Skip to content

Agnieszka Pomaska, Michał Szczerba, Marcin Kierwiński, Krzysztof Brejza, Cezary Tomczyk...

24

Komentarz

  • Twitter to tez najszybsze zrodlo newsow. Ale strasznie pozera czas, wchodze tam tylko jak cos sie znacznego dzieje na swiecie
  • natenczas napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    But? A Duda ma buty czy buciki? A JarKacz w czym chodzi? Czy aby nie w starych, miękkich mokasynach? Buty, buciory - jakie to nieeleganckie i prostackie. Prawdziwy udek i intelektualista takich nie używa.
    Oni nie są od tego.

    Każdy niech tam robi swoje.AD swoje, potencjalne bojówki swoje.

    Np. jakże inaczej wyglądałaby nitrasowa akcja pod oczyszczalnią, gdyby Kaleta był stałym gościem na siłowni?
    Kaleta jest drobnej budowy, ale to nie typ gryzipiórka: grał w trampkarzach i ogólnie jest wysportowany. Raczej ogarnąłby Nitrasa, szczególnie że ten stał na niższym stopniu. Problemem jest to, że gdyby Nitras nabił sobie choćby mały siniak, to Kaleta zostałby zadziobany przez tzw. swoich i zapewne dobrze o tym wie.

  • Pigwa napisal(a):
    natenczas napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    But? A Duda ma buty czy buciki? A JarKacz w czym chodzi? Czy aby nie w starych, miękkich mokasynach? Buty, buciory - jakie to nieeleganckie i prostackie. Prawdziwy udek i intelektualista takich nie używa.
    Oni nie są od tego.

    Każdy niech tam robi swoje.AD swoje, potencjalne bojówki swoje.

    Np. jakże inaczej wyglądałaby nitrasowa akcja pod oczyszczalnią, gdyby Kaleta był stałym gościem na siłowni?
    Kaleta jest drobnej budowy, ale to nie typ gryzipiórka: grał w trampkarzach i ogólnie jest wysportowany. Raczej ogarnąłby Nitrasa, szczególnie że ten stał na niższym stopniu. Problemem jest to, że gdyby Nitras nabił sobie choćby mały siniak, to Kaleta zostałby zadziobany przez tzw. swoich i zapewne dobrze o tym wie.



    Pomimo ekstremalnie wręcz chamskiej i zakłamanej propagandy tamtej strony, media kojarzone z PiS wciąż atakowane są przez swoich za...zbyt mało subtelny przekaz (sic!)
  • Ale polepsza się, nieumiarkowanie umiarkowanym spadają maseczki. Zaremba u Pieńkowskiego, Mazurek w RMF FM, Fijołek u Arkadiusza Zega.
  • Własnie W. Mucha złożył wypowiedzenie w Gapolu. Już kataryna mu gratuluje. Szczerze, gość był lewakiem i bufonem.
  • Staszek2 napisal(a):
    Własnie W. Mucha złożył wypowiedzenie w Gapolu. Już kataryna mu gratuluje. Szczerze, gość był lewakiem i bufonem.
    https://twitter.com/WojciechMucha/status/1280068957983162368
    E no bez przeginki, godnie napisał:

    Właśnie złożyłem wypowiedzenie z "Gazety Polskiej". Dziękuję Czytelnikom, Przyjaciołom i Kolegom. Te blisko dziewięć lat na Filtrowej to był ważny czas. Do zobaczenia.
  • Szczury pierwsze uciekają z tonącego okrętu- tak bym niestety to ujął. Nie czujecie gęstej atmosfery?
  • jest gęsta od lata 2015 roku, jeszcze się zagęściła?

