Skip to content

Ameryka w ogniu - maj 2020

14445464749

Komentarz

  • Nielegalni muszą płynąć - sponsorzy GOP mają swoje interesy. Cała reszta to w rzeczy samej teatrum.

  • @Przemko powiedział(a):

    @janosik powiedział(a):
    No i nie zapominajmy, że imigranci zasilają system partyjny głównie po stronie Demokratów. Republikanie byliby głupcami jakby nic z tym nie robili.

    No i właśnie nic z tym nie robią, odrzucili porozumienie jakie dogadali z demokratami a po wyborach, niezależnie kto wygra, demokratyczna większość w parlamencie nie zgodzi się już na nic czego będą chcieli republikanie.

    Każde porozumienie z Demokratami będzie niekorzystne dla szans na zwycięstwo Republikanów. Nie dziwie się, że z tego wyszli. Jakby kwestia migracji była na dziesiątym miejscu ważności to szybko by się dogadali. A po samych wyborach można dużo spraw załatwić mając władzę wykonawczą.

  • @peterman powiedział(a):
    Nielegalni muszą płynąć - sponsorzy GOP mają swoje interesy. Cała reszta to w rzeczy samej teatrum.

    Sponsorzy obu partii mają swoje interesy.

  • @janosik powiedział(a):

    @Przemko powiedział(a):

    @janosik powiedział(a):
    No i nie zapominajmy, że imigranci zasilają system partyjny głównie po stronie Demokratów. Republikanie byliby głupcami jakby nic z tym nie robili.

    No i właśnie nic z tym nie robią, odrzucili porozumienie jakie dogadali z demokratami a po wyborach, niezależnie kto wygra, demokratyczna większość w parlamencie nie zgodzi się już na nic czego będą chcieli republikanie.

    Każde porozumienie z Demokratami będzie niekorzystne dla szans na zwycięstwo Republikanów. Nie dziwie się, że z tego wyszli. Jakby kwestia migracji była na dziesiątym miejscu ważności to szybko by się dogadali. A po samych wyborach można dużo spraw załatwić mając władzę wykonawczą.

    W podkaście który wkleiłem jest wszystko, jest masa argumentów do bieżącego i niekończącego się glanowania demokratów w temacie imigracji, trampiści to po prostu niebezpieczni idioci, małpy z brzytwą.

  • Może i są małpami, ale to elitka z obu partii poprzez radosną globalizacje dała im brzytwę

  • Swoją drogą panowie z tego podkastu okrutnie w sobie zadufani i niegrzeczni dla komentatorów pod spodem. Nie szanuję.

  • Moje OZI z USA:

    "Zapowiada sie wielki dylemat, tragedia grecka u Republikanow. Oto bowiem US Senat oglosil wczoraj tekst projektu ustawy majacej zreformowac system imigracyjny i dac wiecej mozliwosci wladzy wykonawczej reagowania na "inwazje", jak to mowia zlotousci. Projekt negocjowal senator Lankford (R-Okl.) ze strony Repsow. Dla wyjasnienia dodajmy ze Oklahoma to jest stan, przy ktorym Podkarpacie to Wilanow a sam Wielce Czcigodny Senator jest kwintesencja bialej, WASPowwkiej Ameryki w najlepszy stylu.

    Jednakze histeria migracyjna to jest praktycznie cale paliwo wyborcze Prawowitego. Procz tej kwestii zostaja oczywiscie mamroty, ze Jozef jest za stary i ze trzeba naprawic ekonomie po dewastacji administracji demokratow ale te historie sa tak fantastyczne ze moga robic jedynie za dodatek, dosmaczek juz rozgrzanej bazy a nie za paliwo wlasciwe.

    Krotko mowiac: jesli ustawa przeszlaby w Kongresie, Donald Trump nie zostanie prezydentem. Republikanie popierajac ja skresliliby automatycznie swojego kandydata z balotki. Nie moga tego zrobic.

    Ale jak to wytlumaczyc ludowi, ze nie zatrzymamy "inwazji" na razie? Obserwacja tego dylematu bedzie smaczna!

    Na zdjeciu Speaker of the House Johnson. Ktory bardziej przypomina sztabiste Donalda Trumpa na fotelu Marszalka niz realnego Marszalka."

  • Zmień OZI.

  • @los powiedział(a):
    Zmień OZI.

    To jest jakaś kodziarska masakra.

  • @peterman powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    Zmień OZI.

    To jest jakaś kodziarska masakra.

    Zawsze wierny Prawowitemu, co? :)

  • Jakiż kraj na świecie wytrzyma takie natężenie emigracji nisko wykwalifikowanych pracowników?

  • Jak Gnój był mały, pastował nam buty za kasę. Ale teraz już nie chce. Mam takie wybory:

    1. pastować samemu - co mi zabiera wolny czas, no i nikt mi nie zapłaci.
    2. chodzić w niewypastowanych.
    3. po okolicy kręci się taki jeden złodziej recydywista i mówi, że każdą robotę by wziął.

    Co byście wybrali?

  • 1 albo 2

  • @trep powiedział(a):
    Jak Gnój był mały, pastował nam buty za kasę. Ale teraz już nie chce. Mam takie wybory:

    1. pastować samemu - co mi zabiera wolny czas, no i nikt mi nie zapłaci.
    2. chodzić w niewypastowanych.
    3. po okolicy kręci się taki jeden złodziej recydywista i mówi, że każdą robotę by wziął.

    Co byście wybrali?

    Ja bym zaryzykował 3. Z zachowaniem daleko posunietych srodków ostrożnosci.

