Skip to content

Zdjęcie dnia

12829313334241

Komentarz

  • edytowano May 2016
    (według opisu publikującej @AniaWloch) Zamoyszczyzna :)
  • Mania napisal(a):
    balbina napisal(a):
    gdzie to jest?
    chciałam spytać o to samo :-)
    trzeba by zapytać samego autora zdjęcia:

    https://www.facebook.com/takiemojewedrowanie/?ref=ts&fref=ts
  • Żadna zamojszczyzna, tylko Roztocze Lwowsko-Tomaszowskie, najpiękniejsze miejsce na ziemi.
  • randolph napisal(a):
    Żadna zamojszczyzna, tylko Roztocze Lwowsko-Tomaszowskie, najpiękniejsze miejsce na ziemi.
    no i choliera nigdym nie byl a mam na półce album z temtemi roztoczańskimi landszoftami i śnię, i marzę po nocach o fotografowaniu tech płaskowiżów falujących...
  • Takie widoki to rejon Suśca, Krasnobrodu, Guciowa, Bondyrza. Aby pstrykać obrazki jak powyżej, trza wpierw znać/znaleźć miejsca, gdzie jest odpowiednia perspektywa.

    Większa część Roztocza jest zalesiona. Okolice Werchraty - Prusia polecam. Dzicz zupełna i cudowna, głównie las.
  • Odcienie zieleni - niesamowite.
  • randolph napisal(a):
    Takie widoki to rejon Suśca, Krasnobrodu, Guciowa, Bondyrza. Aby pstrykać obrazki jak powyżej, trza wpierw znać/znaleźć miejsca, gdzie jest odpowiednia perspektywa.

    Większa część Roztocza jest zalesiona. Okolice Werchraty - Prusia polecam. Dzicz zupełna i cudowna, głównie las.
    W okolicach Suśca i Józefowa tudzież Hamerni też trochę lasu jest. A Szumy na Tanwi i Czartowe Pole - bezcenne!
  • Roztocze to szalone piękno. Nieporównywalne. Może i dobrze, że mniej znane, to nie zadepczą.
    A na tej focie odruchowo odgadłam Kielecczyznę. Tam była taka grupa fotograficzna, która cykała zdjęcia tamtejszym polom i miedzom. Czarno białe. Niesamowite. Najwyższy kunszt. Znane swego czasu także poza Polską. I ta fota właśnie tamte prace idealnie przypomina.
  • edytowano May 2016
    Okolice Zwierzyńca:
    image
  • Podsumowując: cała Lubelszczyzna to cacko. BTW, Dyziu, czy mógłbyś podrzucić jakieś nowe genialne teksty swoich dzieci? Brzostówna jest ich fanką mimo że dorobiła się już własnego :-)
  • Wczoraj stanęli na Starym Mieście w Lublinie przed knajpą żydowską, Wszystkie głowy odwróciły się znad stolików i goście z uśmiechem podziwiali dzieci. Stała też tam też postać brodatego Żyda, "Kto to, tato?" "Żyd, możecie sobie zrobić zdjęcie..." Wrzeszczą- "A fe- jaki brzydki Żyd!". "Idź ty głupi ŻYDU!!!" "Aaaaaaaaa! Atak na Żyyydaa...!!!" Szarpią Żyda. Zaatakowali go jako brzydką figurę starego dziada-straszydła ale przed tą publiką czułem się jak zoologiczny ojciec-antysemita z dziećmi które wyssały żydożerstwo z mlekiem matki. Wiec mówię "Ewakuacja" i zabieram stamtąd. Choć nie wszyscy tam w knajpie zamarli ze zgrozy bo słyszałem nawet śmiech.
  • Coś bieżącego.
    image
  • Lewy musiał stoczyć wewnętrzną walkę przed tym zdjęciem chyba ;-)
    Przynajmniej sądząc po tym co kiedyś pismaki zeznawali.
  • @Brzost; może zmienił nastawienie?
    A tera zagadka: kto to je? Dla ułatwienia: dziś ma 53 urodziny.
    image
  • Brzost napisal(a):
    Lewy musiał stoczyć wewnętrzną walkę przed tym zdjęciem chyba ;-)
    Przynajmniej sądząc po tym co kiedyś pismaki zeznawali.
    Niekoniecznie. Po pierwsze, nie przypominam sobie, żeby Lewy sympatyzował z PO. Po drugie, jest dość mocno religijny. Po trzecie, Duda rozmawiał z Bońkiem i Lewandowski ze Szczęsnym zapytali się czy mogą się dosiąść (wg opisu PS). I sobie gadali.

    A nawet jeżeli, Duda jest poza zbiorem lipy i obciachu.
  • @Mania Orban (daje się rozpoznać)
  • Ja tam nie wiem, ale dziennikarze kiedyś plotkowali o animozjach między nim a Błaszczem, również na tle opcji politycznej. Ale to dawno było.
  • edytowano June 2016
    to Andrzejek i Agatka?
  • swojo szoso, co to ludzie z ludziskami potrafia wyprawiac: nigdy nie podobalo mi sie imie Agata. no i masz babo placek, od jakiegos czasu zdaje mi si ono pieknie intrygujace;)
  • balbina napisal(a):
    to Andrzejek i Agatka?
    :)
  • JORGE napisal(a):

    Niekoniecznie. Po pierwsze, nie przypominam sobie, żeby Lewy sympatyzował z PO. Po drugie, jest dość mocno religijny.
    A kto jest jego menago?

  • edytowano June 2016
    balbina napisal(a):
    swojo szoso, co to ludzie z ludziskami potrafia wyprawiac: nigdy nie podobalo mi sie imie Agata. no i masz babo placek, od jakiegos czasu zdaje mi si ono pieknie intrygujace;)
    Też kiedyś nie lubiłem, ale zmieniłem zdanie gdy w centrum meblowym Agata Meble nabyłem stół i krzesła firmy Brzost :-)
  • a to jest Beatka

    image
  • Brzost napisal(a)Też kiedyś nie lubiłem, ale zmieniłem zdanie gdy w centrum meblowym Agata Meble nabyłem stół i krzesła firmy Brzost :-)
    :)

  • z twarzo jako ma Antonio, zrobilby kariere jako aktor: niezwykle wyrazista w rysach i mimice. moglabym patrzec na te twarz godzinami.

    no i dlaczego Pan se moze potrzymac gnata a Polakom nie pozwala?
  • To są jakieś targi broni albo piknik, na każdym można potrzymać, wsiąść do czołgu itd.
  • Ostróda 2016
    Targi Obronne. Duża impreza.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.