Skip to content

Co będzie PO PiS, droga eksplodującej pięści, w odcinkach

1353637383941»

Komentarz

  • edytowano 13 July

    Już w czasach caratu Ochrana - w ramach taktyki zwanej od jednego z jej przywódców "zubatowszczyzną" - infiltrowała, a nawet od podstaw tworzyła ugrupowania pozornie opozycyjne, zarówno w Rosji jak i w krajach podbitych.

    Kontynuowała tą tradycję bezpieka sowiecka (patrz. V Komenda WiN) kreując organizacje bardzo radykalne, atakujące ugrupowania autentycznie patriotyczne od "prawej strony" i zarzucające im niedostateczne reprezentowanie polskiego interesu oraz nieautentyczną katolickość.

    Coś tu aktualnie trąci delikatnym zapachem z wyraźną nutą dzeżawi...

  • edytowano 13 July

    »Proszę cię więc, ojcze, poślij go do domu mojego ojca. Mam bowiem pięciu braci: niech ich przestrzeże, żeby i oni nie przyszli na to miejsce męki«. Lecz Abraham odparł: »Mają Mojżesza i Proroków, niechże ich słuchają«. Tamten odrzekł: »Nie, ojcze Abrahamie, lecz gdyby kto z umarłych poszedł do nich, to się nawrócą«. Odpowiedział mu: »Jeśli Mojżesza i Proroków nie słuchają, to choćby kto z umarłych powstał, nie uwierzą«”.

    Powie, że przyniósł pomarańcze.

    A poza tym PiS też są prorosyjskie.

  • A poza tym sypią piach.

  • Jan Krzysztof Ardanowski planuje założyć własną, centroprawicową partię. Jednak zwlekał z tym do końca serii wyborów, żeby nie narazić się na oskarżenia o szkodzeniu PiS.
    https://wiadomosci.goniec.pl/jan-krzysztof-ardanowski-dla-gonca-o-nowej-partii-kaczynski-staje-sie-obciazeniem-bb-jsch-150724

  • Ha. Ha.

  • W mediach społecznościowych ostatnio bardzo lansuje się prezydent Stalowej Woli https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Lucjusz_Nadbereżny
    Jeszcze jeden kandydat w prawyborach obok Nawrockiego i Bocheńskiego?

  • edytowano 6 August

    Taki trochę Aleksander Puszkin (podobny też do Pete'a Samprasa).

    No, nie ma tej prezencji, co żaden z wymienionych panów. Ciekawe jak z gadanem.

  • Nie mam pojęcia. Nie widziałem go w akcji. Obecnie wrzuca fotki z pieskiem ze schroniska.

  • Jak chce walczyć o trve prawicowy (tfu) elektorat - powinien mu przynajmniej łeb ukręcić mspanc.

  • Donek idzie na delegalizację PiSu, zabieranie funduszy itp. Wyskoczył z akcją 100 mld ukradzionych. Zdaje się, że będzie wytłumaczenie braków budżetowych. Swoją drogą coraz bardziej mi ta kurwa ciśnienie podnosi. Ale o nim nie zapomnimy, kiedy indziej ...

    Natomiast tak się oni wszyscy zafiksowali na strategii pełnej koncentracji na PiS, że nie zauważają iż mogą stracić przewagę w mediach. Nie wymagajcie ode mnie dowodów, patrzcie co się będzie działo.

  • Zapomnijcie, że jakaś krzywda spotka Donka. Jak zbrodnia smoleńska uszła na sucho, wszystko ujdzie.

  • @los powiedział(a):
    Zapomnijcie, że jakaś krzywda spotka Donka. Jak zbrodnia smoleńska uszła na sucho, wszystko ujdzie.

    To nie młotek winny, a ręka która go trzyma.

  • Nie nadążam. Kto jest młotkiem a kto ręką? Nie droczę się, naprawdę nie wiem.

  • @los powiedział(a):
    Nie nadążam. Kto jest młotkiem a kto ręką? Nie droczę się, naprawdę nie wiem.

    Przecież to pachołek. Strasznie denerwujący, kanalia, ale tylko tępe narzędzie.

  • Przykro mi ale pan Zbigniew jest dobry tylko w pozorowaniu i niszczeniu swoich.

  • @JORGE powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    Nie nadążam. Kto jest młotkiem a kto ręką? Nie droczę się, naprawdę nie wiem.

    Przecież to pachołek. Strasznie denerwujący, kanalia, ale tylko tępe narzędzie.

    Rękę karaj, nie ślepy miecz? To już jakiś czas temu Ignac wyjaśnił - należy postępować odwrotnie.


  • Palade o obecnej sytuacji
    Pozdrawiamy Panie Prezesie, miło, że czyta Pan tutforum

  • "Czytam tego nie będzie, to zatrzymają"

    Ktoś rozumie ocb w tym wpisie?

  • Rezygnacja z projektów infrastrukturalnych -CPK, zatrzymanie np udostępnienia Odry dla żeglugi śródlądowej, terminal w Świnoujściu itp.
    Żeby czasem niemcom nie było za trudno rywalizować z nami.

  • Tego (np. CPK) nie będzie.

    Tamto (np. budowę fabryki amo) zatrzymają.

  • Ok, dobra.

  • gest Kozakiewicza w wykonaniu Prezesa

    Ile zebrało PiS? Pękła "granica" na koncie

    Na konto PiS wpłynęło już 1,5 mln zł od momentu ogłoszenia zbiórki - dowiaduje się Wirtualna Polska. - Spodziewamy się 2 mln zł do poniedziałku - mówią nam politycy PiS.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.