Skip to content

Zdjęcie dnia

1128129131133134241

Komentarz

  • Zuchwała kradzież buziaka i co z tego wynikło:

    image
  • edytowano July 2019
    @Dyzio; wynikła nienawiść, znam to z osobistego, traumatycznego doświadczenia z pierwszej klasy podstawówki. Kolega, którego jeszcze nie znałam, pocałował mnie w policzek gdy siedziałam w ławce, przed lekcją. Upokorzenie, wstyd i hańba. Znienawidziłam go z całego serca :-)
  • marniok napisal(a):
    Nasz forumowy Kolega @romeck posiada ta cechę że wizualnie jest młodszy o minimum 10 lat niż ma w rzeczywistości.
    to przez te kolorowe skarpetki! ;)

    ad skarpetek
    już z pięć/siedem lat temu kolorowe oraz 'nie-do-pary' zaczęły być jak krawar, częścią dekoracyjności garderoby a nie wstydliwym chowaniem kostek

    syn1 tak ubiera...
  • edytowano July 2019
    Paczpan, jak kiedyś do pracy przyszedłem w jednej granatowiej a drugiej czarnej skarpetce to się ze mnie śmiali.... wieśniaki... na modzie się nie znali a ja taki swiatowy.... [-(
  • edytowano July 2019
    Mania napisal(a):
    @Dyzio; wynikła nienawiść, znam to z osobistego, traumatycznego doświadczenia z pierwszej klasy podstawówki. Kolega, którego jeszcze nie znałam, pocałował mnie w policzek gdy siedziałam w ławce, przed lekcją. Upokorzenie, wstyd i hańba. Znienawidziłam go z całego serca :-)
    Tak chyba było. Ale ten chłopiec na ostatnim zdjęciu wygląda być może na takiego , co zrozumiał niestosowność
    i żałuje.
    Przypomniałem sobie z własnego dzieciństwa jakie miałem wyrzuty sumienia jeśli zrobiłem komuś przykrość.
    Kiedyś przywiązałem żyłką do ławki jednego kolegę, trochę opóźnionego i kulawego, z którego się wszyscy śmiali i on - wywołany do tablicy- paskudnie się wywalił, coś stłukł, okulary może Trudno opisać jak fatalnie się czułem, uważałem się za najgorszego grzesznika (to były czasy gdy dzieci mówiły do siebie z byle powodu : "Masz grzech!!!") Ale potem siedziałem z nim w ławce i zawsze broniłem. Zresztą z czasem cała klasa go broniła.
  • marniok napisal(a):
    Paczpan, jak kiedyś do pracy przyszedłem w jednej granatowiej a drugiej czarnej skarpetce to się ze mnie śmiali.... wieśniaki... na modzie się nie znali a ja taki swiatowy.... [-(
    Syn1 do garnituru (grafit, prawie czarny, w szare drobne paski) zwykle ubiera jedną zieloną a jedną żółtą (para) we wzorki
  • A spodnie typu Hochwasser?
  • christoph napisal(a):
    A spodnie typu Hochwasser?
    tak.
    i moja ulubiona długość!

    image

    image
    dziadek myślał, że wnuk pomieszał pary... :)
  • Gdyby nie Tyskie, to bym rzekł
    Nowa
    Funlandia
    Albo Zelandia
  • A co, w kontuszach mieli wyskoczyć?
  • notto przy okazji - zdjęcie dnia z mojej prywatnej fototeki

    sprzed trzech lat, syn1 i syn2

    image
  • Fryz mu się zmienił.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    A co, w kontuszach mieli wyskoczyć?
    Uradowala mnie u Młodego nonszalancja i elegancja
    Obyty i oczytany
    I do tego z gustem
  • romeck napisal(a):
    christoph napisal(a):
    A spodnie typu Hochwasser?
    tak.
    i moja ulubiona długość!

    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.


