Skip to content

Zdjęcie dnia

1122123125127128241

Komentarz

  • I to pierwszego sortu.
    Mistrz od koloryzacji nie będzie się przecież trudził nad plebsem.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Wiem! Mickiewicz.
  • Władysław. Kto to taki?
  • Faktycznie, fryzura jak u taty.
  • Władysław Mickiewicz
  • edytowano June 2019
    los napisal(a):
    Władysław. Kto to taki?
    "Jedyną moją zasługą jest to, że byłem synem wielkiego ojca”
  • edytowano June 2019
    Dyzio_znowu napisal(a):
    Władysław Mickiewicz
    Pamiętniki (artykul w Polityce z 2012 roku)

    i audycja radiowa w P. Radiu z 1999 rok (!)
    (po lewej stronie jest znaczek 'play'
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Kilka screenów i już jestem Dudo-entuzjastą
    przed chwilą usłyszałam jak Duda na konferencji w Białym Domu powiedział, że Polacy są odważniejsi od Rosjan. Nie mogę się doczekać na reakcje Moskwy, ale za komuchów i dołączenie do "porządnych ludzi" wstrzymujących reforemkę sądów i tak mamy kosę.
  • Dziś
    Dzień Rassiji
    https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Dzień_Rosji

    Wieki koncert na placu Czerwonym
    Wielce patriotyczny Endecki wręcz
  • Mocny w gembie był zawsze, ten tchórz z czasów 10.04.2010
    Sam przyznał w filmie dokumentalnym, że wpuścił do kancelarii siepaczy Bigosa, choć wiedział, że jest w prawie pogonić swolocz od drzwi wejściowych.

    Nu nie będzie on nigdy Sergiuszem Piaseckim grzebiącym na sobotnim włamie w biurkach wileńskiej instytucji i przekonywająco rugajacym przez drzwi policjantow, którzy przyszli zrobić to samo.
  • Votum separatum Melanie
    Mówcie mi cochcecie
    Pani Kornhauser de domo ma klasę
    Możem i młodziak
    Ale tak jest
    Nic to że nauczycielka
  • Oooo! Lecą bociany! Dziwną kieckę ma pani Agata. To już taka bieda w Polsce, że trzeba szyć ze ścinków? ;-) A Melania, wyjątkowo, w nudnej stylizacji.
  • Agata zawsze na propsie
    Andrzej tez
    Np w szamerowanej bluzie na Węgrzech
    A Melanie nudna
  • loslos
    edytowano June 2019
    Mania napisal(a):
    Oooo! Lecą bociany! Dziwną kieckę ma pani Agata. To już taka bieda w Polsce, że trzeba szyć ze ścinków?
    Miała dobrą inspirację

    image
  • No, ale jakby mię kto pytał, która prezydentowa ładniejsza i ładniej się prezentuje, to patrząc na to foto rzekłabym, że Dudowa

    image
  • Mania napisal(a):
    Oooo! Lecą bociany! Dziwną kieckę ma pani Agata. To już taka bieda w Polsce, że trzeba szyć ze ścinków? ;-) A Melania, wyjątkowo, w nudnej stylizacji.
    Mnie się ogromnie podoba ta czarno-biała sukienka.
  • Sukienka bardzo OK:
    image
  • Pan Prezydent powinien popracować nad wyglądem. Taka żona zobowiązuje. Trump około ćwierć wieku starszy a stara się i nieźle mu wychodzi.Tyle jeśli chodzi o wygląd. Pozostałe przymioty pozostawmy na później bo to może za trudne na początek. No gadkę jeszcze ma jak wspomina Koleżeństwo.
  • Trzeba także nauczyc się uśmiechać. Pełne ząbki. Białe. A nie zacisniete usta w grymasie jakby dopadło zatwardzenie.

    Gra pozorów niby a jednak pozorny to jest TO.
  • Melania walczy o podwyżkę kieszonkowego na ciuszki. Korzystniej wygląda w sukienkach.
    Poza tym, pełna symetria par.
    Fotograf bardzo o to dba.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • edytowano June 2019
    AnnaE napisal(a):
    Melania walczy o podwyżkę kieszonkowego na ciuszki. Korzystniej wygląda w sukienkach.
    Poza tym, pełna symetria par.
    Fotograf bardzo o to dba.
    Kuba Szymczuk zrobił karierę, trzeba przyznać. Pamiętam jak jako amator chodził na wszystkie demonstracje i wrzucał swoje fotki na neta. Potem załapał sie do "Gościa Niedzielnego" a teraz proszę: Biały Dom
  • ChNiNK
  • Pigwa napisal(a):
    Mania napisal(a):
    Oooo! Lecą bociany! Dziwną kieckę ma pani Agata. To już taka bieda w Polsce, że trzeba szyć ze ścinków? ;-) A Melania, wyjątkowo, w nudnej stylizacji.
    Mnie się ogromnie podoba ta czarno-biała sukienka.
    image

    A tak wygląda z tyłu.
    Opinia żony: sukienka ładna ale eskapada w szpileczkach po trawie niełatwa.

    👣

    🐾
    🐾

  • A to nie były takie hajtekowe szpilki, którym na trawie się podpórka wysuwa?
  • Gąsienicowe
    Gąsieniczki niosą
  • ech ...

    image
  • No tak. Nieźle byłoby mieć dziś takiego Prezydenta. Wiedzieli kogo zabić. Jednak i z Dudą powinniśmy dać radę.
  • Tayfal napisal(a):
    ech ...

    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    Biżuteria na pagonach
    New idea
    Nieźle
    Poszedłbym z całą czwórką na wino
    Z piętra wyżej tylko z p. AKD
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.