Skip to content

Zdjęcie dnia

12728303233241

Komentarz

  • edytowano May 2016
    "Dzieci są super. Pękam z dumy i dziękuję Bogu za wielkie szczęście" - Piotr Baron.
    image


    Urszula Długosz: Sobie podziekuj panie Piotrze, tylko sobie Emotikon smile

    Piotr Baron: Szanowna Pani!
    Pozwoli Pani, że sam będę decydował komu za co dziękuję. Za wszystko dziękuję Bogu i nie mam zamiaru przestać. Szanuję Pani - odmienny od mojego - światopogląd. Zatem proszę nie ingerować w mój. Szkoda czasu.
    Z szacunkiem - Piotr Baron
  • nie chce byc nudna ale znow musze skomentowac: cacuszko buciki:)
  • wtf is urszula długosz????
  • Który to Piotr Baron?
    Bo mi z którymś dziennikarzem się kojarzy i to.... Trójkowym!
  • edytowano May 2016
    romeck napisal(a):
    Który to Piotr Baron?
    Bo mi z którymś dziennikarzem się kojarzy i to.... Trójkowym!
    Chyba ten, zważywszy, że wśród dzieci na fotce jest ewidentnie gitarzysta Afromentalu...
    image
  • krzychol66 napisal(a):
    romeck napisal(a):
    Który to Piotr Baron?
    Bo mi z którymś dziennikarzem się kojarzy i to.... Trójkowym!
    Chyba ten, zważywszy, że wśród dzieci na fotce jest ewidentnie gitarzysta Afromentalu...
    Taki Trójkowicz, fiufiufiuuu! :)
    Bo Trójka wciąż madżentowa (kolory marszów Komorowskiego).
  • Chyba się nie zrozumieliśmy. Wiki mówi o dwóch różnych Piotrach Baronach. Jeden to dziennikarz - trójkowicz, a drugi to jazzmen - saksofonista. Chodzi o tego drugiego.
  • ups! nie zauważyłem linka... :/
  • Oczywiście, że saksofonista (jeden czołowych w świecie), prawicowiec, katolik, wspaniały człowiek: https://pl.wikipedia.org/wiki/Piotr_Baron_(saksofonista)
  • @mania

    niedawno na jednym z niemieckich portali pisali o "pieknych First Lady". zapodali tam zdjecie nawet ewentualnej First czyli Hilarzycy. Ktora ma byc ponoc pienkna. Najpiekniejsza First OF THE WORLD, Agata Duda, bylo oczywiscie nieobecna.

    Na podanym przez ciebie zdjeciu widac te szkarade Zapada: nasza Lady nie tylko jest najpiekniejsza zewnetrznie: jako jedyna ma wyraz twarzy wskazujacy, ze piekno doskonale to rowniez piekno wewnetrzne.
  • Właśnie to samo miałam napisać - jakieś wstrętne pokrzywione gęby, na których maluje się 7 grzechów głównych w ostrym kontraście do uśmiechniętych i sympatycznych, emanujących wytworną prostotą i wewnętrznym pokojem Prezydenta i Małżonki.
    Przy okazji - nie wiedziałam, że mają tam fioła na punkcie dekorowania się wstążkami. Nawet na portrecie w tle :)
  • edytowano May 2016
    image
  • fatuswombatus napisal(a):
    wtf is urszula długosz????
    licho wie - to z pogaduszek na fb.

  • Rakowiecka w godzinie śmierci Pana Rotmistrza
    image
  • 26 maja 2016 r., polskie wojsko w Gruzji :)

    image
  • chlopcy jak malowani:))
  • @mania

    nie wiedzialam, ze sa spotkania w godzinie smierci Rotmistrza!
    super rzecz.
  • Stoisko Wietnamczyka w hali targowej na Marywilskiej/Białołęka.

    image
  • anioł na niebie po wybuchu Etny

    image
  • sorry, to mi przypomina raczej nietoperza niz aniola.
  • Biały nietoperz bez pazurów (na skrzydłach! to błona między paluchami z gryzoniowymi pazurkami)???

    Ja tam widzę.... skrzydła. Zdjęte (np. i z anioła) i "powieszone" na niebie... :)
  • image

    Fot. Justyna Lenart.
  • Brawo p. Justyna!
  • gdzie to jest?
  • balbina napisal(a):
    gdzie to jest?
    chciałam spytać o to samo :-)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.