  • @Przemko powiedział(a):

    @janosik powiedział(a):
    No i nie zapominajmy, że imigranci zasilają system partyjny głównie po stronie Demokratów. Republikanie byliby głupcami jakby nic z tym nie robili.

    No i właśnie nic z tym nie robią, odrzucili porozumienie jakie dogadali z demokratami a po wyborach, niezależnie kto wygra, demokratyczna większość w parlamencie nie zgodzi się już na nic czego będą chcieli republikanie.

    A skąd się ta większość weźmie?

  • @Przemko powiedział(a):
    Moje OZI z USA:

    "Zapowiada sie wielki dylemat, tragedia grecka u Republikanow. Oto bowiem US Senat oglosil wczoraj tekst projektu ustawy majacej zreformowac system imigracyjny i dac wiecej mozliwosci wladzy wykonawczej reagowania na "inwazje", jak to mowia zlotousci. Projekt negocjowal senator Lankford (R-Okl.) ze strony Repsow. Dla wyjasnienia dodajmy ze Oklahoma to jest stan, przy ktorym Podkarpacie to Wilanow a sam Wielce Czcigodny Senator jest kwintesencja bialej, WASPowwkiej Ameryki w najlepszy stylu.

    Jednakze histeria migracyjna to jest praktycznie cale paliwo wyborcze Prawowitego. Procz tej kwestii zostaja oczywiscie mamroty, ze Jozef jest za stary i ze trzeba naprawic ekonomie po dewastacji administracji demokratow ale te historie sa tak fantastyczne ze moga robic jedynie za dodatek, dosmaczek juz rozgrzanej bazy a nie za paliwo wlasciwe.

    Krotko mowiac: jesli ustawa przeszlaby w Kongresie, Donald Trump nie zostanie prezydentem. Republikanie popierajac ja skresliliby automatycznie swojego kandydata z balotki. Nie moga tego zrobic.

    Ale jak to wytlumaczyc ludowi, ze nie zatrzymamy "inwazji" na razie? Obserwacja tego dylematu bedzie smaczna!

    Na zdjeciu Speaker of the House Johnson. Ktory bardziej przypomina sztabiste Donalda Trumpa na fotelu Marszalka niz realnego Marszalka."

    izrael w klapie

  • Ojtam ojtam. Makrą, Miterą, Makarą...

  • Aha, a 28 lat to ponad trzy dekady?
    No dobra, dobra.

    👣

    🐾
    🐾

  • Humanista, co chcesz!

  • edytowano 6 February
    • Dziadku Joe - Milei został prezydentem Argentyny!

    • A to Peron już nie jest?

  • edytowano 7 February

    @Mania powiedział(a):
    Przywódca mocarstwa...

    Jak to dobrze że my młodsi się nie przejęzyczamy, mnie się mylą imiona dzieci. Trump zaczyna robić podobne błędy, zaczyna też mylić ludzi z którymi współpracuje.

  • @Przemko powiedział(a):

    @Mania powiedział(a):
    Przywódca mocarstwa...

    Jak to dobrze że my młodsi się nie przejęzyczamy, mnie się mylą imiona dzieci. Trump zaczyna robić podobne błędy, zaczyna też mylić ludzi z którymi współpracuje.

    Co do Trumpa to trudno mieć co do niego jakieś wymagania bo to jest wariat.

    Natomiast wśród 50-60 letniej młodzieży w Partii Demokratycznej, która pcha się do władzy, pewnie dałoby się znaleźć kogoś sensownego, kogo Pan Biden mógł swoim autorytetem wypromować na następną kadencję.

  • edytowano 7 February

    @MarianoX powiedział(a):
    - Dziadku Joe - Milei został prezydentem Argentyny!

    Milei Cyrus?

  • @7my powiedział(a):

    @Przemko powiedział(a):

    @Mania powiedział(a):
    Przywódca mocarstwa...

    Jak to dobrze że my młodsi się nie przejęzyczamy, mnie się mylą imiona dzieci. Trump zaczyna robić podobne błędy, zaczyna też mylić ludzi z którymi współpracuje.

    Co do Trumpa to trudno mieć co do niego jakieś wymagania bo to jest wariat.

    Natomiast wśród 50-60 letniej młodzieży w Partii Demokratycznej, która pcha się do władzy, pewnie dałoby się znaleźć kogoś sensownego, kogo Pan Biden mógł swoim autorytetem wypromować na następną kadencję.

    Tak to jest ciekawe że nie idą w tę stronę, o co tu chodzi.

  • Gerontokracja jak w schyłkowych Sowietach?

  • 2/3 europejskich wydatków na zbrojenia Ukrainy ląduje w USA.

  • @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    Nie zachowały się filmy z prawdziwych pojedynków na szable, bo zachodniacy bili się głównie na szpady, najsłynniejszy to był chyba pojedynek Leona Chwistka z hrabią Dunin-Borkowskim, w którym Dunin-Brokowski stracił pół ucha.

    Oczywiście, że się nie zachowały, bo to wszystko było od zawsze nielegalne.

    Opowiadał mi znajomy, jak raz w Wilnie bili się dwaj kawalerzyści, na ciężkie szable, prawdziwe, nie pojedynkowe. Jeden drugiego śmiertelnie ciął, a ten drugi akurat miał uniesioną rękę i kiedy ona mechanicznie spadła, pierwszy dostał cięcie w tętnicę szyjną. Też zmarł.

    Znalazłem filmik z pojedynkiem na szable! Oczywiście Polacy i też malarze choć Żydzi

  • Szable, szable. Ale żeby był na polskie szable, nie takie sportowe.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.