Skip to content

Granica w ogniu - nielegalna emigracja do i przez Polskę

1246720

Komentarz

  • Małe grupki zawiodły, to rusza zwarta kolumna.
    Czy to oznacza, że Łukaszence kończą się zapasy, a nachodźcom pieniądze?
  • posix napisal(a):
    Białoruś już to przegrała teraz to jest rozpaczliwe wierzganie. Jak Duda podpisał olewanie wniosku o azyl w momencie nielegalnego wdarcia to był w zasadzie koniec. PiS jeszcze na tym zbija kapitał polityczny.

    Możemy to zawalić tylko na własne życzenie.

    Edit: Na razie to tylko NATO dało ciała po naszej stronie.
    Psychole z Totalnej marzą tylko o tym, by ci ludzie weszli do Polski, a następnie coś im się stało, bo wtedy mogliby ronić krokodyle łzy.


  • Wiadomo, czy ten szkodliwy kabotyn pociągnął dalej wątek tego 8 listopada, bo ucięte nagle, ale wygląda prawie na autodemaskację?
  • W zasadzie to ten kryzys na granicy to noże być dla Polski korzystny. Państwo nie ucierpi, nic strasznego się nie dzieje, ale za to pojawiło się ciśnienie, żeby doposażyć różnego rodzaju służby. A czy postulat likwidacji WOT nie brzmi teraz jeszcze śmieszniej niż kiedyś?
  • Kolega ze strazy granicznej mówi, że za Tuska klepnieto już połączenie straży z policją, ale wtedy Grecy poprosili o pomoc polska SG w kryzysie z imigrantami, sprawę odłożono i jakoś się rozmyło. Ale naprawdę brakowało jednego podpisu.
  • Przemko napisal(a):
    Kolega ze strazy granicznej mówi, że za Tuska klepnieto już połączenie straży z policją, ale wtedy Grecy poprosili o pomoc polska SG w kryzysie z imigrantami, sprawę odłożono i jakoś się rozmyło. Ale naprawdę brakowało jednego podpisu.
    To pokazuje co nam grozi gdy kurwy wrócą do władzy.
  • polmisiek napisal(a):
    W zasadzie to ten kryzys na granicy to noże być dla Polski korzystny. Państwo nie ucierpi, nic strasznego się nie dzieje, ale za to pojawiło się ciśnienie, żeby doposażyć różnego rodzaju służby. A czy postulat likwidacji WOT nie brzmi teraz jeszcze śmieszniej niż kiedyś?
    Do WOTu przekonuje się nawet antypis, poza oczywiście najbardziej klinicznymi przypadkami.
  • Dodam iż WOT przutulił wielu strażników granicznych z Małopolski co po Szengenie jakoś musieli życie ogarnąć.
    Znam trzech ale wiem, że poszli hurtem w pierwszym naborze.
    Tgżetag....[:
  • Pani_Łyżeczka napisal(a):
    Dodam iż WOT przutulił wielu strażników granicznych z Małopolski co po Szengenie jakoś musieli życie ogarnąć.
    Znam trzech ale wiem, że poszli hurtem w pierwszym naborze.
    Tgżetag....[:
    Biorą ale i sami idą - mundurowi, chłopaki z NSR, korpoludki z fundacji proobronnych powstałych dawno przed WOT. Kto ma oczy ten widzi po co WOT powstał, a resztę chędożyć.
  • Podsumujmy:
    KE bezprawnie nęka Polskę.
    Putin ściąga na Białoruś imigrantów do szturmowania polskiej granicy.
    Do Polski wraca Tusk w celu podburzania pożytecznych idiotów.

    Czyli Tusk bierze udział w skoordynowanej wojnie hybrydowej p-ciwko Polsce. To coś więcej niż zdrada.
  • A my ciągle nie potrafimy wyciągnąć tego jednego wniosku, który przez tysiąclecia wyciągali wszyscy i zawsze.
  • "Niepokoi nas niedawna eskalacja na granicy polsko-białoruskiej. Wzywamy Białoruś do przestrzegania prawa międzynarodowego. Obserwujemy falę migrantów próbujących przedostać się na terytorium sojuszników przez Białoruś" - podkreśliła Kwatera Główna NATO w Brukseli w odpowiedzi na pytania PAP.

    "NATO nadal uważnie monitoruje sytuację, która wywiera presję na naszych sojuszników Litwę, Łotwę i Polskę" - zaznaczono.

    Przedstawiciele Sojuszu zaznaczyli, że "wykorzystywanie migrantów przez reżim Łukaszenki jako taktyki hybrydowej jest niedopuszczalne".

