Skip to content

Wojna

1175176178180181296

Komentarz

  • Przemko napisal(a):
    Tomek napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    Telefon w kieszeni fartucha kuchennego, na przykład. Może jest tak samo fejkowy jak nagranie zardzewiałego kałasza.
    Takie stabilne i łapiące to co akurat trzeba ujęcie z kieszenie fartucha?
    Stabilizacja programowa, a pani prawie się nie porusza, zobacz jak dziwnie poruszaja się kanty drzwi gdy się trochę rusza.

    Może da się smartfonem dobrej klasy. Ja nie umiałbym kamerkować z biodra tak celnie.

    A co z tym niesamowitym przypadkiem: dwie nauczycielki z wezwaniem przychodzą w odstępie minutowym do dwóch obok siebie położonych mieszkań? Dla mnie to jednak przegięcie, ale sądząc po tutejszych komentarzach to taki pomysł propagandowy jest całkowicie wystarczający i działa, więc niech będzie że OK.
  • sprzed trzech dni, 23. września 2022
    Ukraina pozbawia ambasadora Iranu akredytacji i znacznie redukuje personel irańskiej ambasady - podaje ukraińskie MSZ. To reakcja na dzisiejsze ataki Rosjan, do których użyto amunicji krążącej (dronów kamikadze) z Iranu.
  • Podobno Rosjanom została jedna droga do/z Łymania

    image
  • Tomek napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    Tomek napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    Telefon w kieszeni fartucha kuchennego, na przykład. Może jest tak samo fejkowy jak nagranie zardzewiałego kałasza.
    Takie stabilne i łapiące to co akurat trzeba ujęcie z kieszenie fartucha?
    Stabilizacja programowa, a pani prawie się nie porusza, zobacz jak dziwnie poruszaja się kanty drzwi gdy się trochę rusza.
    Może da się smartfonem dobrej klasy. Ja nie umiałbym kamerkować z biodra tak celnie.

    A co z tym niesamowitym przypadkiem: dwie nauczycielki z wezwaniem przychodzą w odstępie minutowym do dwóch obok siebie położonych mieszkań? Dla mnie to jednak przegięcie, ale sądząc po tutejszych komentarzach to taki pomysł propagandowy jest całkowicie wystarczający i działa, więc niech będzie że OK.
    Ona nie kamerkuje z biodra, przypadkiem nagrała, wsadziła telefon do płaskiej kieszeni i już.
  • Jak ktoś napisał - Kraken to mój ulubiony serial. Tu nagrania z wyzwalania Bałakliji.

  • swietny film
  • " Amerykanie planują wysłać do Ukrainy czołgi Abrams. Nad Dnieprem może też pojawić się personel prywatnych firm wojskowych.

    Jeszcze tej jesieni do Ukrainy mogą dotrzeć amerykańskie czołgi M1 Abrams, dostarczane w ramach Ukraine Democracy Defense Lend-Lease Act. Za naszą wschodnią granicą może powstać również coś na kształt quasi-wojskowej bazy logistycznej do remontu oraz utrzymania sprzętu przekazanego przez USA. Jeśli tak się stanie, to będą w niej zatrudnieni pracownicy firm wojskowych m.in. ze Stanów, określani mianem „prywatnych kontraktorów”. O takich planach informują źródła "Dziennika Gazety Prawnej" w ukraińskich władzach i amerykańskiej dyplomacji."

    https://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/8553632,usa-kijow-czolgi-abrams-woja-rosja-ukraina.html
  • Za chwile to będzie strach się bać Ukraińców. Będą mieli przewagę nad najsilniejszą armią NATO w Europie dzięki doświadczeniu w boju.
  • Przemko napisal(a):
    Jak ktoś napisał - Kraken to mój ulubiony serial. Tu nagrania z wyzwalania Bałakliji.
    Ale kanał powstał dwa dni temu i ma ten jeden film.
    ?
  • romeck napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    Jak ktoś napisał - Kraken to mój ulubiony serial. Tu nagrania z wyzwalania Bałakliji.
    Ale kanał powstał dwa dni temu i ma ten jeden film.
    ?
    Na Telegramie nadają od początku wojny, Kraken to jednostka specjalna SZU.
  • "Jak w starym dowcipie, o przyrządzie do świecenia w d..ie.
    RuZki robot rozminowujący wjechał, tak... na mine wjechał."

