Skip to content

Cytat dnia

1535455565759»

Komentarz

  • Stypa po Pszoniaku.

  • bł.ks abp Alojzy kard. Stepinac
    dziennik, 5.11.1940:

    Jeśli zwyciężą Niemcy, zapanuje okrutny terror i dokona się zagłada małych narodów.

    Jeśli zwycięży Anglia, przy władzy pozostaną masoni, Żydzi, a zatem królować będą w naszych krajach nieobyczajność i korupcja.

    Jeśli zwycięży ZSRS, wówczas diabeł zdobędzie władzę nad światem i piekło.

    za Nasz Dziennik, sob. 6.03.2021
  • Jeśli zwycięży Polska, opozycja i tak wszystko rozpieprzy.
  • GW 20210331 wtorek
    dodatek Super Miasta

    - Wiele osób śmieje się z "kibla za milion złotych", który stoi na rynku w Katowicach. Ale ja się nie śmieję, bo toaleta przypomina mi że jestem człowiekiem -

    mówi Jarek, alkoholik w trakcie leczenia, bezdomny od 10 lat.
    ode mnie:
    - powinno stać w tekście "na Rynku, bo to prawdziwy, od powstania miasta rynek
    - "kibel" sam w sobie jest OK, gorzej że naprawdę i same toalety z łazienkami i skwer przed budynkiem (w nim restauracja pokskiej sieciówki) okupowana jest przez lumpów; w środku miasta, które chlubi się, że jest "miastem ogrodów"

  • Barbara Nowacka:
    Bez wygrania z PiS nie ma przyszłości.

    Jeśli Lewica, PSL, Koalicja i Hołownia nie zbudują jednej listy, to będzie wielki błąd.
    Gazeta Wyborcza, 10.04.2021

  • Już była taka lista, nie?
  • posłanka Nowacka nie czyta dobrych wiadomości... ;)
  • edytowano May 2021
    profesor Curtis L. Hancock
    Nasz Dziennik, 29.05.2021, Balsam na utrapienia Ameryki

    Po drugie, Amerykanie muszą uznać tę prawdę, o której Polacy tak dobrze wiedzą, a mianowicie że choć polityka jest istotna, to w ostatecznym rachunku o wszystkim decydują więzy duchowe narodu.
  • Polacy tego nie wiedzą, mimo że najwięksi z nich (kard. Wyszyński i Dmowski) próbowali im to wbijać do pustych mózgownic.
  • prassówka
    Sieci, 2021.08 nr 34
    Sygnalista nadaje
    "Znaleźli się ludzie, którzy dramat Holocaustu postanowili wykorzystać jako okazję do gry sądowej o duże pieniądze. Według ich planu Polska ma dziś płacić za zbrodnie nazizmu, który Żydów mordował, i komunizmu, który Żydów - wśród innych - wywłaszczył. Polska - kraj, który pierwszy powiedział "Nie" Hitlerowi i trwał w walce z nazizmem do ostatniego dnia, Polska, kraj zdradzony w Jałcie."
    Kto to napisał? Adam Michnik, w 1999 r., na łamach "Gazety Wyborczej".
  • Ale też warto pamiętać co powiedział lord Acton: Nie targajta mnie za pejsy za to co powiedziałem 10 lat temu. Wtedy tak myślałem, dziś myślę inaczej. Z kim chcecie polemizować? Tamtego kogoś już nie ma, tempora mutantur, panie kochanku!
  • edytowano September 2021
    Jednak zawsze tym, którzy chcą wypłacić 65 miljardów dollarów, można powiedzieć, że w tej sprawie uważam to, co Adam i Radosław (Sikorski, miesiąc temu Węglarczykowi).
  • de facto:
    Radosław Sikorski, 16.08.2021, Onet Rano, rozmowa z red. Węglarczykiem:



    – Nie rozumiem pana stanowiska, panie redaktorze. Polska miałaby za mienie swoich obywateli wypłacać odszkodowanie jakimś organizacjom, które mianowały się przedstawicielami byłych polskich obywateli? Niby z jakiej racji?

