Skip to content

Jak uważacie, komu Duda powierzy misję tworzenia rządu ?

124»

Komentarz

  • @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    W wyborach przedterminowych PO dostałaby wielką premię.

    Mam inne zdanie.

    Lud okoliczny dowiedział się, że z pińcet plus mogą być nie żarty i że jedyny program Kało i Kałowni to likwidować wszystko co się rusza. Więc może i by premia była dla naszych, dla narodowo-radykalnej, patriotycznej, konserwatywno-liberalno-socjalistycznej partii PiS.

    Lud okoliczny nie rozumuje, lud okoliczny nie dokonuje ocen moralnych, tylko idzie za waderą i basiorem. Oni zademonstrowali siłę, my słabość.

  • @los powiedział(a):

    @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    W wyborach przedterminowych PO dostałaby wielką premię.

    Mam inne zdanie.

    Lud okoliczny dowiedział się, że z pińcet plus mogą być nie żarty i że jedyny program Kało i Kałowni to likwidować wszystko co się rusza. Więc może i by premia była dla naszych, dla narodowo-radykalnej, patriotycznej, konserwatywno-liberalno-socjalistycznej partii PiS.

    Lud okoliczny nie rozumuje, lud okoliczny nie dokonuje ocen moralnych, tylko idzie za waderą i basiorem. Oni zademonstrowali siłę, my słabość.

    Nie rozśmieszaj mnie acan, że taką wielgą manifestacją siły by byo "wygrać" wybory i nie módz rządu utworzyć.

  • @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    W wyborach przedterminowych PO dostałaby wielką premię.

    Mam inne zdanie.

    Lud okoliczny dowiedział się, że z pińcet plus mogą być nie żarty i że jedyny program Kało i Kałowni to likwidować wszystko co się rusza. Więc może i by premia była dla naszych, dla narodowo-radykalnej, patriotycznej, konserwatywno-liberalno-socjalistycznej partii PiS.

    Lud okoliczny żyje na rauszu ośmiu gwiazdek, więc nic nie kontaktuje, aby coś dotarło musi dojść do twardego lądowania

  • @ms.wygnaniec powiedział(a):

    @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    W wyborach przedterminowych PO dostałaby wielką premię.

    Mam inne zdanie.

    Lud okoliczny dowiedział się, że z pińcet plus mogą być nie żarty i że jedyny program Kało i Kałowni to likwidować wszystko co się rusza. Więc może i by premia była dla naszych, dla narodowo-radykalnej, patriotycznej, konserwatywno-liberalno-socjalistycznej partii PiS.

    Lud okoliczny żyje na rauszu ośmiu gwiazdek, więc nic nie kontaktuje, aby coś dotarło musi dojść do twardego lądowania

    No ale to znowu wraca ta sama sprawa, czemu przynajmniej część tego ludu nie żyje na rauszu czegoś, co mu podrzuciła nasza strona.

  • Gdy obserwuję różne grupki na pejsbuku to widzę wielu "naszych" na rauszu ale widocznie jest ich za mało.

  • @Brzost powiedział(a):
    Gdy obserwuję różne grupki na pejsbuku to widzę wielu "naszych" na rauszu ale widocznie jest ich za mało.

    Na jakim rauszu?

  • Czasem ciężkim, czasem rozwijającym się a czasem przechodzącym w kaca. Rózne są etapy.

  • @qiz powiedział(a):

    @Brzost powiedział(a):
    Gdy obserwuję różne grupki na pejsbuku to widzę wielu "naszych" na rauszu ale widocznie jest ich za mało.

    Na jakim rauszu?

    Na intensywnym wzmożeniu emocjonalnym.

  • @Brzost powiedział(a):

    @qiz powiedział(a):

    @Brzost powiedział(a):
    Gdy obserwuję różne grupki na pejsbuku to widzę wielu "naszych" na rauszu ale widocznie jest ich za mało.

    Na jakim rauszu?

    Na intensywnym wzmożeniu emocjonalnym.

