Skip to content

Czy Krzyż będzie bronić tych, którzy nie bronili Krzyża?

124

Komentarz

  • TecumSeh napisal(a):
    No dokładnie!
    A jeszcze gorzej - mówię żonie że ide na piwo z towarzystwem (sąsiadka obok stoi).
    Żona: z jakim towarzystwem?
    Ja: z excathedry (żona wie co to za twór)
    Sąsiadka: jakiej seks katedry?!

    Widzę, że u Kolegi jak w znanym wierszu:

    Nie da ci ojciec nie da ci matka
    Tego co dać ci może sąsiadka!
  • Widziałem przed chwila w walterówce pana prymasa Polaka twierdzącego, że Kaczyński swoją obroną Kościoła temuż Kościołowi szkodzi.
    Jest to oczywiście wpis typu oburzanko, bo nawet nie wiem, jak to skomentować...
  • loslos
    edytowano May 2019
    Powiedział, że nie będzie komentować, można to różnie rozumieć.

    Ja wymyśliłem takie rekolekcje dla starszych panów w kolorowych sukienkach - regularne spotkania z tłumem feministek i kodziarzy, najlepiej co miesiąc. Tylko jakoś to trzeba by tak zrobić, by nie odnosili poważniejszych kontuzji.
  • Nayprzedniey zasię pomógł ałtor wiadomego filmu. Mam tylko nadzieję, że będzie to pomoc w stylu diabła Getego.
  • extraneus napisal(a):
    Widziałem przed chwila w walterówce pana prymasa Polaka twierdzącego, że Kaczyński swoją obroną Kościoła temuż Kościołowi szkodzi.
    Jest to oczywiście wpis typu oburzanko, bo nawet nie wiem, jak to skomentować...
    Kerownik Turecki, w beretce z antenką.
  • extraneus napisal(a):
    Widziałem przed chwila w walterówce pana prymasa Polaka twierdzącego, że Kaczyński swoją obroną Kościoła temuż Kościołowi szkodzi...
    No proszę, potwierdza to co pisałem powyżej.
  • los napisal(a):
    "Obecna sytuacja" działa się 40 lat temu.
    Mnie chodziło o nagłośnienie tego za pomocą pewnego filmu.

  • A troska Moniki Olejnik pomaga
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    PiS zwiększając surowość kar za czyny pedofilskie zastosował odpowiedzialność zbiorową. Zawinili pedofile - księża, a restrykcje dotkną wszystkich pedofilów.
    kto ściągał?

  • edytowano May 2019
    romeck napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    PiS zwiększając surowość kar za czyny pedofilskie zastosował odpowiedzialność zbiorową. Zawinili pedofile - księża, a restrykcje dotkną wszystkich pedofilów.
    kto ściągał?

    Między innymi ja to puszczałem na twitter choć to z cytatu to nie moje konto. Ale to było zbyt genialne, żeby nie ukraść
  • romeck napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    PiS zwiększając surowość kar za czyny pedofilskie zastosował odpowiedzialność zbiorową. Zawinili pedofile - księża, a restrykcje dotkną wszystkich pedofilów.
    kto ściągał?

    image

    👣

    🐾
    🐾

  • Fizjonomicznie kojarzy mi się raczej z Prefem de Zoo.
  • Brzost napisal(a):
    Fizjonomicznie kojarzy mi się raczej z Prefem de Zoo.
    =))
  • :)
    takoż pomyślałem przeze chwilę..
  • los napisal(a):Ja wymyśliłem takie rekolekcje dla starszych panów w kolorowych sukienkach - regularne spotkania z tłumem feministek i kodziarzy, najlepiej co miesiąc. Tylko jakoś to trzeba by tak zrobić, by nie odnosili poważniejszych kontuzji.
    wyobrażiłem sobie:

    przez taki rozhisteriowany KODowy tłum pojedyńczo przechodzą purpuraci
    kto nie zdołał, przynajmniej odkupił się jako męczennik
    kto przeszedł niemusknięty, a nawet cuda wyzdrowień (psyche) i nawróceń po sobie zostawił, na stolcu pozostaje
    reszta, zsyłka do pustelni...
  • edytowano May 2019
    Dno piekła wyłożone jest czaszkami biskupów.

    Ulice piekła są wybrukowane biskupimi czaszkami.

    św. Atanazy

    image
  • Oryginalny surowiec brukarski
  • Piekło ogólnie jest dosyć oryginalne.
  • Mój główny problem teologiczny z piekłem jest taki, że nie wiem kto tam będzie płacił rachunki za gaz.
  • Katechon
    Dostarczy
  • edytowano May 2019
    Normalnie. Co miesiąc, między dwudziestym a trzydziestym wpada inkasent i pobiera od pierwszego z brzegu.
  • edytowano May 2019
    Części Szanownego Koleżeństwa nie podoba się rzekomo okrutny Bóg ze Starego.Testamentu, a nikt nie zastanawia się dlaczego milosierny Bóg Ojciec Jezusa ma niby utrzymywać po wieki takie piekło, straszniejsze niż Auschwitz, Gułagi, Sołowki. I kto niby ma tam ma pracować jako klawisze, sami osadzeni, czy może delegowani aniołowie będą dręczyć skazańców?
  • No, akurat aniołowie to dostali stałą delegację do obecnego zakładu pracy, o to się nie martwmy.
  • loslos
    edytowano May 2019
    Taaa. I obniżenie wieku emerytalnego ich nie dotyczy, obsada pozostanie pełna.
  • Natomiast, sze przyznam, że także dręczy mie, czemu miłosierny Bóg nie pozabija wszystkich tych złych tylko pozwala się im w opór zatruwać własnem jadem.

    Noji, rachunki. Kto je uiści?
  • A może jest tak, że tam wszyscy bytują w aevum, a zaś gaz zużywa się z upływem tempusu, więc problem jeich nie dotyka?
  • A poza tem, czemuż to Kulega się ogranicza do niskich energii? Gaz. A plazma kwarkowo-gluonowa to pies?
  • I co, i myśli Kolega, że za take plazme nie przyjdzie inkasent z gazowni?
  • Z gazowni to oni wszyscy tam pójdą.
  • edytowano May 2019
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    I co, i myśli Kolega, że za take plazme nie przyjdzie inkasent z gazowni?
    Iść a dojść to w tym przypadku istotna różnica. Taka plazma występuje tylko przy bardzo skoncentrowanej masie, co siłą rzeczy przekłada się na wielką grawitację, a ta powoduje dylatację czasu. Więc el incasento de gas może sobie dreptać in saecula saeculorum.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.