Skip to content

Zdjęcie dnia

24567233

Komentarz

  • edytowano August 2015
    Zdjęcie przepiękne. Autor uchwycił idealną linię grzbietu i szyi.
    Tylko szkoda, że numer widać.

    image

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • edytowano August 2015
    KAnia: czy to też nie jest piękne
    Nie.
    Maszynę mieli ubezpieczoną, więc nic im się nie stało, a ludzi szkoda - mimo wszystko. Ponadto pilot czy kamerzysta to nie są ludzie których los cokolwiek w tym koncernie zmieni - bardziej liczę na zmianę właściciela firmy.
    oni o własnych siłach wyszli z pojazdu, więc nic im się nie stało - a do szpitala zostali zabrani wyłącznie pro forma

    natomiast miałam na myśli komentarze - w tonie, że propagandystów pokarało

    pilot pewnie nie, choć nie każdy dałby się wynająć TVN-owi (np. za minimalną pensję, bo były takie oferty w UP ostatnio :)
    a że kamerzysta nie ma wpływu - tu już polemizowałabym

    sposób fotografowania nie jest sprawą obojętną w polityce
  • to prawda ale ja nie o tym. Kamerzysta czy pilot to ktoś kogo łatwo można wymienić na innego więc nie ma z punktu widzenia koncernu żadnej straty jakby co. A zatem nie ma się z czego cieszyć.

    Choć np płonący wóz TVNu raduje serce, nie przeczę ;-)
  • AnnaE
    Tylko szkoda, że numer widać


    do fotoszopa....
    ;)
  • To chyba ta klacz, której cena zakupu pobiła wszelkie rekordy (Janów Podlaski w tym roku).
  • AnnaE
    Tylko szkoda, że numer widać


    do fotoszopa....
    ;)
    Klacz Pepita. Piękna. Chciałabym ją ujrzeć w galopie, ale w plenerze, nie na wybiegu.

    image

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Aaaa..., no właśnie :)
  • Przecudowna ta Pepitka. Miss Świata!
  • Dla miłośniczek pięknych koni (Pepitę w galopie i w plenerze, chociaż tylko na filmie można przez chwilę podziwiać 10,56, ale te inne z katalogu też są fenomenalne)




    Swoją drogą tyle razy już chciałam się wybrać do tej stadniny, żeby troszkę popodziwiać i jakoś mi się o tym przypomina tylko wtedy, gdy oglądam takie obrazki.
  • Przecudowna ta Pepitka. Miss Świata!
    Czeszki są niebrzydkie. Szczególnie Ivana Nguyenova, rzeczniczka Policji czeskiejimage

  • o qufa.......oniemiałem @starybelf
    8-}
  • dzięki za Bilda :) jutro cd. wywiadu
  • edytowano August 2015
    http://www.naszdziennik.pl/wiara-kosciol-na-swiecie/142683,figurka-maryi-ocalala-z-pozaru.html
    ale mają reflex
    njus sprzed trzech-dwóch dni...

    tu inne ujęcie
    sam pożar był 30. lipca
    image

  • edytowano August 2015
    image


    Piękny widok :D
  • Ciekawe gdzie ją wcisną. Na razie to wielka tajemnica.
    A jeśli pod Pałacem Prezydenckim?

    :-?

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Najlepiej pod jakimś dużym sklepem rowerowym. Logo jak znalazł. X_X
  • edytowano August 2015
    Piękny widok
    Brakuje busoli!*
    *kopyrajt jakiejś dziennikary