    image
  • Może to robot-kamikaze był
  • kamikaZe
  • z FB
    Jarek Kowal:

    Rosjanie są pierwszą narodowością w historii, która ucieka ze swojego kraju nie wtedy, kiedy zostali zaatakowani, ale kiedy zaatakowali!
    pod postem @Pikusia, który wrzucił zdjęcie z przejścia granicznego moskwa-Gruzja; pośród uciekinierów (zmobilizowanych) jest youtuber moskalski Yulik Oleshko, proputinowski, prospecoperacyjny itp
  • Przemko napisal(a):
    "Jak w starym dowcipie, o przyrządzie do świecenia w d..ie.
    RuZki robot rozminowujący wjechał, tak... na mine wjechał."
    No ale jak wjechał to chwilę poświecił. No i zmieścił się na minie.

  • Ale mina unieszkodliwiona.
  • romeck napisal(a):
    z FB
    Jarek Kowal:

    Rosjanie są pierwszą narodowością w historii, która ucieka ze swojego kraju nie wtedy, kiedy zostali zaatakowani, ale kiedy zaatakowali!
    pod postem @Pikusia, który wrzucił zdjęcie z przejścia granicznego moskwa-Gruzja; pośród uciekinierów (zmobilizowanych) jest youtuber moskalski Yulik Oleshko, proputinowski, prospecoperacyjny itp
    Budyń pisze że w Gruzji dezerterzy zaczynają organizować manifestacje prorosyjskie.
  • Przemko napisal(a):
    Budyń pisze że w Gruzji dezerterzy zaczynają organizować manifestacje prorosyjskie.
    I nikt ich tam nie obije? Albo przynajmniej wyłapać i wykopać do ojczyzny.

  • Widziałem zdjęcia Gruzinów witających Rosjan na lotnisku. Tam nie jest wszystko takie proste.
  • Przemko napisal(a):
    "Jak w starym dowcipie, o przyrządzie do świecenia w d..ie.
    RuZki robot rozminowujący wjechał, tak... na mine wjechał."

    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    Ciekawe, bo widać że to robot z trałem a sam trał wygląda na nieuszkodzony.
    Mina musiała wybuchnąć pod pojazdem, z kolei wtedy spodziewałbym się że zostanie przewrócony.
    Na sprzęcie panZernym się znam, ale na minach nie. Ktoś doświadczony mógłby coś podpowiedzieć jak mogło dojść do takich zniszczeń?
  • Są też miny ppanc "strzelające" z boku
  • edytowano September 2022
    A nawet z góry. Rosjanie mają takie, może wlazł na wlasną minę.
  • W_Nieszczególny napisal(a):
    Są też miny ppanc "strzelające" z boku
    Wygląda jakby właśnie coś wybuchło z boku.
  • Przemko napisal(a):
    Widziałem zdjęcia Gruzinów witających Rosjan na lotnisku. Tam nie jest wszystko takie proste.
    A co dani Gruzini zabezpieczali?
  • Gorące przywitanie Moskali.
  • Przed chwilą w DTV mówili odwrotnie. Że Gruzini protestują przeciw danej imigrancji na demonstrancjach oraz że TIRami * blokują drogi do granicy.

    * tak, wiem.
  • Pewnie są i tacy i tacy, kwestia proporcji rzecz jasna.
  • W DTV tylko o takich mówili.
  • Mam nadzieję że prorosyjskich Gruzinów jest garstka.
  • Byłem ci ja w Gruzji lat temu 11 ostatnim razem, wcześniej zaś 15 lat temu, czyli przed wojną. Już wtedy prorosyjski Gruzin to było coś jak śnieg w maju - nie to że nie ma w ogóle, ale raczej rzadkość. A w 2011, czyli po wojnie, oraz (tak, tak!) po Smoleńsku, to chyba takie zjawisko w przyrodzie nie istniało.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.