Skip to content

Zdjęcie dnia

1129130132134135241

Komentarz

  • extraneus napisal(a):
    Grzegorz Napieralski, polityk, lat 45.
    Lewicowość niszczy...
    image
    Po prostu nie chciał się wyróżniać.
  • MSPANC, rzadko widzi się tak dobrze zakomponowany fotogram, z jednością czasu miejsca akcji i dobrego humera:

    image
  • Nie mogę się oprzeć wrażeniu że to Zły patrzy jego oczyma. Teraz nie są triumfujące jak wtedy gdy szydził z moherów, nie miał z kim przegrać i sterował Palikotem i skutecznymi kampaniami pogardy. Teraz jest w nich świadomość niespodziewanej porażki i wielka nienawiść oraz żądza zemsty. Póki żyje jest śmiertelnie niebezpieczny siłą swego mocodawcy i pana. Ten wiele w niego zainwestował. Uczynił z małego leniwego krętacza władcę Polski i szefa projektu pacyfikacji nowej Europy. Będzie go używał do fizycznego i psychicznego zużycia. Zapis na duszę już ma chociaż to nadal w rękach Pana jeśli nienawistnik się opamięta.
  • Osobisto ze zdjemć bem tylesz nie dedukał. Każdemusz da sie pstrykś zdjemcie na kturem wyndzie jakosz szejtan.

    Tukej Antułan ze zimnem zwrokiem morderczem
    image


    A tukej miluśki, iszby ino pszytuleć
    image
  • Tusk nie ma miluśkich zdjęć. Jestem w szoku, że nawet, jedząc lody, można mieć morderstwo w oczach.
  • Cyrylica napisal(a):
    Tusk nie ma miluśkich zdjęć.
    Rozumię prencypialnoś nualesz czeba tysz kontakteć zes rzeczywistnościo.

    Puł mninuty szukełem.

    image

    image

    image
  • Straszne.
  • Przytuljam!
  • Na pierwszym też sympatyczny. Kpiace iskierki widze do krwiozerczej miny.
  • loslos
    edytowano July 2019
    image
  • Rafał napisal(a):
    Nie mogę się oprzeć wrażeniu że to Zły patrzy jego oczyma. Teraz nie są triumfujące jak wtedy gdy szydził z moherów, nie miał z kim przegrać i sterował Palikotem i skutecznymi kampaniami pogardy. Teraz jest w nich świadomość niespodziewanej porażki i wielka nienawiść oraz żądza zemsty. Póki żyje jest śmiertelnie niebezpieczny siłą swego mocodawcy i pana. Ten wiele w niego zainwestował. Uczynił z małego leniwego krętacza władcę Polski i szefa projektu pacyfikacji nowej Europy. Będzie go używał do fizycznego i psychicznego zużycia. Zapis na duszę już ma chociaż to nadal w rękach Pana jeśli nienawistnik się opamięta.
    myślę tak samo
  • Chłopiec jest powiązany z konfą. Ostrożnie z jego propsowaniem.
  • trep napisal(a):
    Chłopiec jest powiązany z konfą. Ostrożnie z jego propsowaniem.
    czyli świr, z parciem na szkło
    (albo cynik (normalny) z b. dużym parciem na szkło)
    racja
  • edytowano August 2019
    gejowate marsze chronione przez policje w pełnym bojowym uzbrojeniu a naprzeciw chlopak "uzbrojony" w krzyż
    śmi...śmieszne
  • Śmieszne, owszem ale niestety marsz gejozy był legalny a Policja raczej chłopaka obroniła przed lgbt niż na odwrót....
  • Świr z parciem na szkło - a do tego jedyny, któremu chce się zrobić p-ko pedalskiej zarazie więcej niż z troską pokiwać palcem w bucie.
  • No PiS mógłby trochę ograniczyć walkę ze świrami z konfederacji i onucami. Są dla Dobrej Zmiany znacznie mniej szkodliwi niż przewidywalni politycy opozycji obecnie w trakcie taktycznych przegrupowań. Są przewidywalni do bólu. Jest zupełnie oczywiste że chcą zgromadzić większość parlamentarna i natychmiast po wyborach utworzyć rząd koalicyjny. Członkowie tej koalicji są już zdefiniowani i znani. Pisałem już: POKO totalne, Lewica czy znowu SLD z Wiosna i Razem oraz PSL z Kukizem. Suma ich głosów w ostatnim sondażu, przedstawionym przez wsieci jako sukces PiS po aferze samolotowej, jest znacząco większa niż PiS. Być może ordynacja jeszcze trochę ratuje i udałoby się przy takim wyniku wymęczyć większość ale to nie jest pewne. Może więc nie byłoby głupio gdyby onuce przekroczyły 5% i odebrały co nieco Kukizowi i PSL. Lewakom raczej nie odbiorą.Przy okazji przypominam ze tworzenie koalicji bez koalicji czyli start z list jednej partii po to aby potem stworzyć odrębne kluby i zachować przynależność kandydatów z listy partii przyjmującej do partii pierwotnej to jawne i ordynarne złamanie ordynacji. Koalicja ma mieć 8% a nie 5 %.
  • Dzisiej spoźrzałem do Rzepki na wykres, wielu tam osłów Partii-Matki zasiądzie w Sejmasie na jesieni.