    (nie czytam GP, nie znam, prócz paru tweetów, redakora, więc nie wiem o co chodzi: niektórzy ćwierkają, że idzie w ministry, inni że do tvp, s inni że GP nie płaci...)
  • Gość zakręcony na punkcie zwierzątek futerkowych. Pomimo pewnych racji bardzo agresywny w stosunku do swoich oponentów tej kwestii. Jeździł do Donbasu, za to chwała, ale znowu i tu nie przyjmujący żadnych racji krytyków Ukrainy. Wystarczy trochę trzeźwego realizmu i już jesteś oskarżony o ruskość. Zauważalna obojętność na kwestie ogólno światopoglądowe, oprócz ww zwierzątek.
  • Nie jest ten Mucha bliski średniej forumkowej ale wg mnie nic jeszcze bardzo złego nie popełnił
  • Może jakiś uprzedzony jestem do niego, ale intuicja ......
  • Staszek2 napisal(a):
    Może jakiś uprzedzony jestem do niego, ale intuicja ......
    Duphawdy, ja już z 25 lat nie pracuję w Gazecie Polskiej i żyję.
  • edytowano July 2020
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):

    Duphawdy, ja już z 25 lat nie pracuję w Gazecie Polskiej i żyję.
    Ale dzięki tej pracy 25 lat temu pierwszy raz o Kuledze usłyszałem przez co w czasie FForumkowej integracji naźwisko nie było mię obce :-)

  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Staszek2 napisal(a):
    Może jakiś uprzedzony jestem do niego, ale intuicja ......
    Duphawdy, ja już z 25 lat nie pracuję w Gazecie Polskiej i żyję.
    Cholera prawda zawsze wyjdzie na wierzch. Chyba wiem czemu gdzieś 25 lat temu Gapol przestał mi się podobać.
  • To były dziwne czasy. Wierzbickiemu odbiło i walnął wywiad z Geremkiem na rozkładówce. Generalnie kerownictwo stwierdziło, że redakcja i czytelnicy to endecka hołota i trzeba z nimi zrobić porządek. Ostatecznie przemógł Ssakiewicz i Wierzbicki z Isakiewicz ustąpili. Wierzbicki potem działał jako felietonista Gazowni.

    Do tej pory zrozumieć tego nie mogie.

    Dopiero "Cham niezbuntowany" Ziemniakiewicza daje jakąś intelektualną ramę do ogarnięcia tego. Ovaj, Wierzbicki jako klasyczny inteligent najpierw paternalistycznie robił dla Polaków gazetkę, ale ostatecznie jak każdy z tej formacji, zaczął Polakami gardzić.
  • W zasadzie ten sam problem jest z Kaczyńskim. Zda się, że każdym porem ciała wylewa się z niego pogarda dla całej tej niekulturalnej tłuszczy, co to z ziemianek powyłaziła.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    To były dziwne czasy. Wierzbickiemu odbiło i walnął wywiad z Geremkiem na rozkładówce.
    A nie był to Michnik?

  • los napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    To były dziwne czasy. Wierzbickiemu odbiło i walnął wywiad z Geremkiem na rozkładówce.
    A nie był to Michnik?

    Nie, to by było nielogiczne.
  • kocham Pana Panie Ignatz!
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    W zasadzie ten sam problem jest z Kaczyńskim. Zda się, że każdym porem ciała wylewa się z niego pogarda dla całej tej niekulturalnej tłuszczy, co to z ziemianek powyłaziła.
    Najzabawniejszy paradoks jest taki, że tytułowe postacie tego wątku są platońskim wzorcem niekulturalnej tłuszczy, co to z ziemianek powyłaziła. Nic w nich nie jest inteligenckie, całym jestestwem są chłopami z ziemianek, co to pragną się nachapać. Nie czytają książek, nie rozmawiają o dziadkach, pierdzą przy jedzeniu a ich jedyna zaleta też jest chłopska - zawziętość.
  • ciagle mnie to smieszy:
    image
  • Obydwu za kołnierz i zderzyć łbami.
  • Obelix
  • christoph napisal(a):
    Obelix
    i "rzymianie"
    ;)0
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    To były dziwne czasy. Wierzbickiemu odbiło i walnął wywiad z Geremkiem na rozkładówce.
    To się odbywało etapami. Najpierw pojawił się tekst "Od Michnika do Rydzyka czyli o podobieństwie dwóch skrajności". W międzyczasie "Masońskie olśnienie", wyśmiewające teorie spiskowe, a potem dopiero za jakiś czas "Tu zaszła zmiana", czyli o tym, że od dziś największym wrogiem jest Rydzyk a Michnik będzie taktycznym sojusznikiem. A gdy nastąpił "przewrót sakiewiczowski", Wierzbic ogłosił, że to "spisek Rydzyka".