    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.

    dziadek myślał, że wnuk pomieszał pary... :)
    I krawat z mych ulubionych
  • Synkowie 1 i 2. Ten starszy mówi: żądam miliona okupu za tego małego. :D
    Focia rewelka.
  • Mały z wyglądu przypomina Romecka, a zatem duży pewnie do matki podobny.
  • christoph napisal(a):
    I krawat z mych ulubionych
    o! Zaskoczony byłem, że wróciła moda sztrykowane (szydełkowane) krawaty!
    kiedyś mi tata proponował, ale to wstyd było załozyć takie dziwo!
    kulawy_greg napisal(a):
    Mały z wyglądu przypomina Romecka, a zatem duży pewnie do matki podobny.
    Njadziwniejsze, że są do siebie wogołe nieopodobni, ale
    ale porównujemy teraz trzylatka1 z trzylatkiem2, czterolatka1 z czterolatkiem2 - i widać że bardzo są to bracia!

    ale każdy w rodzinie, któren zobaczył Wikiego, wydobywa okrzyk: 'mały Romek!!!"

    :))
  • romeck napisal(a):
    któren zobaczył Wikiego
    Po epcyklonpedi Kulega latośodroś nazweł?

  • Węgrów. Wdzięczność.

    image
  • Mania napisal(a):
    Węgrów. Wdzięczność.
    Peem złośliwo isz wygmlomda danysz obglomd na ustawiono ustawkie.

    Jakbysz wew Biedronkie ze fondoszy picoskich wykupeli cało oferte prymicyjno.

  • Z drugiej strony, kto normalny wyskoczyłby z malinami do Arłukowera? A Pani Premier dość ma malin, ale i te dwa kilo przyjmie z godnością, a zrobi z nich pyszny sernik.
  • Ustawki pisoskie (mimo bycia ustawkami) zwykle noszą znamiona autentyzmu. Niby teatrum, ale z jakąś tam wiarą uczestników, lub z profesjonalizmem pijarowców.
    Ustawki poko to od zawsze (i coraz bardziej) symbol żenady i antyautentyczności.

    Podobna scenka dla Arłukowera miałaby sens i autentyzm, gdyby owocki posypane były cukrem pudrem, a spożycie nie zachodziłoby paszczowo.
  • natenczas napisal(a):
    Ustawki pisoskie (mimo bycia ustawkami) zwykle noszą znamiona autentyzmu.
    Ałtentys znajdywa sie, jak to muwio, wew oczodole paczomcegusz.

  • romeck napisal(a):
    christoph napisal(a):
    I krawat z mych ulubionych
    o! Zaskoczony byłem, że wróciła moda sztrykowane (szydełkowane) krawaty!
    kiedyś mi tata proponował, ale to wstyd było załozyć takie dziwo!
    Nie wróciły, tylko ja niemodny jestem.
    Są one przewygodne po imprezie, nie mną się w kieszeni. . I nie ma ich na przecenach
  • Gnębą napisal(a):
    natenczas napisal(a):
    Ustawki pisoskie (mimo bycia ustawkami) zwykle noszą znamiona autentyzmu.
    Ałtentys znajdywa sie, jak to muwio, wew oczodole paczomcegusz.

    O to, to!

  • edytowano July 2019
    Gnębą napisal(a):
    natenczas napisal(a):
    Ustawki pisoskie (mimo bycia ustawkami) zwykle noszą znamiona autentyzmu.
    Ałtentys znajdywa sie, jak to muwio, wew oczodole paczomcegusz.

    oraz w oczodołach uczestników
  • POKO może się w tej kampanii ograniczyć do miasteczka Wilanów i do Sopotu. No może jeszcze Murowana Goślina i jakieś enklawy - kondominia po większych miastach oraz od października wydziały humanistyczne uniwersytetów. Na te ostatnie koniecznie w koszulkach z Che Guevarą oraz ekologicznymi rekwizytami jak japońskie maseczki przeciwsmogowe itp. Tam zostaną przyjęci entuzjastycznie, o le zwolennicy POKO są zdolni do czegoś takiego jak entuzjazm.
  • Grzegorz Napieralski, polityk, lat 45.
    Lewicowość niszczy...
    image
  • To poseł Kłosowski wygląda mlodziej
  • edytowano July 2019
    image
    A z lekka podobny
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.