Skip to content

Różne fajne mapy

1161718192022»

Komentarz

  • Ta mapa miast pokazywać problem ankoholizmu, może obrazować poziom inteligencji. W małopolskim i podkarpackim nie dają się złapać - spryciule.

  • Możliwe, dziękuję za komplement :) jako mieszkaniec Małopolski. W końcu nie bez kozery aplikacja do unikania policji to Janosik, czyli legenda naszego województwa.
    Poza tym jednak mogę stwierdzić, że nigdy nie odnotowałem aby ktoś z rodziny czy znajomych próbował nawet wsiąść do auta po pijaku. Za to za granicą (Francja/Finlandia) takie rzeczy się zdarzały i to nie była jakaś patologia, tylko zwykli koledzy z pracy, inżynierowie, wykształcenie wyższe.

  • edytowano 5 June

    Wyższe wykształcenie i ogólnie "przeintelektualizowanie" bardzo utrudnia podjęcie terapii alkoholowej, ponieważ dana osoba zwykle uruchamia spekulatywną "kombinatorykę" w beznadziejnych próbach opanowania nałogu.

  • @kulawy_greg powiedział(a):
    Możliwe, dziękuję za komplement :) jako mieszkaniec Małopolski. W końcu nie bez kozery aplikacja do unikania policji to Janosik, czyli legenda naszego województwa.
    Poza tym jednak mogę stwierdzić, że nigdy nie odnotowałem aby ktoś z rodziny czy znajomych próbował nawet wsiąść do auta po pijaku. Za to za granicą (Francja/Finlandia) takie rzeczy się zdarzały i to nie była jakaś patologia, tylko zwykli koledzy z pracy, inżynierowie, wykształcenie wyższe.

    Z 15 lat temu, może 10, w radiu słyszałem że we Francji rusza cykliczna kampania społeczna odnośnie odpowiedzialnego picia, żeby zawsze w towarzystwie jedna osoba nie piła i rozwiozła resztę towarzystwa do domów. A trzeba też zauważyć że na zachód od Polski limity dopuszczalnej zawartości alkoholu we krwi i tak są wyższe niż u nas.

  • @Przemko powiedział(a):

    @kulawy_greg powiedział(a):
    Możliwe, dziękuję za komplement :) jako mieszkaniec Małopolski. W końcu nie bez kozery aplikacja do unikania policji to Janosik, czyli legenda naszego województwa.
    Poza tym jednak mogę stwierdzić, że nigdy nie odnotowałem aby ktoś z rodziny czy znajomych próbował nawet wsiąść do auta po pijaku. Za to za granicą (Francja/Finlandia) takie rzeczy się zdarzały i to nie była jakaś patologia, tylko zwykli koledzy z pracy, inżynierowie, wykształcenie wyższe.

    Z 15 lat temu, może 10, w radiu słyszałem że we Francji rusza cykliczna kampania społeczna odnośnie odpowiedzialnego picia, żeby zawsze w towarzystwie jedna osoba nie piła i rozwiozła resztę towarzystwa do domów. A trzeba też zauważyć że na zachód od Polski limity dopuszczalnej zawartości alkoholu we krwi i tak są wyższe niż u nas.

    kary dla handlarzy narkotyków u nas są też niższe niż w Chinach, które przez narkotyki zaliczyły kolaps cywilizacyjny.

    Chociaż osobiście uważam, że opioniści w Chinach i alkoholicy w Polsce i opioidziści w USA są raczej częścią kolapsu, który wynika ze złych rządów - takich, które nie dają ludziom realnych szans.

  • A mięsie podoba małpka taka jak to vide infra. Jakby, ustawia pewne w głowie klocki.

    448177550-7707211305993456-1679663977082385465-n

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.