Skip to content

Cytat dnia

145791059

Komentarz

  • Natomiast panie doceńcie, że jasno wskazano, którą to konkretnie ojczyznę ma nam Pan wracać.
  • Niektórzy śpiewali za tą Ojczyzną, Ignac. Żeby im Bóg jak najszybciej zwrócił ją:
    image
  • "Nasza konstytucja ma już 225 lat (...)trzyma się świetnie choć PIS uparł się by przeszła przymusowy lifting."
  • edytowano May 2016
    image
  • mimo wszystko należy docenić brak ortografów i dość sprawne posługiwanie się interpunkcją.
  • Suchejcie, czy on naprawdę jest idiotą?
  • los napisal(a):
    Suchejcie, czy on naprawdę jest idiotą?
    To chyba fejk, ale sam fakt, że się musisz zastanawiać i sprawdzać .... :)
  • Nie, on jest tylko narzędziem, takim papierkiem lakmusowym, przy pomocy którego Oni sprawdzają ilu idiotów mieszka na obszarze między Odrą a Bugiem. I niestety okazuje się, że całkiem spora ilość...
  • To chyba fejk
    z klasyka...
    "Quousque tandem abutere, Rysiu, patientia nostra"

  • Nie fejk. Poprawił potem jak mu zwrócono uwagę. Przy okazji wdając się w dyskusje jak to się "prawica" czepia i czytać nie umie.
  • czyli ciągle sprawdza ilu jest idiotów w TenKraju. Bo trzeba być skończonym idiotą, żeby tracić czas na zwracanie jemu uwagi i wdawanie w dyskusję
  • Dlaczego idiota? Gość jest nastawiony na robienie kapusty i służenie panom, którzy mu to umożliwiają. Po co mu wiedza o jakiś tam czasach króla Ćwieczka?
  • edytowano May 2016
    Cytat dnia
    Prof. Półtawska: „Wreszcie mam poczucie, że jestem w Polsce, wśród ludzi, którzy rozumieją, co to słowo znaczy. Długo czekaliśmy na to."
    image

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Nie idiota, tylko jakisi obcy, tzn. wygląda na wychowanego w niepolskim domu i nie wiadomo gdzie kończący szkołę podstawową i średnią, bo polscy maturzyści, nawet debile- pewne fakty mają zakodowane w świadomości, np. daty ważniejszych świąt itp. Nie znam tego życiorysu, ale facio wygląda na spadochroniarza zrzuconego cholera wie skąd.
  • Mania napisal(a):
    nawet debile- pewne fakty mają zakodowane w świadomości, np. daty ważniejszych świąt itp. Nie znam tego życiorysu, ale facio wygląda na spadochroniarza zrzuconego cholera wie skąd.
    Takie luki powstają w drugim pokoleniu, jeśli rodzice byli wierzącymi członkami jakiejś sekty, np. komuchów.
  • randolph napisal(a):
    Mania napisal(a):
    nawet debile- pewne fakty mają zakodowane w świadomości, np. daty ważniejszych świąt itp. Nie znam tego życiorysu, ale facio wygląda na spadochroniarza zrzuconego cholera wie skąd.
    Takie luki powstają w drugim pokoleniu, jeśli rodzice byli wierzącymi członkami jakiejś sekty, np. komuchów.
    tu wygląda na to, że i dziadkowie byli w tej sekcie, bo w tym gościu nie ma NIC polskiego. W przeciwieństwie do wielu znanych nam komuchów, w których odzywa się czasem polska krew. Dziadkowie i Babcie mają spory wpływ na wychowanie.
  • Albo i nie mają. Może on z domu dziecka przygarnięty został? :-?
  • edytowano May 2016
    Petru to czystej krwi dziecko III RP, po co uczyć się polskiego albo historii jeżeli będę studiował ekonomie? Komuchy takich gaf nie robili, oni kumali czaczę, wiedzieli jak o różnych sprawach mówić żeby nie było śmiesznie. No, nie wszyscy, ci mniej bystrzy mniej. Tyle, że kazano mu (Petru) gadać to kamery więc ta jego durnota bardziej rzuca się w oczy. To dzisiejsze o konstytucji to ewidentny brak umiejętności gramotnego wysławiania się. Tak bardzo chciał dowalić Kaczyńskiemu że wyszło groteskowo. Oczywiście rodzi się pytanie czy nie zauważył, nie przeczytał przed klepnięciem... oczywiście że nie, po pierwsze po co - ja się nigdy nie mylę, po drugie - jak miał zauważyć jak to benzwał.
  • Kurde dziś u Nazaretanek w liceum nawet historię po angielsku wykładają.
  • los napisal(a):
    Suchejcie, czy on naprawdę jest idiotą?
    Naprawdę.
  • No dobrze, ale w takim razie musi być idiotą także ktoś, kto go wylansował na przywutcę...
  • Brzost napisal(a):
    No dobrze, ale w takim razie musi być idiotą także ktoś, kto go wylansował na przywutcę...
    Wiewiórki mamrocą, że to to był umyślny od nas :D
  • Mnie się wydaje, że w założeniu Rysio miał zebrać głosy młodzieży i debili i pomóc utworzyć rządzącą "przeciw PiS i Dudzie" koalicję. Wtedy nikt by mu "trudnych" pytań nie zadawał.
  • extraneus napisal(a):
    Mnie się wydaje, że w założeniu Rysio miał zebrać głosy młodzieży i debili i pomóc utworzyć rządzącą "przeciw PiS i Dudzie" koalicję. Wtedy nikt by mu "trudnych" pytań nie zadawał.
    Kłerde, pamiętam heroiczne czasy Placformy i jakoś tam rozumiem że ktoś mógłby na nią głosiować. Ale .N? Wali ustawką od samego początku i to pod hasłem ochrony banksterów. Nie ogarniam, nie ogarniam. To jest partia dla milionerów i niedoszłych milionerów.
  • Jedna rzecz nie pasuje mi do układanki. Peedzcie - dlaczego w takiej razie Rysio ekonomii też nie zna?
  • edytowano May 2016

    @Szturmowiec Kłerde, pamiętam heroiczne czasy Placformy i jakoś tam rozumiem że ktoś mógłby na nią głosiować. Ale .N? Wali ustawką od samego początku i to pod hasłem ochrony banksterów. Nie ogarniam, nie ogarniam. To jest partia dla milionerów i niedoszłych milionerów.


    No właśnie dlatego. Lemingi z marginesu moralnego gwałtownie poszukują sprawnego złodzieja pod którego mogłyby się podłączyć. To że jest prymitywny i niedouczony to plus, bo podobny do nich. To że jest nieszczery i chciwy też. Liczą, że wygra bo już wygrywa w sondażach i merdiach, znaczy że jest popierany przez duże pieniądze, a o to chodzi.

  • Jacek Bartyzel i Grzegorz Braun ostrzegają i apelują @-)

  • ciężko się słucha tego psora...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.