Skip to content

Zdjęcie dnia

12357234

Komentarz

  • a mały na taborecie to ten, z którym się ganiacie w jednym wątku cały czas za sobą
    :D
    A może to Kolega?
  • Ten duży to ja. I udowodnijcie mi, że nie. :))
  • Ten duży to ja. I udowodnijcie mi, że nie. :))
    Ale mały siedzi na taborecie (ma lepiej) i głośniej szczeka >:P
  • a mały na taborecie to ten, z którym się ganiacie w jednym wątku cały czas za sobą
    :D
    A może to Kolega?
    Nie Rafik, ja nie jestem tak łagodnie usposobiony jak ten na obrazku
  • Eden@

    Masz rację. Tak to jest z analogiami. W zasadzie nigdy nie sa pełne. Podobnie z tym zdjeciem tłumu tańczących samców. Niewiele miał wspólnego z przepychanką z rozumem, ale już mi się nie chciało komentować.

    Muszę jednak zaznaczyć, że takie powarkiwanie w psim stylu jest nawet sympatyczne. Psy, poza wściekłymi psimi psycholami, nigdy nie przekraczają granicy w takich gestach. Nawet jak rzucaja się na siebie to bardziej dla demonstracji niż zrobienia krzywdy. Odnoszę wrażenie, że część Koleżeństwa nie rozumie tej konwencji.Nawet od zwierząt można się czegoś nauczyć.
  • Nie wiem z jakiego to dnia, ale dziś RAZ umieścił to na ćwiterze. Fota przedstawia Fronczewskiego pijącego sok z cytryny na uroczystości wręczenia Orderu Uśmiechu, w towarzystwie premiera Polski.
    image
  • edytowano September 2015
    I już internauci zrobili z tego i z innego zdjęcia mem:


    image

    ;)
  • edytowano September 2015
    Szczęście i wzruszenie na twarzach obu panów:
    image
  • Janecki zauważył, że GazWyb zamieściła to zdjęcie ... z wyciętym PAD, żeby leming pozbawiony dostępu do internetu (jest taki?) nie wiedział, że Duda siedział przy jednym stole z tymi panami. Oni są naprawdę debilni w tym GWnie.

    image .
  • edytowano September 2015
    Mania napisal(a):
    Janecki zauważył, że GazWyb zamieściła to zdjęcie ... z wyciętym PAD, żeby leming pozbawiony dostępu do internetu (jest taki?) nie wiedział, że Duda siedział przy jednym stole z tymi panami. Oni są naprawdę debilni w tym GWnie. .
    Nie. To są zdjęcia agencyjne.
    Sprawdzę jeszcze, ale - chyba-raczej na pewno - nie wolno ich modyfikować.
    Na stronie reuters.com też są bez Dudy. Tematem nie było bowiem "stolik Obamy", ale Obama z Putinem.

    Poza tym - tytuł artykułu (na gazetakropkapeel) brzmi:
    Obama, Putin i Duda przy jednym stole. Nietęgie miny liderów mocarstw podczas toastu

  • z 6. sierpnia
    ale z tekstem :)

    image
  • Rafał Ostrowski on twitter: ciekawe jak by się tam odnalazł człowiek- motyl

    image
  • loslos
    edytowano October 2015
    Podejrzewam, że by się nie odnalazł a ściślej - nie odnaleziono by tego, co z niego zostało.

    Do słynnych zadeptań setek a niekiedy tysięcy pielgrzymów dochodzi regularnie podczas jednego rytuału - kamieniowania Szatana, poza tym ekscesy w Mekce raczej nie mają miejsca. Nic dziwnego - rytuał ten polega na wzbudzaniu w sobie nienawiści i agresji. Jakby pod Szatana podstawić człowieka-motyla to czas trwania jego fizycznej integralności liczony byłby w sekundach.
  • To muzułmanie sądzą, że człowiek może zabić Szatana? Trzba chyba poczytać o islamie coby zrozumieć co im się w głowach lęgnie. Już najwyższa pora.
  • edytowano October 2015
    los napisal(a):
    Nic dziwnego - rytuał ten polega na wzbudzaniu w sobie nienawiści i agresji.
    Takie rytuały w zmodyfikowanej postaci odprawiają w TenKraju mendy meRdialne. To są tzw. półgodzinne seanse nienawiści

  • Ewa Kopacz w trakcie kampanii wyborczej w Błoniu

    image
  • Skok na głęboką wodę.
  • Pan po prawej asekurował Ewcię na wędce ;)
  • Miejmy nadzieję że za trzy tygodnie i kilka dni jej męczarnie się skończą i nasze z nia również.
  • edytowano October 2015
    image
  • edytowano October 2015
    TO NIE JEST FOTOMONTAŻ.

    Powtórzę.

    TO NIE JEST FOTOMONTAŻ.

    Tak, to jest zdjęcie Bula i Bolka promujących Cinkciarza.pl

    image

    Bareja wymięka.
  • Kwasa trochę brakuje w tym towarzystwie. Jednak on, jak akurat nie ma napadu choroby filipińskiej, przerasta tych dwóch intelektem o dwie głowy.
  • edytowano October 2015
    Jedno zdjęcie pana Antoniego już znacie, teraz drugie, z żoną.

    image
  • Kogo brakuje do kompletu? Jest zbrodniarz, donosiciel, pijak i złodziej - wszyscy uwikłani w związki ze Związkiem.
  • Bareja wymięka.
    Przecież oni sobie z nas kpią. To jest ruskie wypięcie tyłka na Polaków.
  • A sobie cuś poczebowałem sprawdzić o Onreju Dudzie i na łajce takie oto znalazłem, które to mnie bardzo zauroczyło:

    image
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.