętu
    To gdzie jest to dużo? Musiało się gdzieś chyba ukryć... A może jakieś niewidzialne czołgi...
    Jedna czy dwie dywizje USA w Polsce i nawet pięć dywizjonów patriotów i dziesięć tych nowych nas przed Rosją nie obroni skutecznie w przypadku zmasowanego ataku. Tylko że i bez nich Rosji na ten atak nie stać.
    Się kolega zdecyduje bo nadmiar sprzeczności w jednej wypowiedzi. To może masowo Rosja zaatakować czy jednak jej nie stać?
  • Uzupełniając wpis Jorge, to i nazi zachodni sąsiedzi są średnio zadowoleni, że ich konferencja też jest kolejna, a nie jedyna.
    Okruszki na razie nic nie wskazują, bo ich interpretacja jest dowolna: od głupoty, przez politykę wewnętrzną do spiskologii w stylu wypchnięcia Polski z V4 i zastąpienie jej Niemcami. Co więcej wyjaśnienia nie są ze sobą sprzeczne, a historia mogła się zmieniać w czasie poprzez podłączeni się kolejnych aktorów.
    Odpowiadać trzeba ale adekwatnie.
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    spiskologia w stylu wypchnięcia Polski z V4 i zastąpienie jej Niemcami.
    Beło. W latach 1939-1945.

  • los napisal(a):
    A co mnie obchodzą prywatne opinie obcych? Proszę wrócić do Ojczyzny i coś jej poświęcić, wtedy porozmawiamy. Bo widzę, że Polski to nawet o jej ortografię kolega nie dba, chce tylko ze swej wyspiarskiej wyższości pokomenderować.
    Ekhem
    los napisal(a):
    Jesteś Szanowna Forumowiczko/Szanowny Forumowiczu osoba wspaniałą pod każdym względem: inteligentną, światu życzliwą i pełną poczucia humoru. Jeśli wiec swa wspaniałą osobę zniżasz do rozmowy z kimś innym, to jest to również osoba wspaniała pod każdym względem: inteligentna, światu życzliwa i pełna poczucia humoru, itd. Jeśli o kimś uważasz inaczej, to z nim nie rozmawiaj.
  • los napisal(a):
    ms.wygnaniec napisal(a):
    spiskologia w stylu wypchnięcia Polski z V4 i zastąpienie jej Niemcami.
    Beło. W latach 1939-1945.

    Widać taka tradycja... a ponieważ historia jedyne czego nauczyła, to tego, że nikogo nie nauczyła wyciągać wniosków z przeszłości, więc może być jak zwykle.
  • Kiedyś w dyplomacji, a nawet polityce na szczeblu krajowym, konieczne było pochodzenie - najlepiej arystokratyczne. Oczywiście z tym wiązały się maniery, znajomość i przestrzeganie konwenansów, bardzo rozbudowanych i w środowiskach arystokratycznych rozpoznawalnych a także pewne wykształcenie i erudycja. Ich nieznajomość automatycznie oznaczała przynależność do klas niższych i raczej dyskwalifikowała do tych wysokich funkcji. Ich nieprzestrzeganie przez przedstawiciela klas wyższych było przejawem buntu i też eliminowało z takiej ścieżki kariery. To było naprawdę dawno, bardzo dawno. Przeżyło się tym bardziej że stało się czystą formą, pozostała jedynie hipokryzja i widoczna wyraźnie spod niej brutalność, demoralizacja i gra interesów. I nadeszły czasy lewicowych chamów i brutali. I chamy nabyły nieco zewnętrznej ogłady i zaczęły udawać, dość nieudolnie ale jednak, arystokrację. To jednak okazało się dość prędko nieskuteczne z uwagi na wyraźny i wyczuwalny fałsz i tandetę. Od paru lat mamy do czynienia z modą na polityków bezpośrednich, niekoniecznie chamów ale "mówiących jak jest" i na chamów nieco pozujących bo to ludowi schlebia: Trump, Salvini, Orban i inni.

    Enklawą w której najdłużej trwają konwenanse jest obszar "kultury, sztuki i nauki" opanowany przez "arystokrację ducha" patrząca z góry zarówno na plebs jak i na zdegenerowany świat polityki, biznesu i mediów. W Polsce to formacja szczególnie trwała - tak zwana inteligencja. Z niepojętych dla mnie względów szczególne przywiązanie do niej przejawia bezwzględny i dawniej skuteczny polityk Jarosław Kaczyński. Przebywa ona, ta formacja, również na tym forum i ja się do niej zaliczam. Inna rzecz że ja jako kontestator trochę odstający lukami erudycyjnymi i manierami od reszty, ale przynajmniej aspirujący. Jednak świat idzie do przodu i również arystokracja ducha pożąda pewnych sukcesów choćby prestiżowych na zewnątrz. Dlatego i formom forumowym przyda się nieco ożywienia i agresywności jeśli nie ma zostać nudną niszą.
  • Był szczyt i nie ma szczyta ;)
    Zawsze mnie fascynuje, że tropikalni jak zwykle przegrzali.
  • Kataw Zar latami w "NCz!" opisywał klasę polityczną Kurnika, w tym i dyplomację. W tzw. kontekście nie dziwi nic.
  • No może nie "jak zwykle", ale tym razem na pewno.