    Ji wyjszło mi, że grają NATO, żeby na prawo od PiS była tylko ściana. W tym cwelu popierają ZSL a gnoją szurów. Tak to widzę.
  • edytowano August 2019
    Maksymę "na prawo od nas tylko ściana" sformułował w latach 70. potylik CSU Franz-Józef Strauss.

    Banglało to nieźle ze 20 lat, do czasu kedy pod wodzą Złotej Pani Anieli CDU podjęło forsowny marsz w kerunku skrajnej lewicy i pomiędzy CDU a ścianą utworzyło się znaczne podciśnienie, które wessało kupę normalnych ludzi; stąd wzięna się potęga AfD. Co prawda CDU krzyczy: Nu nu, ależ okno Overtona jest już gdzie indziej, a kysz a kysz, ale dane okno jest tak boleśnie lewackie, że jedno pokolenie nie wystarczy żeby wytępić wszystkich normalnych.

    Szczególnie widać to w NRD, gdzie był komunizm, więc wszyscy zakładali, że wujtam z oknem, bo to nie okno Overtona tylko zwykłego Breżniewa, więc po wyjściu z komuny są nieco zaskoczeni, że już, tak od razu, muszą se zakładać komunę demokratycznie.
  • Wniosek? PiS może działać na zasadzie "na prawo od nas ściana", ale tylko jeśli w istocie będzie miało jakiś kontakt ze ścianą.

    Na razie nawiązuje ten kontakt pałkami służbowymi.

    A to zbrodnia, może nawet błąd.
  • Aaa, dla jasności wywodu miałem wskazać, że w cwelu utrzymania 230+ osłów, PiS nie może pozwolić na jednoczesne wejście PZPR, ZSL i szurii. Są tylko dwa bilety do rozdania; inaczej może się posypać plan samodzielnej większości.

    Stąd też logiczne jest poparcie ZSL, bo w przeciwnym razie wejdzie szuria i będą, hospody pomyłuj, jakieś w Sejmasie głosy p-ko aborcji!!!!!!
  • romeck napisal(a):
    trep napisal(a):
    Chłopiec jest powiązany z konfą. Ostrożnie z jego propsowaniem.
    czyli świr, z parciem na szkło
    (albo cynik (normalny) z b. dużym parciem na szkło)
    racja
    Chłopak ma dopiero 15 lat OIDP. W takim wieku inaczej się na takie rzeczy patrzy. Co, oczywiście, nie wyklucza, że istotnie ma zadatki na szurprawicowca.
  • edytowano August 2019
    Mam nieodparte wrażenie że i JarKacz i Pan Mateusz nie mają z prawicą wiele wspólnego. Zwyczajnie w kraju oportunistów od ciepłej wody słabo maskujących złodziejstwo, cynicznych postkomuchów i szurniętych lewaków oraz zboków łatwo było zarezerwować sobie tę etykietę. Czyli idą dokładnie kursem CDU tylko 20 lat później. Pan Mateusz ma szansę robić to dłużej bo jest młodszy i lepiej się kamufluje. Nieco winy jest tak po stronie lewicy jak i prawicy. No bo gdzie jest Bugaj? Ustąpił w zasadzie bez walki miejsca starym stalinowcom jak Cimoszko i młodym anarchistom jak Zandberg. A prawica? Braun, Jurek ? No nie żartujmy. Bosak okazał się nieudolnym dupkiem i narcyzem. PiS nie ma z kim na prawicy przegrać co nie znaczy że jest prawicą. Jest dość ugodowym centrum i walczy o przywództwo tam. Paradoks polityki polega na tym że aby zostać przywódcą partii zgody Polaków i Polaków z wujnią musi zamordować politycznie i ekonomicznie dotychczasowych nieudolnych ugodowców - zdrajców i złodziei. Oby to nastąpiło jak najszybciej. Te dwadzieścia lat do pełnej degeneracji we współczesne CDU to dla Polski i Polaków najbezpieczniejsze i najlepiej rokujące wyjście.
  • I ja tak sądzę.

    Wszelako, chciałbym ażebyśmy się za 20 lat nie obudzili w jakiejś pedalskiej NRW.
  • Może takie przysłowie Polak sobie kupi, że umiał skorzystać z doświadczeń innych narodów. Np. obecna potylika, od której Nieniec aż się zatycha z obóżanka, że jak tak można, żeby se zamiast dzikusów z Afryki sprowadzać kulturalnych i miłych Ukraińciw, wydaje mi się do bulu trafna.
  • loslos
    edytowano August 2019
    O których to dzikusach w dawnych czasach Ronald Reagan rzekł, że czują się nieswojo w butach. A Grisogne mu to później wypomniał.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.