Skip to content

Fajny kanał widziałem

2456714

Komentarz

  • łuk w 15 min strzela na 150 m :)
  • edytowano April 2020
    ale jak z celnoscią tego łuku? (na tych 150 m ;) )
    ---

    kiedys chcialabym sprobowac zrobic cos takiego:

    w sumie b.proste, ale potrzeba garażu

    a naprawde to cos takiego:

  • @Uhrr

    a z drona wdział?



  • edytowano April 2020
    Dominik Socha - słynny youtuber. Chłopak bił wszelkie rekordy w Tatrach. Ale tylu rozsądnych ludzi go ostrzegało. I ja też ostrzegałem w komentarzach bo zacząłem się bać o niego.
    On chyba przez to, że miał tylu widzów na youtube i fanów się tak nakręcał.
    Aż stało się co się stać musiało:

  • Mam mieszane uczucia co do tak ekstremalnych pasji. Chłopak byłby lekarzem, mógł służyć ludziom, a był tylko youtubowym zabawiaczem, o którym zaraz wszyscy zapomną. Bezsensowne ryzyko, bezsensowna śmierć.
  • W_Nieszczególny napisal(a):
    Mam mieszane uczucia co do tak ekstremalnych pasji. Chłopak byłby lekarzem, mógł służyć ludziom, a był tylko youtubowym zabawiaczem, o którym zaraz wszyscy zapomną. Bezsensowne ryzyko, bezsensowna śmierć.
    Bo najgorzej kiedy lekarz nie chce być lekarzem. Samo nieszczęście z tego wychodzi. A rodzice (głownie lekarze) pchają, pachają, bo to zawód który ustawia do końca życia. Ileż ja znam nieszczęśliwych lekarzy, albo zmarnowanych dzieci.
  • W_Nieszczególny napisal(a):
    Mam mieszane uczucia co do tak ekstremalnych pasji. Chłopak byłby lekarzem, mógł służyć ludziom, a był tylko youtubowym zabawiaczem, o którym zaraz wszyscy zapomną. Bezsensowne ryzyko, bezsensowna śmierć.
    Widziałem ten kanał, nieprzypadkowo go nie polecałem. "Mieszane uczucia" to i tak delikatnie powiedziane.

    Zresztą sam kanał też był słaby, facet biega po tych górach i ....?
  • Gdzie zginął i jak?
  • Dzięki.
  • rozum.von.keikobad napisal(a):
    W_Nieszczególny napisal(a):
    Mam mieszane uczucia co do tak ekstremalnych pasji. Chłopak byłby lekarzem, mógł służyć ludziom, a był tylko youtubowym zabawiaczem, o którym zaraz wszyscy zapomną. Bezsensowne ryzyko, bezsensowna śmierć.
    Widziałem ten kanał, nieprzypadkowo go nie polecałem. "Mieszane uczucia" to i tak delikatnie powiedziane.

    Zresztą sam kanał też był słaby, facet biega po tych górach i ....?
    Ejno! Już sam tytuł filmiku: "z Zakopanego na Gerlach i zuruck" przyciąga!
  • Klikbejtowych tytułów też nie lubię.

    Taki filmik można zobaczyć raz, więcej nie ma sensu, one są takie same, tylko miejsca inne.

    No i sama aktywność też nieodpowiedzialna.
  • To właściwie jest historia gospodarcza Niemiec, chociaż tytuł nie wskazuje:

  • Dylewski - to niemiecki poputczik pachnący stosownym grantem- zamieszczał masę filmów wyśmiewających np, Międzymorze
  • edytowano April 2020
    Dyzio_znowu napisal(a):
    Dylewski - to niemiecki poputczik pachnący stosownym grantem- zamieszczał masę filmów wyśmiewających np, Międzymorze
    Wiem wiem, pedał z okolic Wyborczej. Ale ciekawe. Mnie parę książek napisanych przez ludzi od Aaadasia zmusiło do myślenia, albo pokazało świat inaczej. Parę, bo większość z hukiem leciała w ścianę. W każdym razie, Hitler odwalił cud gospodarczy. Był szanowany na całym świecie, zawsze trzeba o tym przypominać, szczególnie Zachodniakom. Człowiek roku The Times, nominowany do pokojowej nagrody Nobla. No to co poszło nie tak ? A o tym jakoś nikt nie opowie od początku do końca, mamy propagandową jazdę bez trzymanki.
  • Polska. Zabijemy Niemców samym istnieniem, oni tracą rozum, jak sobie uświadomią, że żyjemy.
  • Noch ist Polen nicht verloren
  • W_Nieszczególny napisal(a):
    Noch ist Polen nicht verloren
    z akcentem na Noch?
  • Prywata, bo Shad to znajomy znajomych z Fandom Menace, ale kanał super - pasjonat średniowiecznych technik bojowych.