    Brakuje mi jednego, dosyć charakterystycznego obrazka, winc napisze spode serca: a pies im mordy lizał!
  • Ziemniak niby marny polityk ale jak czasem coś napisze to smiech:
    "Kolejni politycy opozycji coraz większym półgębkiem czują się zmuszeni potępić Izrael. Niewykluczone, że „Bibi”, Lapid i dwóch Katzów załatwią nam upragnione pojednanie narodowe - pod hasłem „bij Żyda”"
  • Cholera wie co tam wysmażą. Teraz trza by przyspieszyć kolejny szczy na przykład na przed wyborami do PE.
  • Rafał napisal(a):
    Cholera wie co tam wysmażą. Teraz trza by przyspieszyć kolejny szczyt, na przykład na przed wyborami do PE.
    Formalnie szczytu nie będzie!
    Będą rozmowy bi-, ale wszyscy razem się oficjalnie nie spotkają..

    Nie wiem, jak tam nieformalny szczyt przy barze z drinkami "po godzinach"...
  • edytowano February 2019
    Trza by jeszcze trochę ograniczyć turystykę młodzieżowej nienawiści z Izraela do Polski. No ja wiem że to zagraża mojej planowanej podróży do Ziemi Świętej ale trudno.
  • romeck napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    Cholera wie co tam wysmażą. Teraz trza by przyspieszyć kolejny szczyt, na przykład na przed wyborami do PE.
    Formalnie szczytu nie będzie!
    Będą rozmowy bi-, ale wszyscy razem się oficjalnie nie spotkają..

    Nie wiem, jak tam nieformalny szczyt przy barze z drinkami "po godzinach"...
    a nawet Bi-Bi
  • W ogóle korzystając z wrzawy uchwalić ustawę reprywatyzacyjną
  • Rafał napisal(a):
    Trza by jeszcze trochę ograniczyć turystykę młodzieżowej nienawiści z Izraela do Polski. No ja wiem że to zagraża mojej planowanej podróży do Ziemi Świętej ale trudno.
    Na początek może zasady wzajemności co do paradowania owej turystyki po kraju pod rękę z Bronią.
  • Na wzajemność nie ma co liczyć. Oni są wybrani. Sami się wybrali na panów i nie zamierzają z tego rezygnować. Oczywiście wzajemność może polegać na wywaleniu Mossadu z ochrony wycieczek. Ewentualnie jeden agent bez broni w aucie za autokarem. Personalia znane stronie polskiej z CV włącznie.
  • edytowano February 2019
    .
  • "...Nowa polska szkoła historii Holocaustu” – to tytuł konferencji, która odbędzie się w dniach 21-22 lutego w Paryżu. Udział w niej wezmą najbardziej „postępowi” i najchętniej cytowani przez zachodnie media „badacze Zagłady Żydów przez Polaków”, którym niejednokrotnie udowadniano manipulacje, czyli Jan Tomasz Gross i Barbara Engelking. Przeciwko wydarzeniu zaprotestowały organizacje polonijne, m.in. Polish Media Issues, Światowe Porozumienie Polskich Patriotów, Polonia Institute i Coalition of Polish Americans..."

    Read more: https://www.pch24.pl/#ixzz5g08AHdZ9
  • Nigdy nie zapomnę co ta rasistka powiedziała.
    image
  • edytowano February 2019
    To był hit internetów. Dziękujemy tej pani, wiele łusek spadło z oczu dzięki niej.
    No i fizjonomia bardzo w temacie wątku:)
  • Odniosłem wrażenie, że i dla prześladowanych dzików było to bardziej metafizyczne doświadczenie niż dla pisowców rozwalanych przez Nazistów - schiessen jak schiessen.
  • https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Ha-Arec
    Żadna inna gazeta wydawana w Izraelu nie może się pochwalić równie wielkim międzynarodowym uznaniem, ponieważ Ha-Arec reprezentuje najwyższy poziom i posiada wprost zdumiewające internetowe wydanie w języku angielskim. Jest czytana przez miliony na całym świecie”[
    "Najstarszy dziennik w Izraelu - "Haaretz" - opublikował nagrane jakiś czas temu przez jednego ze swoich dziennikarzy wideo atakujące Polaków. Powstało ono przy okazji poprzedniego sporu - o nowalizację ustawy IPN.

    Bradley Burston (Izraelczyk urodzony w Stanach Zjednoczonych) podkreśla w nim, że Polacy byli "dużo bardziej entuzjastyczni" jeśli chodzi o "polowanie i wyrzynanie Żydów niż niemieccy naziści".
    https://wiadomosci-wp-pl.cdn.ampproject.org/v/s/wiadomosci.wp.pl/izraelska-gazeta-atakuje-polakow-przeprowadzaliscie-zabojcze-pogromy-6350907912722561a?amp_js_v=a2&amp_gsa=1&amp=1&usqp=mq331AQCCAE=#referrer=https://www.google.com&amp_tf=Źródło: %1$s&ampshare=https://wiadomosci.wp.pl/izraelska-gazeta-atakuje-polakow-przeprowadzaliscie-zabojcze-pogromy-6350907912722561a
  • Mania napisal(a):
    Nigdy nie zapomnę co ta rasistka powiedziała.
    image
    Dość to wymowne, że dla starozakonnych spotkanie z Najwyższym jest tragedią, chociaż mam wrażenie, że to było raczej - przepraszam za wyrażenie - takie "wesołe p...e" na poczekaniu.
    Swoją drogą jest ona podobno córką autora cegły od topologii i tłumaczeń literatury francuskiej.
  • Dobry był kiedyś, Topologia to klasyczna pozycja, choć już nieco przejrzała. Tyle, że facet w okolicach 40-tki przestał pracować.
  • los napisal(a):
    Tyle, że facet w okolicach 40-tki przestał pracować.
    Ale badawczo, czy w ogóle się zwinął z uczelni?

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.