Skip to content

Sądażownie

Chyba ni ma jeszcze takiego wątku więc zakładam (jak jest to przenieść tam proszę).
1. Nokaut. A co nas czeka, kiedy zadziała praktycznie efekt 500+... :)
image
http://niezalezna.pl/76352-pis-nokautuje-w-sondazu-ogromna-przewaga-partii-rzadzacej
«13456

Komentarz

  • Dodaję w pamięci cyferki i wciąż mie wychodzi fifty fifty.
  • mniód na serducho
  • jak widać taktyka Platformy przynosi efekty
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Dodaję w pamięci cyferki i wciąż mie wychodzi fifty fifty.
    Kukiza nie dodaje się do opozycji, a o PSL już nikt nie pamięta ;)
  • extraneus napisal(a):
    (....) a o PSL już nikt nie pamięta ;)
    image

  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Dodaję w pamięci cyferki i wciąż mie wychodzi fifty fifty.
    Przecież to są lepsze wyniki niż jesienne - oczywiście bez rozkładu w okręgach nie zrobimy dokładnych obliczeń, ale to daje "w pamięci" 260-270 mandatów.
  • starybelf napisal(a):
    extraneus napisal(a):
    (....) a o PSL już nikt nie pamięta ;)
    image

    Parafrazując WWieszcza:

    "Zegar biologiczny tyka
    Potęgując lęk Struzika"

    ;-)

  • Gdyby wybory odbyły się w marcu wygrałoby je Prawo i Sprawiedliwość. Partia rządząca może liczyć na 37 proc. poparcia – wynika z najnowszego sondażu Centrum Badania Opinii Społecznej.

    Druga jest Platforma Obywatelska. Na największą partię opozycyjną chce oddać swój głos 18 proc. Polaków. Ostatnie miejsce na podium zajmuje .Nowoczesna. Poparcie dla ugrupowania Ryszarda Petru deklaruje 17 proc. badanych. Do Sejmu wszedłby jeszcze Kukiz'15, który może liczyć na 8 proc. głosów.

    Sondaż CBOS przeprowadzono w dniach 2-9 marca na liczącej 1034 osób reprezentatywnej próbie dorosłych Polaków.
    http://telewizjarepublika.pl/cbos-zdecydowana-przewaga-pis-sondaz,30607.html
  • 37!
    A 18+17 to tylko 35!
  • Nie wierzę sądażom. (Wesęsie: nie pokładam w nich nadziei.)
  • romeck napisal(a):
    Nie wierzę sądażom.
    Zwłaszcza CBOS-owi, który dziwnym trafem jest zawsze prorządowy.
  • Ale to są najrealniejsze wyniki w sensie ze tak by wyglądały wyniki wyborów
  • raste napisal(a):
    Ale to są najrealniejsze wyniki w sensie ze tak by wyglądały wyniki wyborów
    A Kolega na jakiej podstawie tak twierdzi?

  • Wywróżyłem je dzisiaj również z herbacianych fusów
  • Eden napisal(a):
    Wywróżyłem je dzisiaj również z herbacianych fusów
    Czemu ma służyć ten komentarz? Bo się pogubiłam. Taka szydera tylko?

  • Kolega raste twierdzi, że wyniki sądazowni ceboskiej są najrealniejsze i że tak zapewne wyglądałyby wyniki wyborów, Koleżanka pyta się o podstawę takiego twierdzenia. No to podałem moją podstawę. Jaka jest Kolegi raste, Pan Bóg raczy wiedzieć...
  • mmaria napisal(a):
    romeck napisal(a):
    Nie wierzę sądażom.
    Zwłaszcza CBOS-owi, który dziwnym trafem jest zawsze prorządowy.
    Psor Markoski płakał jak sprzedawał, hehe.
  • mmaria napisal(a):
    raste napisal(a):
    Ale to są najrealniejsze wyniki w sensie ze tak by wyglądały wyniki wyborów
    A Kolega na jakiej podstawie tak twierdzi?

    Po pierwsze, preferencje szybko się nie zmieniają. Wbrew temu co niektórzy myślą, PiS miałby tyle samo mniej więcej. PO traci na rzecz Nowoczesnej, ale może zyskiwać na lewicy. Kukiz też miałby podobny wynik do wyborczego.
  • Eden napisal(a):
    Kolega raste twierdzi, że wyniki sądazowni ceboskiej są najrealniejsze i że tak zapewne wyglądałyby wyniki wyborów, Koleżanka pyta się o podstawę takiego twierdzenia. No to podałem moją podstawę. Jaka jest Kolegi raste, Pan Bóg raczy wiedzieć...
    Później się kolega czuję prześladowany. Ehh
  • edytowano March 2016
    mmaria zapytała:
    Eden napisal(a):
    Wywróżyłem je dzisiaj również z herbacianych fusów
    Czemu ma służyć ten komentarz? Bo się pogubiłam. Taka szydera tylko?

    :) mmaria gada losem!
    raste dodał:
    Później się kolega czuję prześladowany. Ehh
  • /na serio/

    Który to sądaż w wyborach i prezydenckich i parlamentarnych był prawie w punkt z realnymi wwynikami?
  • Palade jest przeważnie najbliższy realnym wynikom.
  • A kto ma resztę, bo na razie to nawet nie jest 3/4?
  • Resztę mamy Razem
  • Ładnie PIS - 38%
    PO,N,K15,PSL -39%
  • Nie zamyka się do stu procent. Niewymieniony z nazwy polityczny plankton raczej nie składa się na brakujące 23%
    Tradycyjnie nie wierzę sondażom.
  • Odpowiada to jednak poziomowi organizacji. PiS się czyma, opozycja jest w rozsypce.
  • randolph napisal(a):
    Nie zamyka się do stu procent. Niewymieniony z nazwy polityczny plankton raczej nie składa się na brakujące 23%
    Tradycyjnie nie wierzę sondażom.
    rzeszta zaznaczyla "jeszcze nie wiem"


  • Pozostałe ujęte w sondażu ugrupowania nie przekroczyły 5-proc. progu wyborczego. Na PSL zagłosowałoby 4 proc. ankietowanych (1 punkt proc. mniej niż w ubiegłym miesiącu), na SLD - 3 proc. badanych (1 punkt proc. więcej), na KORWiN - 2 proc. (1 punkt proc. mniej), na Partię Razem - 1 proc. (1 punkt proc. mniej). Na Twój Ruch nie było wskazań, podobnie jak na jakąś inną partię.

    Spośród ogółu osób, które zapowiedziały zamiar głosowania, 18 proc. nie było zdecydowanych, na kogo oddać głos; to o 8 punktów proc. więcej niż w ubiegłym miesiącu.

    http://wpolityce.pl/polityka/285104-pis-nadal-bezwglednym-liderem-sondazy-wyprzedza-nowoczesna-o-25-pp-platforma-trzecia-sprawdz-wyniki-tns
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.