Skip to content

Zdjęcie dnia

1156157159161162241

Komentarz

  • edytowano February 2021
    Jakub Stelmachowski? Zdaje się, że moje średnie Dziecko chodziło z nim do szkoły. I był ministrantem u nas w parafii. Jeśli to ten sam.

    Edit - znaleźliśmy jego profil na linkedin. Ze zdjęcia wygląda na to, że ten. Uprzedzając pytania - tak, z TYCH Stelmachowskich. Wnuk Andrzeja.
  • image

    I duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo więcej na miniature-calendar.com
  • Jak już zbiorą wszystko to wyprodukują szczotki?

    👣

    🐾
    🐾

  • Jak tam na home office?
    image
  • O, Bajtek :-)
  • Mania napisal(a):
    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    sztukmistrz
    nasz Houndini, zarabia więcej niz Houndini
  • edytowano March 2021
    nasz Robert ładniejszy
    choć to też niezłe
    https://www.sportsnet.ca/soccer/klose-pope-benedict-xvi/
    image
  • W dodatku przyniósł kwiaty dla Pierwszej Damy. Opozycja zdegustowana. Iwona Hartwich napisała, ze nigdy nie przyjęłaby orderu od Dudy :-D
    image
  • Mania napisal(a):
    W dodatku przyniósł kwiaty dla Pierwszej Damy. Opozycja zdegustowana. Iwona Hartwich napisała, ze nigdy nie przyjęłaby orderu od Dudy :-D
    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    zazdrości!
    Robert to klasa światowa!
    sportowo, wizualnie, survivalowo i savioir-vivrovo
  • Ta piłkarska repra to w ogóle sól w oku dla totalsów. "Lewy" przyjmuje ordery, trener cytuje św. Jana Pawła II i chce odwiedzić Jasną Górę...
    Tylko patrzeć jak małpy jedna po drugiej zaczną puszczać hasztagi "Nie kibicuję piłkarzom"
  • Brzost napisal(a):
    Ta piłkarska repra to w ogóle sól w oku dla totalsów. "Lewy" przyjmuje ordery, trener cytuje św. Jana Pawła II i chce odwiedzić Jasną Górę...
    Tylko patrzeć jak małpy jedna po drugiej zaczną puszczać hasztagi "Nie kibicuję piłkarzom"
    Trener Paulo Sousa też o jasną Górę wypytywał...
  • No właśnie o trenerze piszę.
  • edytowano March 2021
    Nie zauważyłem słowa "trener" myślałem, że to wszystko o "Lewym" :)

    Ktoś zauważył, że ludzie poruszający się zawodowo po sztucznych światach wirtualnych (wymyślonych) jak np. aktorzy, muzycy, twórcy gier, pracownicy mediów itp. dokonują często zgoła innych wyborów światopoglądowych niż tworzący "w realu" - choćby rolnicy, pracujący fizycznie ale i np. sportowcy.
  • edytowano April 2021
    image

    https://www.tvp.info/53192581/nasa-tecza-na-marsie-niezwykle-zdjecie-z-lazika-perseverance
    „Wielu pytało: czy to tęcza na Marsie? Nie. Tęcze nie są tutaj możliwe. Tęcze są tworzone przez światło odbijane od okrągłych kropelek wody, ale nie ma tu wystarczającej ilości wody, aby skondensować, i jest za zimno na ciecz woda w atmosferze. Ten łuk to rozbłysk obiektywu” – napisali przedstawiciele agencji na oficjalnym koncie Perseverance na Twitterze.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Wydało się . Spiseq. Żaden łazik nie poleciał n Marsa, kręcą to gdzieś na jakiejś pustyni w USA.
  • filmik dnia

    ze stacji ISS na orbicie okołoziemskiej, spotkał się z pudełkiem - satelitą RemoveDEBRIS (65x65x72 cm)

    podaję rozmiary, bo to... moja skrzynia na gazety i paczki w Ruchu! :)



    https://www.facebook.com/SpaceNextOfficial/videos/201937454690083/
  • SigmundvonBurak napisal(a):
    Wydało się . Spiseq. Żaden łazik nie poleciał n Marsa, kręcą to gdzieś na jakiejś pustyni w USA.
    Czy da się to ocenić na podstawie krzywizny horyzontu?
  • trep napisal(a):
    SigmundvonBurak napisal(a):
    Wydało się . Spiseq. Żaden łazik nie poleciał n Marsa, kręcą to gdzieś na jakiejś pustyni w USA.
    Czy da się to ocenić na podstawie krzywizny horyzontu?
    Raczej nie, trzeba by znać parametry optyki jaka wykonano zdjęcia.
  • Przemko napisal(a):
    Jak tam na home office?
    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    Ale jaja, chyba mam jeszcze numer "InforMIKa" z tą okładką :D
  • tyle sie na nameczył a wyszła mu flaga Japonii
  • edytowano April 2021
    Raczej Bangladeszu :) Ale zdjęcie superfajoskie, zwłaszcza na tych zbliżeniach.
  • Mania napisal(a):
    image
    Wygląda na fotomontaż, szczególnie ci ludzi lewitujący nad torami.

  • kulawy_greg napisal(a):
    Mania napisal(a):
    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    Wygląda na fotomontaż, szczególnie ci ludzi lewitujący nad torami.

    ... Bon trovato
  • trep napisal(a):
    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    Trep, to jedno z moich marzeń.
    Placki z ingerą, kawa z moździerza i śpiewy, które polecał wielebny ATW, narodowiec z wielonarodowej ziemi
  • image
    w artykule o drogich monetach z PRL
    ciekawe podejście do godła, czy były jeszcze jakieś monety w obiegu z przetworzonym godłem?
  • Na pewno, ale nie pamiętam które. Wiem, że w dzieciństwie byłem w posiadaniu.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.