    – To na jakiej podstawie miałyby być dokonywane przelewy i komu? Organizacjom ze Stanów Zjednoczonych, które palcem nie kiwnęły w sprawie polskich Żydów, czy Stanom Zjednoczonym, które już dawno wzięły pieniądze na odszkodowania dla swoich obywateli?

    – W księgach wieczystych nie ma kategorii mienia katolickiego, protestanckiego, czy żydowskiego. To sprawa między państwem polskim a jego obywatelami, byłymi lub obecnymi. Czy Watykan ma prawo do mienia bezspadkowego zmarłych katolików w USA czy w Izraelu? Przecież to absurd
  • Dlatego jest tak ważne, by to Polacy wymordowali Żydów. Z jednej strony wszystkie te prawnicze kruczki a z drugiej zasada, że sprawca nie powinien dziedziczyć po ofierze.
  • A jednak chyba niewłaściwie →wstawiłem marszałka do "zielonych ludzików", bo chodziło mi tam o "wieczne" trzy procent ..
    ;)

    romeck napisal(a):
    (Tutaj pasuje.)

    Sejm, pn. 7.września 2021,
    debata nad wprowadzeniem stanu wyjątkowego.

    Kosiniak-Kamysz kończy płomienne dziesięciominutowe przemówienie słowy (skierowane do PiS):
    K-K: Polska będzie bezpieczna. Polska będzie trwała dłużej, dużo dłużej, niż wasze rządy. I zobaczycie to wszystko...

    Na to do schodzącego z mównicy marszałek Kuchciński: Trzy procent.
    Mania napisal(a):
    Pies jest extra. Zero emocji, siła spokoju, refleks, inteligencja. Mój ulubiony Marszałek. Pani Witek- oczywiście też.
    Kuba_ napisal(a):
    Pies to Terlecki, Kuchciński to Członek :)
    Na YT jest kilka zebranych "cytatów" w filmiki...

  • prassówka, Nasz Dzienik, 9.09.2021, Pozwy przeciw Bidenowi
    Krzysztof Kasprzak, fundacja Życie i Rodzina:

    Feminizm miał przynieść kobietom wyzwolenie, tymczasem przerodził się w genderyzm i jest dla nich zagrożeniem.
    *zagrożenie: Mężczyzna może wejść do damskiej toalety, jeśli tylko poczuje się kobietą. To sytuacja w której kobiety są poszkodowane.
  • romeck napisal(a):
    prassówka, Nasz Dzienik, 9.09.2021, Pozwy przeciw Bidenowi
    Krzysztof Kasprzak, fundacja Życie i Rodzina:

    Feminizm miał przynieść kobietom wyzwolenie, tymczasem przerodził się w genderyzm i jest dla nich zagrożeniem.
    *zagrożenie: Mężczyzna może wejść do damskiej toalety, jeśli tylko poczuje się kobietą. To sytuacja w której kobiety są poszkodowane.
    Te skarżące same proszą się o szkolenie antyskryminacyjne . I 40h robót publicznych + grzywna.

    Przyszłoby do łbów, homofobkom genderosceptycznym jednym, skarżyć się że osoba o innej pigmentacji korzysta z toalety? Hę?
  • edytowano January 2022
    Rico (Pingwiny z Madagaskaru)

    Głupota to tylko lukier na torcie szaleństwa.
  • edytowano March 2023
    Ponad dziesięć lat temu morderca 98 ludzi powiedział:
    "Kiedy myślę o zmarłych, to uważam milczenie, skupienie i modlitwę za właściwsze zachowanie. Powiem po ludzku, wolałbym się nie urodzić, niż na grobach zmarłych budować swoją karierę polityczną."
    Dziś cycata odżyła i dalej śmieszy, tumani, przestrasza jak nigdy.

    👣

    🐾
    🐾

  • /pozwoliłem sobie zedytować przez dodanie akapitu-cytatu/

    To prawdziwe? Morderca - nawrócony? (Żałujący?)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.