Skip to content

Zdjęcie dnia

1125126128130131241

Komentarz

  • Kol Wąski ujął sedno:
    "
    Jorge ma rację ale pomija jeszcze jeden aspekt. Mianowicie kompletne osamotnienie Sprawcy i potępienie ze wszystkich stron. Od Kościoła po dziennikarzy. A osoby, które w sercu by takiego sprawcę popierały nawet nie wpadną na to, że wagon fajek do puchy wysłać. "


    Po prostu nie ma tej większej połączonej agresywnej grupy - nakierowanej na takie incydenty, która by mogła dać głos aby to otawrcie poszło: "Dobrze zrobił". I dbała by o swoich.
    Jest rozproszenie.
  • Wielkie zasługi na polu tego rozproszenia ma Joachim Brudziński i armia troli Szefernakera w sieci.
  • posix napisal(a):
    Kol Wąski ujął sedno:
    "
    Jorge ma rację ale pomija jeszcze jeden aspekt. Mianowicie kompletne osamotnienie Sprawcy i potępienie ze wszystkich stron. Od Kościoła po dziennikarzy. A osoby, które w sercu by takiego sprawcę popierały nawet nie wpadną na to, że wagon fajek do puchy wysłać.
    Nu ba. Ja to się spotykałem z potępieniem społecznym za delikatne zwracanie uwagi współpasażerom czytającym "Nie."

  • Le plombier polonais
  • Ja na wino nie daję, idź pan stąd bo na milicję zadzwonię!
  • Sezon na obłoki srebrzyste (Noctilucent clouds)
    image

    image
  • image
    dla Ignaca
  • Dlaczego dla Ignaca?! Wszak to moje guru ostatnich 2 lat ;;)
  • Pani_Łyżeczka napisal(a):
    Wszak to moje guru
    Czebasz beło piseć wew co kturemś womtku "Jak nałcza doktur Peterson..."

    Zaposiadywanie gura poznawamy po adorancji tegusz zes pewno opserwowalno upierdliwościo.

  • Nauczanie nauczaniem, analiza, synteza implementacja żywot uporzadkowan.
    Ale ale ale ... ja wręcz siebie nie poznaję jak nie mogę się oderwać od słuchania 2 - 3 godzinnych wykładów słuchanych z czystej przyjemności a przy okazji jakieś tam horyzonty poszerzające. A dysputy czy to z Žižkiem czy Roganem to już narkotyczną przyjemnością są. Wolę jego perory od seriali na wszystkich Netfliksach świata no, upierdliwe to jest bo 2h w skupieniu wygospodarować ciężko zwłaszcza, że wszytko mam juz wyprasowane ;) a przygotowanie posiłkow na 2dni to max 90 min.
    Opętał mnie jak nic,
  • A jest w innym lenguydżu niż lenguydżu? Bo po angielsku znam tylko kilka uprzejmosci
    Noji jakąś instrukcje obsługi dam radę przeczytać
  • Niektore Historie Biblijne na YTpowinny mieć już napisy. Peterson "Biblical Series"
    Proszsz próbka bagatelka 2h 38min

  • Wyczytałam, że dr Peterson choruje na depresję. Ciekawe999... @Uhr, gdybyś gdzieś, w jego wykładach spotkała info jak się z tym uporał, daj nam znać, s' il vous plait.
  • Wymienkłem po pułgodzinie kiedysz zaczon muwieć isz Hyclery, Ruskie i Chęczyki dlategusz tak srogo narozrabieli isz pszyśnieły sie jejim koczmarne sny kturesz potym prubywali zrealizać.

    Cusz takiesz tumaczenie tumaczy? Chibasz guwno.
  • A co do guruw różnych takich.
    Sfego czasów, lat będzie że czy fstecz, mój syn kturen miau nijakie problemy z ortygrafiją po pszeczytaniu kilku postuf Szanownego @Gnębąna stfierdzieł że już go sprafa rurznych dys- i ortografiji nie tyczy.... I i dziwo mu przejszło.
    Tak że nigdy nie wiesz co ci się pszyda i kiedy.
  • Christoph,

    chmm… jak ktoś ma takie zdjecie to może swiadczyc o tym, ze już zakochal sie w sobie... to nie jest dobry znak...
    i wogole, jak na antysystemowca gość cieszy sie ciut za duza popularnoscia.


