Skip to content

Macie konto w mbanku?

1235»

Komentarz

  • edytowano December 2020
    polmisiek napisal(a):
    ... aaa dobra, przy piwie kiedyś opowiem.
    piffko subito! (apage zaraza!)
  • Ja zaś podpisałem umowę z mLeasing. Proaborcyjnych tweetów mi nie posyłali. Nie bardzo mogłem zrezygnować bo promocyjna oferta dealera miała zastrzeżenie, ze jest ważna w przypadku finansowania przez mLeasing. Nie wiem czy to klauzula legalna, ale prawdę mówiąc promocja była naprawdę atrakcyjna i nie miałem czasu na hamranie się z dealerem. Mam zamiar spłacić przed terminem jak się da.
  • polmisiek napisal(a):
    Heh, chyba zostanę legendą urbana w mBanku. Zrezygnowałem w zasadzie w połowie podpisywania umowy, podając proaborcyjnego tweeta za jedyny powód (zgodnie z prawdą). Pani nie wierzyła w to, co słyszy, ale akcję z tweetem kojarzyła doskonale.
    "masz mało czasu, trzeba dać świadectwo"
    Brawo. Powaga.
    polmisiek napisal(a):
    Cała historia jest tak odjechana... aaa dobra, przy piwie kiedyś opowiem.
    Właśnie:) A propos - choćmy do wątka z pyffkiem.
    Jeszcze w tym roku!
  • edytowano December 2020
    Rafał napisal(a):
    Ja zaś podpisałem umowę z mLeasing. Proaborcyjnych tweetów mi nie posyłali. Nie bardzo mogłem zrezygnować bo promocyjna oferta dealera miała zastrzeżenie, ze jest ważna w przypadku finansowania przez mLeasing. Nie wiem czy to klauzula legalna, ale prawdę mówiąc promocja była naprawdę atrakcyjna i nie miałem czasu na hamranie się z dealerem. Mam zamiar spłacić przed terminem jak się da.
    I też OK, nie chodzi o to, żeby przypuścić atak kamikaze i się samemu finansowo wykopyrtnąć. Ale podłożyć nogę wujom jak jest okazja - czemu nie?
  • Dokładnie!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.