Skip to content

Slow Joe i Spółka

1141517192022

Komentarz

  • edytowano 24 July

    A nie uda im się zespinować debaty w kierunku: brutalny, mizoginistyczny, przemocowy werbalnie samiec-kryminalista poniewiera w dyskusji postępową, silna i niezależną kobietę?

    U nas by to być może mogło chwycić - a u nich?

  • loslos
    edytowano 24 July

    Dajcie spokój, to są Amerykanie. Nie twierdzę, że nie kupują żadnego kitu, ale tak taniego to nie. Wybory mógł wygrać Clinton, Obama ale ta pani jest za cienka w uszach. I to o kilka numerów.

  • Widziałem 6 debat Obamy z Republikanami. W mojej ocenie wygrał 4, przegrał 2, 2:1 w każdych wyborach. Miał dziwny sposób mówienia po angielsku (zdaniem Żony "jak ktoś bez murzyńskiego akcentu udający murzyński akcent"), ale mówcą był / jest dobrym. Clinton z kolei robił za luzaka - a nie za debila, to zupełnie co innego.

  • Pytanie kogo dostanie na vice?

  • po czarnych, czerwonych i żółtych czas na jakiegoś Turka, nie ma ich za dużo w USA, noale to piekna miejszość
    DD
    Derin D.
    znajomy losa

  • loslos
    edytowano 24 July

    @ms.wygnaniec powiedział(a):
    Pytanie kogo dostanie na vice?

    Joe Bidena albo jego nowszą nieużywaną inkarnację.

  • Kożuszek najnowszy. Grubo jest.

  • loslos
    edytowano 24 July

    Nie zgadzam się z Kożuszkiem. Byłoby bardzo bardzo dziwne, jakby wygrała Kamala. Lubię ją swoją drogą. A w kwestii Vance'a nic nie rozumie. Hillbilly Elegy, hint.

  • edytowano 24 July

    Podobno Jo Biden zamierza kandydować, gdyż obiło mu się o uszy, że ktoś się wycofał z kandydowania.

    E: ah, ta informacja pojawiła się wczoraj u nasz. Ta moja pamięć...

  • Co to za pan?

  • @rozum.von.keikobad powiedział(a):
    Miał dziwny sposób mówienia po angielsku (zdaniem Żony "jak ktoś bez murzyńskiego akcentu udający murzyński akcent"), ale mówcą był / jest dobrym.

    Gdyż Obejma nie jest Afroamerykaninem, lecz potomkiem angielskiej arystokracji, tyle tylko, że jego mama zapomniała się z pewnym Kenijczykiem.

  • @trep powiedział(a):
    Niech mi ktoś powie, że to ejaj robi:

    Zaciekawiło mnie skąd się to wzięło.
    Wrzut na ćwittera jest z 26 lipca 2022. To rocznica The Americans with Disabilities Act (ADA) was signed into law on July 26, 1990 by President George H.W. Bush. https://adata.org/ada-anniversary

    Ruchome obrazki pochodzą z rocznicowego wydarzenia z udziałem Kamali. Opis przedstawiających się osób ma pomóc osobom niewidomym uczestniczącym na miejscu i słuchającym z odtworzenia. Uprzedzając - nie wszyscy są niewidomi od urodzenia, a oprócz osób pamiętających kolory są też osoby niedowidzące.

    Czy to głupie? W taki dzień być może nie.

  • Jest. Bo niewidomi kolorów nie rozóżniają.

  • @Kuba_ powiedział(a):

    @trep powiedział(a):
    Niech mi ktoś powie, że to ejaj robi:

    Zaciekawiło mnie skąd się to wzięło.
    Wrzut na ćwittera jest z 26 lipca 2022. To rocznica The Americans with Disabilities Act (ADA) was signed into law on July 26, 1990 by President George H.W. Bush. https://adata.org/ada-anniversary

    Ruchome obrazki pochodzą z rocznicowego wydarzenia z udziałem Kamali. Opis przedstawiających się osób ma pomóc osobom niewidomym uczestniczącym na miejscu i słuchającym z odtworzenia. Uprzedzając - nie wszyscy są niewidomi od urodzenia, a oprócz osób pamiętających kolory są też osoby niedowidzące.

