Skip to content

Agnieszka Pomaska, Michał Szczerba, Marcin Kierwiński, Krzysztof Brejza, Cezary Tomczyk...

loslos
edytowano March 2015 w Forum ogólne
Jestem ciekawy123, gdzie ci ludzie byli 12 października 2007 roku.

Jeśli tam, gdzie myślę, to polska polityka jest bardzo prosta.
«134

Komentarz

  • Nu nu! Konsyliarska głowa! Szkoda tylko, że my biedni forumkowicze wogle nie wiemy OCB.
  • Debata telewizyjna Kaczyński-Tusk. Nie zdziwiłbym się, jakby te właśnie osoby tworzyły publiczność.
  • edytowano June 2020
    Nuale obecnie ze względu na charakter czasów krzykacze i gwizdacze to odpowiednik niegdysiejszych bojówkarzy, z których to szeregów niejeden wysoko postawiony kolega partyjny tayszy Dolo i Soso się rekrutował. Nihil novi wśród szemranych ugrupowań jakby.
  • +nitras, budka i potrzaskany. Oślizgli, cyniczni, zakłamani, bezczelni i w wiekszosci b.prymitywni
    los napisal(a):
    Debata telewizyjna Kaczyński-Tusk. Nie zdziwiłbym się, jakby te właśnie osoby tworzyły publiczność.
    A Bielan ciągle (i znow) na tym samym miejscu...

  • uhrr napisal(a):
    ...Oślizgli, cyniczni, zakłamani, bezczelni i w wiekszosci b.prymitywni
    Znakomita charakterystyka ogromnej części elektoratu tej partii.

  • MarianoX napisal(a):
    uhrr napisal(a):
    ...Oślizgli, cyniczni, zakłamani, bezczelni i w wiekszosci b.prymitywni
    Znakomita charakterystyka ogromnej części elektoratu tej partii.

    #chamskahołota

  • Gajewska się w klatce zamykała
  • Mania napisal(a):
    MarianoX napisal(a):
    uhrr napisal(a):
    ...Oślizgli, cyniczni, zakłamani, bezczelni i w wiekszosci b.prymitywni
    Znakomita charakterystyka ogromnej części elektoratu tej partii.

    #chamskahołota



    Niekoniecznie, niestety.
    Również zmanipulowani idioci.
  • Maria napisal(a):
    Mania napisal(a):
    MarianoX napisal(a):
    uhrr napisal(a):
    ...Oślizgli, cyniczni, zakłamani, bezczelni i w wiekszosci b.prymitywni
    Znakomita charakterystyka ogromnej części elektoratu tej partii.

    #chamskahołota

    Niekoniecznie, niestety.
    Również zmanipulowani idioci.

    Miałam na myśli tytułowych bohaterów wątku.
  • @cenik.mateusz

    Ale raczej nie byłoby wiele przypadków mierzonych w hekto- czy kilonitrasach, nie mówiąc o mega- czy giga-, bo trudno pierwowzorowi dorównać. Pewnie więcej byłoby mikro- , mili- itd.
  • uhrr napisal(a):
    +nitras, budka i potrzaskany. Oślizgli, cyniczni, zakłamani, bezczelni i w wiekszosci b.prymitywni
    los napisal(a):
    Debata telewizyjna Kaczyński-Tusk. Nie zdziwiłbym się, jakby te właśnie osoby tworzyły publiczność.
    A Bielan ciągle (i znow) na tym samym miejscu...

    Nitras był w 2007 r. posłem, wątpię, by siedział na "anonimowej", młodzieżowej publiczności. Budka był radnym Zabrza i z racji wieku (miał już pod 30.) też wątpię, by siedział na takiej publice. Wymienieni przez Losa są jednak nieco młodsi, byli w młodzieżówce PO i wtedy jeszcze nie posłowali.
  • Nie wiem czy tam byli czy nie, może nie, choc 30ci latek to wiek "młodzieżowy", a co!, ale nie o to cho. Chodzi mi o to, ze trzy sępy załapały sie na swoje 5 min na szczytach PO, a z nimi cala ta ciżba z dawnej młodziezowki. To pokoleniowa zmiana.
  • Nadal stosują tę samą podwórkową sztuczkę retoryczną. Czaskoskiego otacza zawsze tłumek klakierów i kiedy ktoś z tłumu odezwie się w sposób oceniany przez nich wrogi, buczą, a na rafalą ripostę, obojętne jaką, wpadają w euforię.
    - Panie prezydencie, ile razy w tym roku spuścił się pan z Czajki do Wisły?
    - Buuu...
    - Kaczyński jest głupi.
    - Hurra!
  • edytowano July 2020
    Jesli o to chodzi, to wydaje mi sie, ze PO zawsze dbala, by mieć na podoredziu wytrenowanych, zadaniowanych bojowkarzy i klakierow.
    Nie zaniedbywala żadnej mozliwosci.
    (Widze to na podwroclawskiej wsi, na ktorej pomieszkuje od czasu do czasu. Przed wyborami zasilani aktywem wrocławskim bojowkarze
    POebanych jezdzą nad ranem (godz. 4-ta, 5-ta) i rozwalaja plakaty.
    malują napisy na murach (takie rzekome malunki oddolne). Po jakims czasie ponawiaja "objazd"
  • edytowano July 2020
    Za to u mnie na osiedlu widzę wyraźnie grupę która opiekuje się plakatami i banerami trzaskowskiego. Solidne cięcia. Bojówki platformy mają respekt nie zauważyłem akcji odwetowych poza jednym rachityczny przypadkiem. A poparcie dla Dudy znowu bez szału w porywach około 40% pierwszej turze. Konkluzja z tego płynie, że osiedlowym zakapiorkom facjata Trzaskowskiego jakoś nie do końca odpowiada i już.
  • uhrr napisal(a):
    Jesli o to chodzi, to wydaje mi sie, ze PO zawsze dbala, by mieć na podoredziu wytrenowanych, zadaniowanych bojowkarzy i klakierow.
    Nieskoordynowane akcje typu trzeba zebrać autokar ludzi i narobić szumu, albo poprzeć wrzaskiem naszych. Jakaś grupa się stworzyła, pewnie samoistnie i jeździ za Dudą, sądzę że PO im płaci, ale nie sądzę, żeby to był jakiś przemyślany, spójny pomysł. Oni wszyscy są ludźmi improwizacji, ściemy, robienia wrażenia, od czasu do czasu ktoś ich zagoni w kierat pracy systemowej, ale na krótko. Największym atutem w grze PO, mejnstrimu jest bezczelność. Jeżeli poczują słabość, a dodam że dla nich słabość to np. uprzejmość, stonowanie, dyskrecja to będą jechać bez ograniczeń. Dojadą i zgnoją.

