Skip to content

Zdjęcie dnia

18384868889241

Komentarz

  • to je dobre ;-)
    image
  • A to Franek, osiołek z warszawskich Bielan. Plebana można czasem spotkać w gumiakach z widłami jak przy Franku robi.
  • Genialne :)

    Widziałam tę kartkę na żywo, osiołek jest na UKSW (tzn. ja go widziałam jakieś trzy lata temu, mam nadzieję, że jeszcze jest i ma się dobrze), a z kolei ksiądz proboszcz to zdaje się ksiądz Wojciech Drozdowicz, dawny ksiądz z "Ziarna".
  • Zgadza się. To ks. Drozdowicz. Wielu naszych parafian uprawia churching, chodząc do sąsiedniego kościoła za Lasem.
  • edytowano October 2017
    Pfff, handlujcie z tym
    image
  • Przemko napisal(a):
    Stan Borys o wolności słowa w Polsce

    https://www.facebook.com/razproza/videos/2000490606829029/
    A co mówi? Bo chwilowo dysponuję jedynie kompem bez dźwięku.
  • z wolnością słowa jest
    jak z jedzeniem grzybów
  • Na poważnie - koleżanka amerykanka dawno temu poznana kiedyś, już lata temu wkleiła na fejsie. Pono gdzieś widnieje przy jakimś stadionie w Ohio.
    Niezmiennie mnie wzrusza. A teraz, kiedy mam małego syna, który gra w nogę, to już w ogóle:

    image
  • TecumSeh napisal(a):
    Na poważnie - koleżanka amerykanka dawno temu poznana kiedyś, już lata temu wkleiła na fejsie. Pono gdzieś widnieje przy jakimś stadionie w Ohio.
    So called "oftenhiding rhymes". Still better than white though.

  • christoph napisal(a):
    z wolnością słowa jest
    jak z jedzeniem grzybów
    Fsensie?
  • trza obchodzić sie ostrożnie ;-)
    było na ff or fR

    przykład konstruktywnej krytyki
    "za dobry jesteś Panie"

    zdróweńko!
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    christoph napisal(a):
    z wolnością słowa jest
    jak z jedzeniem grzybów
    Fsensie?
    Wszyscy myślą że najlepsze są borowiki a tymczasem to nieprawda. ;)
  • Sad jabłkowy w Irlandii po przejściu huraganu Ofelia.
    image
  • Niestety piękne.
  • Pójdą na sok i dżem.
  • Grzegorz by zabrał z sobą.
  • image

    z komentarzem: stał pod blokiem, zanim to było modne
  • chyba niepolska rejestracja
  • image

    Chłopak z blokowiska utrze nosa elycie warsiaskiej... strzał w kolano ze strony środowiska GW, teraz prezydenturę Warszawy ma w kieszeni
  • Prezydentura Warszawy dla Jakiego zniszczy jego karierę i zaszkodzi Warszawie. Ten facet ma 32 lata i prawie na niczym się nie zna. Jest zdecydowany, przebojowy i dobry w pijarze, szczególnie czarnym. Pewnie jest uczciwy, ale to trochę za mało na taką funkcję. Oczywiście lepszy niż HGW, ale czy PiS już naprawdę nie ma nikogo innego z jakimkolwiek doświadczeniem zarządczym i administracyjnym?
  • Pewnie ma, ale musiałby tę osobę już zacząć promować, a tego nie widać.
  • edytowano October 2017
    Pewnie więc wystawią Jakiego bo reszta jest bez jaj i boją się walczyć, albo PiS boi się ich wystawić. Sasin okazał się niewybieralny bo pierdoła, mętnie gada i beznadziejnie rozegrał sprawę rozszerzenia Warszawy i wyłączenia z Mazowieckiego. Karczewski co kilka tygodni deklaruje ochotę, ale widać słaby z niego zawodnik bez zaplecza w zarządzie partii i umiejętności pozyskiwania sprzymierzeńców. Jakby mieli olej w głowie to mogliby jeszcze raz poprosić Bieleckiego. Jak tak dalej będą grać to będą musieli głosować w drugiej turze na Tyszkę jako mniejsze zło niż Rabiej.
  • rzecz wtem, że Saisin sprawę Warszawy chciał rozegrać jaki sprawę Opola, tylko PiSowski lud okołowarszawski nie zachwycił się inkorporacją (albo zaborem) i miał bliżej do stolicy niż mieszkańcy podopolskich wsi,
    to co wyszło chyba z 5 gminami daleko od Warszawy nie wyszło z 32 (?)
    na rympał można na prowincji, przy stolicy trza uważać
  • Ktoś na forum pisał o pośle Lisieckim (też jest w komisji weryfikacyjnej, był burmistrzem Pragi-Północ). Wg mnie to byłby dobry kandydat, ale PiS chyba na niego nie stawia.
  • image

    ostatnia szarża kawalerii brytyjskiej
    rekonstrukcja w Izraelu
  • Wczoraj w Zakopanem
    image
  • w temacie jeleni wśród ludzi:

    Park Bushy
    w Londynie,
    foto Andrew Lalchan
    image
  • foto: Marcin Scelina
    Bieszczady, zapomniane mogiły, prawdopodobnie Stary Łupków

    image
    za Fb profilem Nadleśnictwo Baligród, Lasy Państwowe
  • zwyciężca śmierci piekła i szatana!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.