Skip to content

Zdjęcie dnia

15681011235

Komentarz

  • To zdjęcie orłowe nie musi być fotomontażem. Robię moim telefonem foty nieba i mam taką, gdzie nad ziemią zawisł anioł skrzydlaty mocno. Znajoma chce sobie z tego zrobić fototapetę, bo cudną ta fota jest.
  • A dlaczego jej tu nie ma, co?
  • kurna, nie umiem wklejać fotek z teliefona i nie warto mnie uczyć, bo i tak ponoć jakiegoś kabelka mi brak(w głowie? w telefonie? - bez różnicy)
    Kot :))
  • @zazu
    A nie można przesłać komuś na maila? I ten ktoś wstawi to zdjęcie?
  • podoba wam sie orzel bez glowy?!
  • Eden napisal(a):
    image
    :D
  • tak wyjdźmy trochę z Polski...
    Słowenia, z Chorwacji do Niemiec
    image
    więcej, również filmik z drona
  • Z Wilanowa w jeden dzień na piechotę do Słowenii? Emejzing.
  • image

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • image

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • To na jutro

    image

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • edytowano November 2015
  • Nie wiem czy to właściwy wątek, ale tak mi się jakoś wkleiło.
  • a co to jest to przybite do tabliczki na grobie Kiszczaka?
  • edytowano November 2015
    To co się tam coś przykleiło? A jak sądzi Koleżanka? Coś brązowego i miękkiego. ;)
  • marniok napisal(a):
    a co to jest to przybite do tabliczki na grobie Kiszczaka?
    yanusson napisal(a):
    To co się tam coś przykleiło? A jak sądzi Koleżanka? Coś brązowego i miękkiego. ;)
    yanusson napisal(a):
    20 minut po pogrzebie...
    Mimo wszystko - katolikom nie wypada. Ani obrzucać, ani zdjęcia takowego wklejać.
    (Za życia - to co innego.)

  • W pełni zgadzam się z Kulegą romeck. Nie godzi się Proszę Państwa
  • zmarli niechaj odejdą...
  • Wyedytowałem. Obrazka nie widać, ale pozostała linka (z obowiązku kronikarskiego).
  • romeck napisal(a):
    marniok napisal(a):
    a co to jest to przybite do tabliczki na grobie Kiszczaka?
    yanusson napisal(a):
    To co się tam coś przykleiło? A jak sądzi Koleżanka? Coś brązowego i miękkiego. ;)
    yanusson napisal(a):
    20 minut po pogrzebie...
    Mimo wszystko - katolikom nie wypada. Ani obrzucać, ani zdjęcia takowego wklejać.
    (Za życia - to co innego.)


    Kolega też uległ naporowi politpoprawności? A skąd te tajne wiadomości że gówno przylepione nad truchłem kiszczaka to katolicka robota? W GW tak powiedzieli?

    Ja twierdzę, poznaję po sposobie rzucania gównem, że to robota żydowskiego komucha. A zdjęcie jak najbardziej potrzebne aby udokumentować co i jak.
  • fatuswombatus napisal(a):
    romeck napisal(a):
    marniok napisal(a):
    a co to jest to przybite do tabliczki na grobie Kiszczaka?
    yanusson napisal(a):
    To co się tam coś przykleiło? A jak sądzi Koleżanka? Coś brązowego i miękkiego. ;)
    yanusson napisal(a):
    20 minut po pogrzebie...
    Mimo wszystko - katolikom nie wypada. Ani obrzucać, ani zdjęcia takowego wklejać.
    (Za życia - to co innego.)

    Kolega też uległ naporowi politpoprawności? A skąd te tajne wiadomości że gówno przylepione nad truchłem kiszczaka to katolicka robota? W GW tak powiedzieli?

    Ja twierdzę, poznaję po sposobie rzucania gównem, że to robota żydowskiego komucha. A zdjęcie jak najbardziej potrzebne aby udokumaentować co i jak.

    A skąd wniosek że uważam że to katolika czyn (obrzucenie)?

    Pozostaję przy swoim a koledze - melisa na uspokojenie. I proszę mnie gazetowym GóWnem nie obrzucać!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.