    A jak sobie z nimi poradzić ? Butem. But na ryju, ryj przy ziemi. To nie jest wojna między rycerstwem, to jest wojna z ordą.

  • +1
  • edytowano July 2020
    Dubel
  • But? A Duda ma buty czy buciki? A JarKacz w czym chodzi? Czy aby nie w starych, miękkich mokasynach? Buty, buciory - jakie to nieeleganckie i prostackie. Prawdziwy udek i intelektualista takich nie używa.
  • edytowano July 2020
    Rafał napisal(a):
    But? A Duda ma buty czy buciki? A JarKacz w czym chodzi? Czy aby nie w starych, miękkich mokasynach? Buty, buciory - jakie to nieeleganckie i prostackie. Prawdziwy udek i intelektualista takich nie używa.
    Nie wiem o czym jest ta odpowiedź, ale uzupełnię swoją, może trafię. Otóż nie oczekuję ani od Dudy, ani od Kaczora, że będą w stanie tak potraktować mejnstrim i PO. Po pierwsze, bo polityka dzisiejsza na to nie pozwala (jeszcze), dwa - bo to są ludzie przyzwoici, im trudno się zachować jak opisałem. Żeby była jasność, ja też bym nie potrafił. Póki co, ale z roku na rok, zaczynam się uczyć.

    Natomiast nie mam wątpliwości co do diagnozy, którą postawiłem. Właśnie tak trzeba z nimi postępować. Ja wiem, ani to moje, ani odkrywcze, ale trzeba co jakiś czas przypominać.
  • edytowano July 2020
    JORGE:
    To nie jest wojna między rycerstwem, to jest wojna z ordą.
    +1000

    (mnóstwo postów na forum o tym, ale fajne jednozdaniowe podsumowanie)
  • Postulatami to jest piekło wybrukowane. A niektórzy Koledzy jak najbardziej potrafią z buta. Nie wiem czemu akurat opory wobec KO.
  • Jasne, że to orda, ale na ExCath. wiemy o tym. Zostało jeszcze kilka dni do wyborów, więc zamiast wypisywać truizmy tutaj - wzmocnijcie nas na twitterze, bo tam trwa wojna propagandowa. Przybywajcie!
  • Twitter to hermetyczny mikrobloging, żródło przekazów dnia, wojenek i naparzanek oraz dostarczyciel kontentu do newsów żyjących 5 minut. Mi się już zwyczajnie nie chce tam dyskutować.

    A co do buta - jakoś PiS nie za bardzo z tego buta skorzystał.
  • Mania napisal(a):
    Zostało jeszcze kilka dni do wyborów, więc zamiast wypisywać truizmy tutaj - wzmocnijcie nas na twitterze, bo tam trwa wojna propagandowa. Przybywajcie!
    nie!
    ponieważ
    agent napisal(a):
    Twitter to hermetyczny mikrobloging, żródło przekazów dnia, wojenek i naparzanek oraz dostarczyciel kontentu do newsów żyjących 5 minut.
  • Rafał napisal(a):
    But? A Duda ma buty czy buciki? A JarKacz w czym chodzi? Czy aby nie w starych, miękkich mokasynach? Buty, buciory - jakie to nieeleganckie i prostackie. Prawdziwy udek i intelektualista takich nie używa.
    Oni nie są od tego.

    Każdy niech tam robi swoje.AD swoje, potencjalne bojówki swoje.

    Np. jakże inaczej wyglądałaby nitrasowa akcja pod oczyszczalnią, gdyby Kaleta był stałym gościem na siłowni?
Ta dyskusja została zamknięta.