Skip to content

Humer

1437438439440442

Komentarz

  • No więc tak, jak pedziałem. Mam to od 20 lat i nie wyobrażam sobie inaczy.

  • To zabieg Orwell owski
    Zmiana nazwy kuchni mieszkalnej na salon z aneksem

  • @MarianoX powiedział(a):
    Żodyn wyciąg nie podoła intensywnemu i regularnemu gotowaniu dla kilku osób.

    Openkuchnia sprawdza się raczej przy kucharzeniu sporadycznym i/lub przyrządzaniu potraw z półproduktów.

    Ten wynalazek przywędrował do nas z krajów gdzie często jada się na mieście a w domu gotuje raczej od święta

    Ludzie modni a praktyczni mają dwie kuchnie - otwartą i taką ukrytą do prawdziwego gotowania.

  • Oczywiście zdarza się, że w kawalerce albo małym mieszkaniu nie ma innego wyjścia niż aneks kuchenny.

    Natomiast są tacy, którzy w dużym metrażu rozwalają ścianę między kuchnią a salonem żeby być bardziej cool&trendy, co powoduje wymienione wyżej problemy

  • edytowano 7 June

    Młode pokolenie (do 25 roku) prawie nie umie gotować, młodsi ze średniego (25-30) maja z tym spory problem.
    Zaznaczam, że gotowanie to nie odgrzanie czegoś w kuchence mikrofalowej. Poza tym gotowanie jest nudne i długie (tiktok vs reality)

  • @ms.wygnaniec powiedział(a):
    Młode pokolenie (do 25 roku) prawie nie umie gotować, młodsi ze średniego (25-30) maj z tym spory problem.
    Zaznaczam, że gotowanie to nie odgrzanie czegoś w kuchence mikrofalowej. Poza tym gotowanie jest nudne i długie (tiktok vs reality)

    A oni coś potrafią ? Poza pierdoleniem i byciem bezczelnym ? Wczoraj słyszałem rozmowę dwóch taki trzydziestolatków, w kolejce przy bankomacie (szlag mnie trafia kiedy ode mnie ktoś gotówkę chce) - jeden z nich mówił, wiesz ja teraz będę prezesem Konfederacji w regionie, odchodzę z Nowej Nadziei (??? albo coś tam). I tak sobie gadali, gdzie jaka kasa jest, kto co musi zrobić, żeby ją podjąć. Jeszcze dwa lata temu bym gnojka do pionu doprowadził, ale dziś już mam kompletnie w dupie w którym kierunku to szaleństwo zmierza.

    Ale kiedy obserwuję młodych ludzi mi ciśnienie skacze, jeszcze nad tym muszę popracować.

  • @ms.wygnaniec powiedział(a):
    Młode pokolenie (do 25 roku) prawie nie umie gotować, młodsi ze średniego (25-30) maj z tym spory problem.
    Zaznaczam, że gotowanie to nie odgrzanie czegoś w kuchence mikrofalowej. Poza tym gotowanie jest nudne i długie (tiktok vs reality)

    A to dziwne bo jak ma się airfrayera lub termomixa to gotowanie jest proste.

  • edytowano 7 June

    To tak, jak ze zmywarką - niby sama myje, ale jednak trzeba te naczynia i sztućce włożyć i wyjąć, a czasami (o zgrozo!) jeszcze wytrzeć.

  • Gotowanie to alchemia.

  • @Mania powiedział(a):
    Gotowanie to alchemia.

    oj tak

  • Tak. A co ?

  • Na poprawę humera red. Wiacze okazuje jak taysze widzą Tenkraj.

    Barzo terapełtyczne, jak z folderków Polskiej Partii Terapeutycznej.

  • Ruscy w Buczy i innych miejsowościach też zostawiali na murach napisy "kto wam pozwolił tak dobrze żyć".

  • Zapytałabym tych Ruskich czy chcieliby żyć pod polskim panowaniem ;-)))DDD

  • @Mania powiedział(a):
    Zapytałabym tych Ruskich czy chcieliby żyć pod polskim panowaniem ;-)))DDD

    No przecież ileś razy powtarza się motyw, że to skandal, że to my tak dobrze mamy, a nie oni.

  • Ich intelekt podobnym jest do intelektu wyborców ZiS. Nie potrafią znaleźć zależności przyczynowo skutkowej pomiędzy poparzoną ręką a włożeniem jej w ogień.

    -- My wkładamy rękę w ogień, jednak to wy powinniście mieć ją poparzoną.

  • @Mania powiedział(a):
    Zapytałabym tych Ruskich czy chcieliby żyć pod polskim panowaniem ;-)))DDD

    Jest i podpowiedź wprost:

  • Podobnież Donaldinho znów się wściekł. Ta fraza jest już tak oklepaną, że podejrzewam lekką kpinę, stąd lokalizacja wpisu.

    img-1-1717888498829

  • On się ciągle wścieka i zamieszcza mocne wpisy. Rzeczywiście, to zaczyna śmieszyć. Do niedawna myślałam, że on ma wilcze ślepia, ale teraz wydaje mi się, że on, robiąc te koszmarne miny, naśladuje Putina, a oczy ma puste, które nic nie wyrażają.

  • Donald ma wściekliznę

  • Nie ma. Wścieklizna to jedna z niewielu chorób, na które nie ma kuracji, na wiele tysięcy zachorować historia zna kilka przypadków samouleczeń. Ratunkiem jest wczesne podanie surowicy, póki choroba jest w okresie inkubacji, jak wirusy dostaną się do mózgu to koniec. Zwierzęta chore na wściekliznę się usypia, w większości krajów obowiązuje zakaz ich leczenia.

  • @Pani_Łyżeczka powiedział(a):
    Open kuchnia upokarza, gotujących i pożywających. Jest zgniłym kompromisem z brakiem przestrzeni na dużą kuchnię.

    Moi drodzy, kuchnia to jest uniwersum autonomiczne !

    KOHAM!

  • Tak, a co?

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.