Skip to content

Zdjęcie dnia

1138139141143144241

Komentarz

  • pic na wodę, Keczup tak nie wygląda po miesiącu
  • Autentyk zdjęcie czy jakis montaż?
  • Montaz
    Ale fajny
  • marniok napisal(a):

    Dzisiaj ze szkolnego plecaka najstarszego syna wyjęliśmy kanapki. Hodowla nie była tak spektakularna jak ze zdjęć ale widać że ma zacięcie "mikrobiologa".... Szkoda że zapachu nie da się przekazać....
    wyobraź sobie, że wyjęlismy kiedyś pólroczną (!) kanapkę z szafy syna1 (w innej torbie była, z jakiejś wycieczki);
    były wakacje, więc porządki rodziców w szfce synka pod jego nieobecność... Już nie pachniała, bo się zaszuszyło, aale wraz z torbą - do wyrzucenia.

  • marniok napisal(a):
    Autentyk zdjęcie czy jakis montaż?
    oczywiście, że fotoszop :)
  • edytowano February 2020
    Dyzio_znowu napisal(a):
    pic na wodę, Keczup tak nie wygląda po miesiącu
    ależ oczywiście,
    podobnie jak WSZYSTKIE zdjęcia produktowe (reklamowe)
    (zresztą, chleb/pieczywo również tak nie wygląda po miesiącu)
  • Sojowe latte raz!

    image
  • Zdrowy tryb zycia
    Taki prezydent Francji wyjeżdżał z palacu Elizejskiego na elizejskie spotkania skuterkiem. I bez fotografa
  • Ustawka - długie spodnie, brak osłony na łańcuch, tak się nie da jechac bez ,,awarii'' dłużej niż 15-30 min.
  • Też mię zasmucił oczekiwany los prezydenckich portek.
  • Ja tak jeżdżę codziennie, bez osłonki i długie spodnie. Wystarczy nie smarować łańcucha i nie będzie brudził (zbytnio).
  • Z daleka i z profilu jakby brat Bosaka
    #CałaPolskaNaBosaka
  • Fotka sprzed poprzedniej kampanii ofkors.
  • Czy to znaczy że koronawirus atakuje TW?
  • Taaa. I był w Niemczech na karnawale. Kara Boska


  • ale fajoskie !!!
  • edytowano March 2020
    image

    Działaczka wolnych związków zawodowych i legenda Solidarności Anna Walentynowicz została uznana przez amerykański tygodnik „Time” za jedną ze 100 kobiet, które zdefiniowały ostatnie stulecie. Walentynowicz, która zginęła w katastrofie smoleńskiej, wskazano jako najważniejszą kobietę 1980 roku.

    https://www.dzieje.pl/aktualnosci/anna-walentynowicz-jedna-ze-100-kobiet-tygodnika-time-ktore-zdefiniowaly-ostatnie

    Walentynowicz - Kobietę Roku 1980 - czasopismo określa jako matkę polskiej niepodległości. Przypomina jej życiorys i to, że jej zwolnienie ze Stoczni Gdańskiej (wówczas stoczni im. Lenina) było powodem strajków.

    "Time" przypomina, że wyrzucono ją z powodu jej działalności na rzecz robotników. Strajk, który podjęli stoczniowcy i pracownicy innych zakładów, doprowadził do podpisania porozumienia gdańskiego i powstania pierwszego wolnego związku zawodowego w komunistycznej Europie Wschodniej - "Solidarności".

    "Triumf w Gdańsku przyspieszył upadek komunizmu dekadę później. Doprowadził także do tego, że całe pokolenia Polaków widzą w Walentynowicz matkę swojej niepodległości" - napisał "Time".
  • Ciekawe, że nie ta gruba tramwajarka.
  • Tramwajarka bardziej się nadaje na patronkę ogłupienia i ponownego zniewolenia.
  • Ło, nawet się załapała ta wariatka Angela Davis!

    https://time.com/100-women-of-the-year/
  • 1931
    Maria Montessori
    Zasłużenie
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Ciekawe, że nie ta gruba tramwajarka.
    Ja tom się zdziwił że kobietą tego pamiętnego roku nie został Lech Wałęsa.
  • edytowano March 2020
    w zeszłem roku jest grecia tunberczanka ...
    taki to ten tajm
  • Jakie czasy tacy bohaterowie...kiepskie
  • Nie ma mowy o czasach, chyba, ze mówiąc "czasy" masz na umyśle minione 100 lat.

    Po pierwsze: mało kogo tam znałem - zdecydowanie poniżej 50%. Oczywiście w pewnym stopniu świadczy to o moim dyletanctwie, ale głównym powodem jest, że większość tych kobiet to bojowniczki o prawa kobiet.

    Z tych co znałem:
    Beyonce - rewriting the rules - jakie kgm rules ona rewrites?
    Obejma - co ona takiego zrobiła?
    Diana - znana z tego, że wyszła za bogatego idiotę z nazistowskiej rodziny
    Roe - wywalczyła prawo do bezkarnego morderstwa milionów przez miliony.
    Ginsburg - niech za jej rekomendację świadczy, że lewactwo chce oddawać własne serce, by ta przeżyła kadencję Trumpa, co mam nadzieję, że nie nastąpi - nie to, żebym komuś źle życzył (-:
    Jakieś inne aktorki, piosenkarki, tenisistka Serena wygrała w czasach, gdy jeszcze niewiele osiągnęła na tle innych gwiazd tego sportu.
    Thunberżanka - no comments
    itd.

    Z Tych, co nie znałem:
    Ellen Degeneratka - ważyła się być prawdziwa - WFF???
    Wilma Mankiller - O! Ta mi się podoba! Twarz kąweniuje (-:
    Angela Davis - myśli radykalnie!

    Wygląda NATO, że w tym zestawieniu nasza Anna to kobieta stulecia a nie roku.

    To ja już wolę mężczyznę roku:
    image
  • edytowano March 2020
    Tam jest takie bardzo dobre wg mnie określenie dotyczące laureatek "kobiety które ZDEFINIOWAŁY ostatnie stulecie". No więc, tak mam na myśli ostatnie ok 100 lat i szlag by to trafił ale to są kiepskie czasy w kontekście kondycji człowieka jako istoty rozumnej.
    A nasza Anna Solidarność to chlubny wyjątek w tej mamałydze osobowości.
  • trep napisal(a):

    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.

    dobry pomysł na lustereczko

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.