Skip to content

Zdjęcie dnia

12467235

Komentarz

  • Mogą go opluwać, pomawiać, ale coż to w porównaniu z takimi spotkaniami...
    image
    Maniu, jakoś ta fotka skojarzyła mnie się z Hadaczem. Ale to moje subiektywne odczucie.

  • Pejzaż z latoroślą.

    image

    P.S. Latorośl kol. Cyrusa, którego niniejszem pozdrawiam i przesyłam podziękowania
  • Ciekawe, czy to pejzaż Mexico, czy RPA?
  • Obóz syryjskich uchodźców na pustyni w Jordanii...
    image
  • edytowano September 2015
    image
    - Bardzo się boimy. Jesteśmy w niebezpieczeństwie każdego dnia, każdej minuty. Oni wchodzą do naszych domów. Oni są wszędzie, chcą się pozabijać, a my nie wiemy co robić - mówi mieszkanka greckiej wyspy Lesbos i błaga o pomoc w opanowaniu fali agresywnych uchodźców.

    - Oni są w naszych domach. Nie mamy wojny, a to my jesteśmy ofiarami! Chcemy żyć tak jak kiedyś. Chcę iść do pracy, a nie mogę. Moje dzieci chcą iść do szkoły, ale nie mogą. Chcemy żyć własnym życiem, oni nam je zabrali. Oni mają wojnę, a nie my. Ktoś musi ich stąd zabrać. To jest miasto, to nie miejsce dla takich ludzi jak oni - mówi zrozpaczona. - To jest Grecja.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • J.Kaczyński po otrzymaniu nagrody od Forum Ekonomicznego w Krynicy
    image
  • Te spojrzenie..."ech wy ciule szemrane"
  • Dożynki prezydenckie, Spała 13 IX
    image
  • Te spojrzenie..."ech wy ciule szemrane"
    image
  • Flaga ISIS w rękach "uchodźców" na niemieckich ulicach.
    image
  • Z tych dziadów tylko jeden w szarym kapturze wygląda na przybysza z Bliskiego Wschodu, reszta to albańce, bośniaki i kosowarzy.
  • Fiona z Prezydentem
    image
  • Fiona z Prezydentem
    Fiona z Progeniturką? Super :-)
  • Fiona?!
    myslalam, ze on w Irlandi.

    Panowie godni ale z naszej Prezydentowej to jednak jest lasencja...
  • Już chciałam, znużona wieczno-trwaniem peowców i rządami głupiej larwy, prosić o azyl u bratanków Madziarów, coby odetchnąć, ale ubiegli mję ci "uchodźcy". Nie chcę więc Węgrom robić wiochy i poczekam. Dlaczego Madziaria? Ano prapradziadowie byli Madziarami. Zazula
  • PAD z gen. Januszem Brochwiczem - Lewińskim w dniu jego 95. urodzin:

    image
  • Jeden z ochroniarzy PAD-a jest podobny do Cyrankiewicza.
  • Bobas mówi: a ten tu czego?! :-)
  • Rodzinna pyskówka
    image
  • Albo forumowa. Ja to ten duży oczywiście.
  • a mały na taborecie to ten, z którym się ganiacie w jednym wątku cały czas za sobą
    :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.