Skip to content

Humer

1400401403405406450

Komentarz

  • edytowano March 2023
    Redaktor Roberto Tekielescu opowiadał jak niejaki Owsik już w szalonych latach 80-tych
    - jeszcze no-nanem będąc - usiłował namolnie i na rympał wkręcić się w środowisko muzyczno-artystyczne.
  • Udało mu się, miał stała audycję w RH.
  • Pani_Łyżeczka napisal(a):
    Ja słuchałam w Rozgłośni Harcerskiej.
    a "Na przełaj" pamietacie?
    Na Przełaj i delegowany tam Eryk Mistewicz to była próba rozbrojenia WiPu, tak to wtedy postrzegaliśmy.
    Mnie owsik oblazł w RH tak około 1988, trójka była mocno wtórna w temacie.

  • edytowano March 2023
    Pewnie wszyscy wiedzą ale ja się dzisiaj dopiero dowiedziałem, kiedyś był pomysł aby atomy nazywać niedziałki, bo przecież swój język mamy. No ale nie przyjeło się i zostały atomy.

    Bomba niedziałkowa.
  • edytowano March 2023
    Tak jak się nie przyjął rozdręb.
    (dla niewtajemniczonych - eukaliptus).
  • posix napisal(a):
    Pewnie wszyscy wiedzą ale ja się dzisiaj dopiero dowiedziałem, kiedyś był pomysł aby atomy nazywać niedziałki, bo przecież swój język mamy. No ale nie przyjeło się i zostały atomy.

    Bomba niedziałkowa.
    Poniedziałkowy krajobraz Hiroszimy
  • edytowano March 2023
    MarianoX napisal(a):
    posix napisal(a):
    Pewnie wszyscy wiedzą ale ja się dzisiaj dopiero dowiedziałem, kiedyś był pomysł aby atomy nazywać niedziałki, bo przecież swój język mamy. No ale nie przyjeło się i zostały atomy.

    Bomba niedziałkowa.
    Poniedziałkowy krajobraz Hiroszimy
    Aż sprawdziłem.
    6 sierpnia 1945 roku rzeczywiście był to poniedziałek.
  • posix napisal(a):
    Pewnie wszyscy wiedzą ale ja się dzisiaj dopiero dowiedziałem, kiedyś był pomysł aby atomy nazywać niedziałki, bo przecież swój język mamy. No ale nie przyjeło się i zostały atomy.

    Bomba niedziałkowa.
    Wtedy komiksy Papcia Chmiela nosiłyby tytuł "Tytus, Śmiałek i Niedziałek". :(|) :ar! :-B

    👣

    🐾
    🐾

  • A ktoś pamięta listel (e-mail)?
  • Nie pamiętam.
  • Nie, ale pamiętam dwumlask.
  • Zwis męski.
  • Pani_Łyżeczka napisal(a):
    Ja słuchałam w Rozgłośni Harcerskiej.
    a "Na przełaj" pamietacie?
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Nie, ale pamiętam dwumlask.
    Dwumlask wykonywało się przesuwaczem stołokulotocznym podłączonym do jednostki centralnej poprzez sprzęg szeregowy.
  • Tak było, panie kochanku
  • loslos
    edytowano March 2023
    Ponieważ wartość pieniądza oparta jest na rencie gruntowej a nie na kruszcu https://www.excathedra.pl/index.php?p=/discussion/comment/229116/#Comment_229116 smoczuś powinien trzymać ziemię a nie jakiś skarb. Byłoby to naturalniejsze, jaszczurki są zwierzętami terytorialnymi.
  • A jednak!

    Forsa to grunt, grunt to ziemia, ziemia to matka, matka to anioł, anioł to stróż itd.
  • Wałęsa skomentował doniesienia o JP II. "Dlaczego PiS nie bronił mnie?"
  • pantelej napisal(a):
    Jakie nastroje w Szamotułach?

    https://twitter.com/i/status/1634329035017781248
    :D
  • :D ile kasy takie nastroje
  • Jesteście okrutni.
  • Berek napisal(a):
    Jesteście okrutni.
    Oczywiście, z narkomanów nie powinno się śmiać. Woś w temacie: https://wydarzenia.interia.pl/felietony/news-antypisizm-jako-ciezkie-uzaleznienie,nId,6558639
  • edytowano March 2023
    Przemko napisal(a):
    Berek napisal(a):
    Jesteście okrutni.
    Oczywiście, z narkomanów nie powinno się śmiać. Woś w temacie: https://wydarzenia.interia.pl/felietony/news-antypisizm-jako-ciezkie-uzaleznienie,nId,6558639
    I ja taką narrację przyjmuję. Mówię o obłąkaniu i konieczności odwiedzin psychiatry. Generalnie wypadłem ze sporu PiS vs antyPiS, bo to jest wtórny, wydumany problem, z czubami nie me sensu polemizować. Ale muszę między nimi jakoś żyć, więc spycham ich na pozycję pierdolniętych. Sam się już jasno nie deklaruję.
  • Daj pan spokój, sam bym chętnie zagłosował na jakąś elegancką partię ludzi mądrych i roztropnych, a jak patrzę na te łachudry z PiS, to mnie oko boli.

    No ale co robić? Są wybory, to trzeba głosować; nie ma żadnego wyboru.
  • Deklarujcie się jako rojaliści :-)
  • Mania napisal(a):
    Deklarujcie się jako rojaliści :-)
    I co, i takie błazeństwo miałoby zwolnić z obywatelskiego obowiązku?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.