    Czy to głupie? W taki dzień być może nie.

    Co niewidomym powiedzą pronouns?

    Po co niewidomym kolor skóry, skoro walczymy z rasizmem?

    Czy słusznoś wypowiedzi zależy od koloru żakietu? Włosów?

    Jeśli chcemy, by niewidomy nasz sobie wyobraził, czerwona powinna powiedzieć "I'm a person of girth".

  • @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):

    @rozum.von.keikobad powiedział(a):
    Miał dziwny sposób mówienia po angielsku (zdaniem Żony "jak ktoś bez murzyńskiego akcentu udający murzyński akcent"), ale mówcą był / jest dobrym.

    Gdyż Obejma nie jest Afroamerykaninem, lecz potomkiem angielskiej arystokracji, tyle tylko, że jego mama zapomniała się z pewnym Kenijczykiem.

    Umiejętnie rozsiane teorie spiskowe sprawiły, że nie mamy tak naprawdę pojęcia, kim / czym jest ten człowiek.

  • edytowano 24 July

    @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):

    @rozum.von.keikobad powiedział(a):
    Miał dziwny sposób mówienia po angielsku (zdaniem Żony "jak ktoś bez murzyńskiego akcentu udający murzyński akcent"), ale mówcą był / jest dobrym.

    Gdyż Obejma nie jest Afroamerykaninem, lecz potomkiem angielskiej arystokracji, tyle tylko, że jego mama zapomniała się z pewnym Kenijczykiem.

    Czy mógłby nim (tj. ojcem) ewentualnie być Ostatni Król Szkocji?

  • @trep powiedział(a):

    @Kuba_ powiedział(a):

    @trep powiedział(a):
    Niech mi ktoś powie, że to ejaj robi:

    Zaciekawiło mnie skąd się to wzięło.
    Wrzut na ćwittera jest z 26 lipca 2022. To rocznica The Americans with Disabilities Act (ADA) was signed into law on July 26, 1990 by President George H.W. Bush. https://adata.org/ada-anniversary

    Ruchome obrazki pochodzą z rocznicowego wydarzenia z udziałem Kamali. Opis przedstawiających się osób ma pomóc osobom niewidomym uczestniczącym na miejscu i słuchającym z odtworzenia. Uprzedzając - nie wszyscy są niewidomi od urodzenia, a oprócz osób pamiętających kolory są też osoby niedowidzące.

    Czy to głupie? W taki dzień być może nie.

    Co niewidomym powiedzą pronouns?

    Po co niewidomym kolor skóry, skoro walczymy z rasizmem?

    Czy słusznoś wypowiedzi zależy od koloru żakietu? Włosów?

    Jeśli chcemy, by niewidomy nasz sobie wyobraził, czerwona powinna powiedzieć "I'm a person of girth".

    Nawet w wymyślonych światach wewnętrzna logika musi być zachowana.

  • @rozum.von.keikobad powiedział(a):

    Druga mniej, przynajmniej dla nas, bo Polska jest państwem unitarnym

    Nie wiem co ma do tego zachowanie iloczynu skalarnego, że takim obrotowym, jeśli na węższej klasie przestrzeni?

  • Psiakrew, myślałam, że wraz z odejściem starego Sorosa skończy się ta globalna korupcja, a tu masz! Jest pieprzony następca :-(((

  • @Mania powiedział(a):
    Psiakrew, myślałam, że wraz z odejściem starego Sorosa skończy się ta globalna korupcja, a tu masz! Jest pieprzony następca :-(((

    Przebiegłością nie dorasta staremu diabłowi do pięt, ale chęci niestety ma.

  • Dziękuję za ten cytat. Wnioskuję z niego, że pan z filmiku świetnie rozumie się z prezydentem Bidenem.

  • Niesamowite jest, jakie zkrowione wewnętrznie muszą być przedstawiciele tych elit, skoro chcą, by ich niejako symbolem była Małgorzata Kidawa-Błońska.

  • Może nie chcą, tak tylko wyszło.

  • Jak to było? Qui n'a pas vecu dans l'ancien regime?

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.