    https://www.youtube.com/user/shadmbrooks

  • Kanały Leszka Możdżera i Glorii Campaner
    Polecam
    Szczerze
  • Nie wiedzialem, gdzie to wrzucic, więc tu.
    Nie wiem, tez czy juz było.

    Z cyklu legendy polskie allegro: "Wywiad z Borutą" - tym razem nie film, a słuchowisko (ok. 2 godz.)


  • edytowano February 2021
    Były już linkowane motywacyjne filmiki o Polsce oczami Uktraińców i Rosjan, czas na koleżków zza Odry

    Emigracja do Polski (napisy polskie można włączyć) - ciekawe niemieckie spojrzenie na plusy dodatnie emigracji do Polski AD2021 Na ile reprezentatywne? Czy to już trend?





    A tutaj "Sen o starości w Polsce. Reportaż":



  • edytowano February 2021
    .
  • MarianoX napisal(a):
    Były już linkowane motywacyjne filmiki o Polsce oczami Uktraińców i Rosjan, czas na koleżków zza Odry

    Emigracja do Polski (napisy polskie można włączyć) - ciekawe niemieckie spojrzenie na plusy dodatnie emigracji do Polski AD2021 Na ile reprezentatywne? Czy to już trend?
    Średnia emerytura 820 euro netto robi swoje. Plus pełno komentarzy w stylu "tam chociaż można być prawakiem".
  • Besteer napisal(a):
    MarianoX napisal(a):
    Były już linkowane motywacyjne filmiki o Polsce oczami Uktraińców i Rosjan, czas na koleżków zza Odry

    Emigracja do Polski (napisy polskie można włączyć) - ciekawe niemieckie spojrzenie na plusy dodatnie emigracji do Polski AD2021 Na ile reprezentatywne? Czy to już trend?
    Średnia emerytura 820 euro netto robi swoje. Plus pełno komentarzy w stylu "tam chociaż można być prawakiem".
    Owszem można, ale nie dotyczy to Niemców.
  • MarianoX napisal(a):
    Były już linkowane motywacyjne filmiki o Polsce oczami Uktraińców i Rosjan, czas na koleżków zza Odry

    Emigracja do Polski (napisy polskie można włączyć) - ciekawe niemieckie spojrzenie na plusy dodatnie emigracji do Polski AD2021 Na ile reprezentatywne? Czy to już trend?
    Niestetyż, podobny filmik pokazuje zalety emigracji do Rosji i jest tam nie 6 powodów ale aż 11...
  • To pewnie zalet emigracji na Marsa będzie bez kozery 111.
  • A z Kozerą to już w ogóle...
  • edytowano February 2021
    Brzost napisal(a):
    MarianoX napisal(a):
    Były już linkowane motywacyjne filmiki o Polsce oczami Uktraińców i Rosjan, czas na koleżków zza Odry

    Emigracja do Polski (napisy polskie można włączyć) - ciekawe niemieckie spojrzenie na plusy dodatnie emigracji do Polski AD2021 Na ile reprezentatywne? Czy to już trend?
    Niestetyż, podobny filmik pokazuje zalety emigracji do Rosji i jest tam nie 6 powodów ale aż 11...
    Dlaczego niestety? Niech Niemcy jadą do Rosji :)
  • No, nie wiem, kiedyś taka jedna niewyżyta Niemra wyjechała do Rosji i nic dobrego dla nas z tego nie wyszło ;-)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.