  • Isakiewiczowa

    Michalikowa

    Ech...
  • los napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    W zasadzie ten sam problem jest z Kaczyńskim. Zda się, że każdym porem ciała wylewa się z niego pogarda dla całej tej niekulturalnej tłuszczy, co to z ziemianek powyłaziła.
    Najzabawniejszy paradoks jest taki, że tytułowe postacie tego wątku są platońskim wzorcem niekulturalnej tłuszczy, co to z ziemianek powyłaziła. Nic w nich nie jest inteligenckie, całym jestestwem są chłopami z ziemianek, co to pragną się nachapać. Nie czytają książek, nie rozmawiają o dziadkach, pierdzą przy jedzeniu a ich jedyna zaleta też jest chłopska - zawziętość.
    I to jest defakt, ale nie zmienia to, że nie opuszcza ich siostra pogarda dla tut. chłopstwa podolskiego.

    Jakby, no, są na tejże samej linii rozwojowej od szlachcica, przez inteligenta, Antoniego Słonimskiego aż po Adama Michnika, a dziś TVN.

    Może i PO wyszło z UW, ale UW nigdy nie wyjdzie z PO.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    los napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    W zasadzie ten sam problem jest z Kaczyńskim. Zda się, że każdym porem ciała wylewa się z niego pogarda dla całej tej niekulturalnej tłuszczy, co to z ziemianek powyłaziła.
    Najzabawniejszy paradoks jest taki, że tytułowe postacie tego wątku są platońskim wzorcem niekulturalnej tłuszczy, co to z ziemianek powyłaziła. Nic w nich nie jest inteligenckie, całym jestestwem są chłopami z ziemianek, co to pragną się nachapać. Nie czytają książek, nie rozmawiają o dziadkach, pierdzą przy jedzeniu a ich jedyna zaleta też jest chłopska - zawziętość.
    I to jest defakt, ale nie zmienia to, że nie opuszcza ich siostra pogarda dla tut. chłopstwa podolskiego.
    I teraz pada pytanie - czy ta siostra pogarda na pewno nie opuszcza ich czy skonfederowanych z nimi Marcina Króla, Adama Michnika i Andrzeja Rzeplińskiego?

    Obstawię, że Agnieszka Pomaska, Michał Szczerba, Marcin Kierwiński, Krzysztof Brejza i Cezary Tomczyk gardzą jedynie tymi, co mają mniej kasy i gorsze wejścia. Jest to pogarda u chłopstwa podolskiego a także z innych rejonów pospolita i przez nie zrozumiana.

    PO jest niemożliwą konfederacją Chamów i Żydów, co to się zrosła w kompozyt o nieodróżnialnej gołym okiem niejednorodnej strukturze. A przeciw komu tak się pojednały te ogromne wojska, bitne generały, policje - tajne, widne i dwu-płciowe? Przeciw nam - Polakom.

  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    W zasadzie ten sam problem jest z Kaczyńskim. Zda się, że każdym porem ciała wylewa się z niego pogarda dla całej tej niekulturalnej tłuszczy, co to z ziemianek powyłaziła.
    A po czym wnosisz, że Jarosław ulewa pogardą wobec ziemiankowców ?
  • JORGE napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    W zasadzie ten sam problem jest z Kaczyńskim. Zda się, że każdym porem ciała wylewa się z niego pogarda dla całej tej niekulturalnej tłuszczy, co to z ziemianek powyłaziła.
    A po czym wnosisz, że Jarosław ulewa pogardą wobec ziemiankowców ?
    A no choćby po tym, że nigdy nie uważa za stosowne wytłomaczyć ludożerce, co i jak. Albo po sposobie, w jaki zagospodarował telewizor.

    Przy czym niekoniecznie jest to ostra pogarda sensu stricte; raczej dobroduszny paternalizm, na zasadzie że jak nie zbuduje chłopstwu rzetelnej izby z oknem a kominem, to swojem własnem przemysłem nigdy te małpoludy z ziemianek nie wypełzną.
Ta dyskusja została zamknięta.