    ==
    na boku - zdjęcie jest linkiem do... wyborczej

  • To zdjęcie z figurą Matki Boskiej przypomniało mi historię kaplicy błogosławionego Czesława we Wrocławiu. Otóż tenże mąż, jeszcze w XIII wieku twardo świadczący o polskości swojego miasta, pochowany został w kościele św. Wojciecha, w kaplicy, no cóż, swego imienia.
    W trudnych latach 1939-44, kościół św. Wojciecha doznał licznych szkód i przyspieszonego starzenia - dzięki czemu wygląda jak ascetyczny barok warszawski.
    Proces ten w niejasny sposób ominął jednak kaplicę bł. Czesława.
  • Ja bym proponował przed synagogą na pl. Grzybowskim. Tam jest też inna "instalacja" p. Wójcik oidp.
  • To zdjęcie z figurą Matki Boskiej przypomniało mi historię kaplicy błogosławionego Czesława we Wrocławiu. Otóż tenże mąż, jeszcze w XIII wieku twardo świadczący o polskości swojego miasta, pochowany został w kościele św. Wojciecha, w kaplicy, no cóż, swego imienia.
    W trudnych latach 1939-44, kościół św. Wojciecha doznał licznych szkód i przyspieszonego starzenia - dzięki czemu wygląda jak ascetyczny barok warszawski.
    Proces ten w niejasny sposób ominął jednak kaplicę bł. Czesława.

    Podobnie tu:
    26 grudnia 2004 roku potężna fala tsunami o wysokości 12 metrów zatrzymała się na progu bazyliki Sanktuarium Matki Bożej Dobrego Zdrowia w Vailankanni, w której uczestniczyło we Mszy św. przeszło 2000 wiernych.
    Więcej:
    opoka.org.pl/biblioteka/P/PR/milujciesie201403_cud.html

    image

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • No a właściwie jak to się stało, że owa tęcza znika.Ktoś wie, albo może streścić? HGW jej broniła jak niepodległosci, a teraz tak łatwo odpuszcza. To juz nie ma w budżecie stolicy pieniędzy na jej odbudowę i ochronę całodobową z bronią długą?
  • image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    Czy szata graficzna Bilda czymś się różni od Wyborczej ?
  • edytowano August 2015
    No a właściwie jak to się stało, że owa tęcza znika.Ktoś wie, albo może streścić? HGW jej broniła jak niepodległosci, a teraz tak łatwo odpuszcza. To juz nie ma w budżecie stolicy pieniędzy na jej odbudowę i ochronę całodobową z bronią długą?


    Nie znika, a zostaje przeniesiona. To gdzie, trzymane jest w wielkiej tajemnicy.
    Ma zostać przeniesiona na teren "jednej z najbardziej poważanych instytucji kultury" w Warszawie.
    No to zgadujmy.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • No a właściwie jak to się stało, że owa tęcza znika.Ktoś wie, albo może streścić? HGW jej broniła jak niepodległosci, a teraz tak łatwo odpuszcza. To juz nie ma w budżecie stolicy pieniędzy na jej odbudowę i ochronę całodobową z bronią długą?
    https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2014/08/29/o-jerzy-garda-organizatorem-pikiety-pod-tecza-na-placu-zbawiciela-w-warszawie/
  • Tencza na którą jest stać HGW na razie będzie w odstawce. Później, takie są plany, być może, udekorOOją tym szkaradctwem przedpole Zamku Ujazdowskiego, od strony Skarpy Agrykoli.


  • No a właściwie jak to się stało, że owa tęcza znika.Ktoś wie, albo może streścić? HGW jej broniła jak niepodległosci, a teraz tak łatwo odpuszcza. To juz nie ma w budżecie stolicy pieniędzy na jej odbudowę i ochronę całodobową z bronią długą?
    Hmm... Tatary idą? Znaczy, wybory, oczywiście...
  • image

    http://www.naszdziennik.pl/wiara-kosciol-na-swiecie/142683,figurka-maryi-ocalala-z-pozaru.html
    gdzieś czytałem (chyba na IVRP swego czasu) że podobnie było z wybuchem bomby atomowej (nie pamietam czy w Hiroszimie czy Nagasaki), w epicentrum eksplozji ostał sie jedynie nieruszony klasztorek i braciszkowie zakonni (chyba Franciszkanie - oj, pamięć szwankuje, nootropil trza brać :D ), było nawet śledztwo w tej sprawie, utajnione
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.