    ale to sa takie moje wariacje w temacie, mogę sie mydlic...
  • Nawet nie o żel mi poszło
    Dziś mało kto poza piti uomo ubiera się tak wyszukanie, klapy marynarki, krawat kolorystycznie dobrany, a deseń arcyciekawy.
    Sam bym się tak nie ubrał, ale doceniam

    https://www.google.com/amp/s/www.gq.com/gallery/pitti-uomo-street-style-spring-2020/amp
  • Steampunk, moja ulubiona konwencja.
  • christoph napisal(a):
    Sam bym się tak nie ubrał, ale doceniam
    A mnie się podoba, płynne przejście od informala do casuala. Bez udziwnień, na bank rzeczywiście trochę odważne ale na kancelarię adwokacką w sam raz a dla agencji reklamowej wręcz konserwatywnie.
  • los napisal(a):
    christoph napisal(a):
    Sam bym się tak nie ubrał, ale doceniam
    A mnie się podoba, płynne przejście od informala do casuala. Bez udziwnień, na bank rzeczywiście trochę odważne ale na kancelarię adwokacką w sam raz a dla agencji reklamowej wręcz konserwatywnie.
    Off Shem...
    To na zdjęciu już jednak artystowskie
    I jednak buduje dystans
  • image
    Tu fajny abnegat.
    Potem chyba córka go wymarketingowała

    Fajnie tak se pogadać o facetach....
    ;)
  • Na tym drugim zdjęciu ok. Normalny, żyjący człowiek.
    Na tym pierwszym - picuś.
  • Mania napisal(a):
    Wyczytałam, że dr Peterson choruje na depresję. Ciekawe999... @Uhr, gdybyś gdzieś, w jego wykładach spotkała info jak się z tym uporał, daj nam znać, s' il vous plait.
    Ups! ... prośba była, oczywiście, do Pani_Łyżeczki. Już zresztą dostałam odpowiedź i podziękowałam :-)
  • edytowano June 2019
    Maria napisal(a):
    Na tym drugim zdjęciu ok. Normalny, żyjący człowiek.
    Na tym pierwszym - picuś.
    Nurmalniesz amplua mu ewolua kiej u Krwawegusz Hiegiemona

    image

    image
  • marniok napisal(a):
    nijakie problemy z ortygrafiją
    Otusz mylnem jezd sposzczeżenie isz abysz gnembonieć czeba ino opkremceć ortografie.

    Podobniesz dodenkafonis to nie samosz napierdzielanie ręcamy i nogamy po fortepiano.

    Szysko roszczyga sie wew duchowem podenściu. Albowię ino duch umi ożywieć martwo litere albosz nutkie.

  • Gnębą napisal(a):
    Wymienkłem po pułgodzinie kiedysz zaczon muwieć isz Hyclery, Ruskie i Chęczyki dlategusz tak srogo narozrabieli isz pszyśnieły sie jejim koczmarne sny kturesz potym prubywali zrealizać.

    Cusz takiesz tumaczenie tumaczy? Chibasz guwno.
    Może tumaczyć opentanie.
  • Mania napisal(a):
    Może tumaczyć opentanie.
    Isz na ten tychmiast całysz narud Hycleroski, Ruski i Chęski wzieno i opemtano?

    Nie kupywam.

    Jak ktuś żek takiesz tumaczenia majo to guwno wade isz tumaczo szysko.
  • Sztuka dać proste odpowiedź na skomplikowane pytanie
  • christoph napisal(a):
    Sztuka dać proste odpowiedź na skomplikowane pytanie
    Otusz napszeciw położnej.

    Pod opemtanie mogie szysko podciomgś bes mrygniemcia oczodołem. I cusz?

    Nualesz trafnem uznawam sposzczerzenie isz lekażu Petersonu owesz sny zes koczmaramy sużo za takisz samosz wycrych nibysz-tumaczoncy jakosz opemtanie.

    Wzieno i sie pszyśnieło. Wzieno i opemtało. Walkasz klasowasz tysz sie samasz wziena i zaoszczeła. Jakosz ouwek.

    Także tak - isz znowusz spłentam kulego Szurmowcę.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.