    Przekazano również, że sekretarz generalny Sojuszu Północnoatlantyckiego Jens Stoltenberg jest w "bliskim kontakcie z rządami państw sojuszniczych w tej sprawie".

    dobrze, że Jens jest z Norwegii a nie z Niemiec....
  • los napisal(a):
    A my ciągle nie potrafimy wyciągnąć tego jednego wniosku, który przez tysiąclecia wyciągali wszyscy i zawsze.
    Ależ potrafimy i wyciągamy.
  • Mania napisal(a):
    Podsumujmy:
    KE bezprawnie nęka Polskę.
    Putin ściąga na Białoruś imigrantów do szturmowania polskiej granicy.
    Do Polski wraca Tusk w celu podburzania pożytecznych idiotów.

    Czyli Tusk bierze udział w skoordynowanej wojnie hybrydowej p-ciwko Polsce. To coś więcej niż zdrada.
    Wszyscy nas atakują. Można się poczuć jak mocarstwo. ;-)
  • posix napisal(a):
    Mania napisal(a):
    Podsumujmy:
    KE bezprawnie nęka Polskę.
    Putin ściąga na Białoruś imigrantów do szturmowania polskiej granicy.
    Do Polski wraca Tusk w celu podburzania pożytecznych idiotów.

    Czyli Tusk bierze udział w skoordynowanej wojnie hybrydowej p-ciwko Polsce. To coś więcej niż zdrada.
    Wszyscy nas atakują. Można się poczuć jak mocarstwo. ;-)
    - Jesteśmy okrążeni, sir.
    - Doskonale sierżańcie, możemy atakować w dowolnym kierunku!
  • TecumSeh napisal(a):
    los napisal(a):
    A my ciągle nie potrafimy wyciągnąć tego jednego wniosku, który przez tysiąclecia wyciągali wszyscy i zawsze.
    Ależ potrafimy i wyciągamy.
    Nie zauważyłem.
  • los napisal(a):
    TecumSeh napisal(a):
    los napisal(a):
    A my ciągle nie potrafimy wyciągnąć tego jednego wniosku, który przez tysiąclecia wyciągali wszyscy i zawsze.
    Ależ potrafimy i wyciągamy.
    Nie zauważyłem.

    Nic nie poradzę. Ja widzę.
  • TecumSeh napisal(a):
    los napisal(a):
    TecumSeh napisal(a):
    los napisal(a):
    A my ciągle nie potrafimy wyciągnąć tego jednego wniosku, który przez tysiąclecia wyciągali wszyscy i zawsze.
    Ależ potrafimy i wyciągamy.
    Nie zauważyłem.
    Nic nie poradzę. Ja widzę.
    Ale cóż Kolega widzi, gdyż arcymciekaw?
  • Widzę prawidłowo wyciągnięte wnioski i działania wedle tegoż.
    Dziwię się mocno że Koledzy nie widzą.
  • A jakbyśmy wjechali do Mińska, to byśmy go utrzymali ? Jak to wygląda ?
  • JORGE napisal(a):
    A jakbyśmy wjechali do Mińska, to byśmy go utrzymali ? Jak to wygląda ?
    Nie.
    Natomiast jest to jakiś pomysł na spektakularne samobójstwo.
  • "Cudzego nie chcemy, swojego nie damy".

    Zawsze lubiłem tę maksymę Gorkiego.
  • W tej chwili pod Kuźnicami trwa regularna bitwa. SG wspiera 12 tys. wojska.
  • Mania napisal(a):
    W tej chwili pod Kuźnicami trwa regularna bitwa. SG wspiera 12 tys. wojska.
    Mam nadzieję, że Ukraina pilnuje swojej granicy, bo Ruskie ściągnęli tam kupę wojska.
  • Przetrwaliśmy pierwszą próbę masowego przekroczenia granicy polsko-białoruskiej w pobliżu Kuźnicy; czekamy, co nastąpi za kilka chwil, co nastąpi w nocy; jesteśmy dobrze przygotowani - powiedział w poniedziałek PAP chor. SG Michał Tokarczyk z sekcji prasowej Komendy Głównej Straży Granicznej.

    Oby. Jeśli się uda uporać się bez otwierania ognia i podobnych ostrych działań (a Putin i Łukaszenka pospołu z kurwami i zdrajcami tutaj tylko na to czekają) - będzie to kolejna runda spadania łusek z oczu dla wielu.
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Małe grupki zawiodły, to rusza zwarta kolumna.
    Czy to oznacza, że Łukaszence kończą się zapasy, a nachodźcom pieniądze?
    Niestety wg mnie nie. Po prostu czekali na nadejście kiepskiej pogody. Zamarzające dzieci lepiej się w mediach sprzedają.
  • eskalacja bedzie na swieto niepodległości
  • To miło, że też chcą pójść w marszu.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.