Skip to content

Zdjęcie dnia

1173174176178179241

Komentarz

  • Ja już jestem na etapie takim, że mnie nie trzeba przekonywać o ile coś nie jest niemoralne/ nieetyczne wykonuję szef hepi ja hepi kasa się zgadza więc mogę kopać rowy i je zasypywać do usr...

    Jeśli jestem pytana o zdanie mówię co myślę ale nie przekonuję do niego.

    Śpię spokojnie, po przebudzeniu patrzę w lustro bez emocji.
  • Żyję długo i doszłam do wniosku, że milej jest być tzw. zwyczajnym człowiekiem, czasem biednym, stroskanym, ale przynajmniej ma się z głowy zawracanie sobie d... sobą samym, czyli pozycją, wzmagającą tym samym ocenę innych. Taki zwyklak może mówić co myśli, nie musi uważać na knebel poprawności. Daje to także szansę cieszenia się najdrobniejszymi Bożymi darami. Może sobie tego Boga kochać bez warunków, nie bać się mówienia o tym. Źle jest, kiedy ktoś chce nas z tej zwyczajności wydrzeć i stawiać na piedestał, no bo " przecież ma pani zasługi, potrafi więcej", itp. Wiele razy mówiłam "spadajcie, mnie to nie bierze".
    Bo bycie zwyczajnym jest dla mnie synonimem bycia wolnym. Dlaczego za ambitnych uważa się tych, co pchają się na świecznik, a nie tych co chcą swoją robotę wykonywać bez fanfar i okrzyków podziwu? Nawet jeśli owa robota mogła by predystynować do miejsca na świeczniku.
  • Jestem tym, który polecenia wykonuje a nie wydaje, ale mimo to Jorge z losem przekonali mnie do tej tezy o 4% ludzi powołanych do bycia liderami. Jeszcze 10+ lat temu (kiedy wchodziłem na rynek pracy) bym się bardzo oburzał a dziś przyznaję rację. Dziekuje Jorge & los.
    Serio jakieś ludzie z internetu wpłynęli na Kol. istotne opinie?
    Interesujące.
  • image

    fb/ @ Adnan Ab
    “Devils Horns” sunrise captured in Qatar, during a partial eclipse during sunrise

    foto: @eliaschasiotis
  • Niezłe.
  • "Gdzie z tą łapą, smarkaczu!"
  • → opis filmu (Słońca) oraz możliwość ściągnięcia wersji jednominutowej
    As of June 2020, NASA’s Solar Dynamics Observatory — SDO — has now been watching the Sun non-stop for over a full decade. From its orbit in space around the Earth, SDO has gathered 425 million high-resolution images of the Sun, amassing 20,000,000 gigabytes of data over the past ten years. This information has enabled countless new discoveries about the workings of our closest star and how it influences the solar system.

    With a triad of instruments, SDO captures an image of the Sun every 0.75 seconds. The Atmospheric Imaging Assembly (AIA) instrument alone captures images every 12 seconds at 10 different wavelengths of light. This 10-year time lapse showcases photos taken at a wavelength of 17.1 nanometers, which is an extreme ultraviolet wavelength that shows the Sun’s outermost atmospheric layer  the corona. Compiling one photo every hour, the movie condenses a decade of the Sun into 61 minutes. ...
  • Jak Polacy w Powstaniu Warszawskim.
    Pomysł Mołotowa wiecznie przydatny.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Raczej jego wrogów.
  • edytowano February 2022
    To nie był pomysł Mołotowa, ten środek bojowy tak potocznie nazywano w ZSRR, podobnie jak np. wyrzutnie rakietowe określano jako "organy Stalina"
  • MarianoX napisal(a):
    To nie był pomysł Mołotowa, ten środek bojowy tak potocznie nazywano w ZSRR, podobnie jak np. wyrzutnie rakietowe określano jako "organy Stalina"
    Aaa.
    No cóż. Przydatne.

    image

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • loslos
    edytowano February 2022
    MarianoX napisal(a):
    To nie był pomysł Mołotowa, ten środek bojowy tak potocznie nazywano w ZSRR, podobnie jak np. wyrzutnie rakietowe określano jako "organy Stalina"
    Wynalazek już z czasów pierwszych czołgów, powszechnie stosowany w Hiszpanii. Nazwę zawdzięcza Finom czyli ludziom mało życzliwie nastawionym do ministra Mołotowa, który obiecał Stalinowi, że jego urodziny obświętuje w Helsingforsie. No to mu przyrządzili koktail.
  • AnnaE napisal(a):
    Jak Polacy w Powstaniu Warszawskim.
    Pomysł Mołotowa wiecznie przydatny.
    los napisal(a):
    Raczej jego wrogów.
    Finowie wymyślili. Na generała Mołotowa.
    (Lub tak jakoś historia brzmi )
  • romeck napisal(a):
    AnnaE napisal(a):
    Jak Polacy w Powstaniu Warszawskim.
    Pomysł Mołotowa wiecznie przydatny.
    los napisal(a):
    Raczej jego wrogów.
    Finowie wymyślili. Na generała Mołotowa.
    (Lub tak jakoś historia brzmi )
    Tak. Już wiem. Dzięki.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • wczoraj (pt. 25. lutego 2022) →rzeczniczka rządu Rosji pośrednio pogroziła Finlandii (przedstawiciel rządu Finów spotkał się z NATO)

    A Finowie w sieci na to

    image


  • image

    lubi to.
  • Czytał ja o nim!
  • To byłoby znakomite posunięcie- Finlandia w NATO. I jeszcze odpowiednie wyrzutnie rakietowe u nich, u nas, i w krajach nadbałtyckich. Takie z atomówkami.
    Takie to trudne?
  • TecumSeh napisal(a):
    To byłoby znakomite posunięcie- Finlandia w NATO. I jeszcze odpowiednie wyrzutnie rakietowe u nich, u nas, i w krajach nadbałtyckich. Takie z atomówkami.
    Takie to trudne?
    Tak. Przecież wejście Rosji do Ukrainy to przez to, że "praktycznie" jest w NATO (parafraza słów Putina).
  • niemieckie embargo na broń spowodowało,, że nic innego nie pozostaje obrońcom
    TecumSeh napisal(a):
    To byłoby znakomite posunięcie- Finlandia w NATO. I jeszcze odpowiednie wyrzutnie rakietowe u nich, u nas, i w krajach nadbałtyckich. Takie z atomówkami.
    Takie to trudne?
    Teraz chyba łatwiej niż kiedykolwiek, skoro mały zakompleksiony hitlerek ściągnął całe swoje wojsko na granicę z Ukrainą
  • Co to jest?
  • edytowano February 2022
    polski funkcjonariusz (chyba Straży Granicznej) i uchodźcy z Ukrainy
  • Jeszcze podobne:
    image
  • trep napisal(a):
    image
    A u nasz kurwie by aresztowali rodziców i odebrali dzieci. (za gana - zabawkie).

    👣

    🐾
    🐾

  • I stereotypy pciowe.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.