    Kurde, czym tu się niby wzmażać? Zwycięskim remisem i porażką w dwumwczu?

  • @Brzost powiedział(a):

    @qiz powiedział(a):

    @Brzost powiedział(a):
    Gdy obserwuję różne grupki na pejsbuku to widzę wielu "naszych" na rauszu ale widocznie jest ich za mało.

    Na jakim rauszu?

    Na intensywnym wzmożeniu emocjonalnym.

    Może nie wątek na to, ale jest coraz większy problem (właśnie problem, a nie zwykła różnica) zwiazany z nałogowcami ćpającymi emocje, a niebiorącymi. Robi się sytuacja jak z nadawaniem w różnych językach, albo pozorem wzajemnego ranienia gdy jedni drugich emocji nie są w stanie zrozumieć.
    Podział idzie poza różnicami w poglądach.

  • STS widzi sprawę tak, jak ja (i Los - patrzcie, w jakim jestem dobrym towarzystwie).
    Przynajmniej jeden poseł spoza PiS zagłosiuje za wotumem zaufania dla MM - kurs 1,7 na nie.
    W Onucach 1,3.
    W Złodziejach 1,1
    U komuchów 1,07
    Z Trzeciej Rzeszy 1,45

  • @trep powiedział(a):
    STS widzi sprawę tak, jak ja (i Los - patrzcie, w jakim jestem dobrym towarzystwie).
    Przynajmniej jeden poseł spoza PiS zagłosiuje za wotumem zaufania dla MM - kurs 1,7 na nie.
    W Onucach 1,3.
    W Złodziejach 1,1
    U komuchów 1,07
    Z Trzeciej Rzeszy 1,45

    O co chodzi z tymi cyferkami? Kolega napisze przystępniej.

  • edytowano November 2023

    Tyle dostaniesz jeśli postawisz 1 na dane zdarzenie a ono nastąpi.

  • @trep powiedział(a):
    Tyle dostaniesz jeśli postawisz 1 na dane zdarzenie a ono nastąpi.

    Czyli na komucha można liczyć i nawet na złodzieja, a ci z 3d aż tacy nieugięci?

  • edytowano November 2023

    Odwrotnie.
    Ale kurs na dwoje babka wróżyła to ok 1,9.
    1,45 to jak w siatkówce wyraźny faworyt ale set przegra.

  • @trep powiedział(a):
    Odwrotnie.
    Ale kurs na dwoje babka wróżyła to ok 1,9.
    1,45 to jak w siatkówce wyraźny faworyt ale set przegra.

    Dlaczego odwrotnie? Za kogo mniej dostanę (za komucha tylko 1,07 a za 3d 1,45) ten chyba bardziej prawdopodobny, więc można na niego liczyć w głosowaniu.

  • edytowano November 2023

    @Tomek To kursy na NIE.

    Poza tym nie dostaniesz ani 1,07, ani 1,30, ani 1,11, ani 1,45. Proszę sobie najpierw od stawki odliczyć 12% podatku. Jak trafisz kurs 1,07 za złotówkę, to jeszcze będziesz stratny 6 groszy.

  • No tak. Mój błąd. Trochę zmyliło mnie to zdanie "Tyle dostaniesz jeśli postawisz 1 na dane zdarzenie a ono nastąpi.". A tu by mi pasowało "postawisz, że dane zdarzenie (poparcie MM) nie nastąpi i nie nastąpi".

  • @trep powiedział(a):
    Odwrotnie.
    Ale kurs na dwoje babka wróżyła to ok 1,9.
    1,45 to jak w siatkówce wyraźny faworyt ale set przegra.

    Te same buki w piątek przed wyborami miały kurs 1,22-1,27 na Morawieckiego jako premiera po wyborach. Nb. ciekawe1 czy teraz wypłacają za takie obstawienie.

  • Tak, kurs nie determinuje przyszłości. To oczywiste.

    Też się wczoraj zastanawiałem, jakie są dokładne warunki tego premiera z kursu 1,22.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.