Skip to content

Sądażownie

1356

Komentarz

  • Poparcie jest potrzebne aby PiS robił co robi szybko i skutecznie. Poparcie w sondażach skutecznie zwalcza KOD i inne szkodniki. KE znacznie trudniej jest popierać szkodniki zwalczające rząd z wysokim i rosnącym poparciem, a w oparciu jedynie o naciągane argumenty o łamaniu praw.
  • los napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Dodaję w pamięci cyferki i wciąż mie wychodzi fifty fifty.
    Już nie. Poparcie dla PiS, po wzroście w maju o 5 pkt. proc., w czerwcu wzrosło o 1 pkt proc. i wynosi 40 proc. - wynika z badania TNS Polska. Na PO głosować chce, podobnie jak w maju, 17 proc. Polaków, a na Kukiz‘15 i Nowoczesną po 9 proc.

    No jest w końcu czwórka z przodu, teraz czekamy na piątkę.
    No właśnie, a tu takie strach przed ucywilizowaniem sprawy aborcji w Polsce. Machnąć to jeszcze w tym roku, będzie krzyku przez miesiąc i się na tym skończy.
  • Palade;
    "Średnia po 3 sondażach czerwca: @pisorgpl 42% @Platforma_org 17% @_Nowoczesna 16% @Kukiz15 9%"
  • pantelej napisal(a):
    Palade;
    "Średnia po 3 sondażach czerwca: @pisorgpl 42% @Platforma_org 17% @_Nowoczesna 16% @Kukiz15 9%"
    Dałoby się zebrać większość konstytucyjną.
  • Ja za bardzo sądażowniom nie wierzę, choć moje zaufanie do TNS Polska oscyluje wokół 15-20% i jest najwyższe dla wszystkich sądażowni.
  • Może teraz sondażownie będą podkręcać PiS, aby sprowokować przedterminowe wybory. Kontrola wyborów mógłby się zając międzynarodowy komitet z przewodniczącym Verhofstatem i sekretarzem Dukaczewskim.
  • Jeśli PiS ma zaplecze analityczno-badawcze, to zrobienie własnej sondy (sprawna realizacja wywiadów) to jest koszt kilku (telefonicznie), może kilkunastu tysięcy złotych (wywiady z chodzeniem po domach). Nie trzeba się oglądać na certyfikowane firmy, więc nie powinni dać się nabrać na ewentualnie podkręcane wyniki, bo mają swoje.
  • Na pewno się nie nabiorą, ale sondażownie i ich mocodawcy są aroganccy i zarozumiali i nie biorą tego pod uwagę. Dotychczas dawało się manipulować i mylić tragicznie więc czemu ma się nadal nie udawać - tak rozumują.
  • Zaufanie do PiS jest gigantyczne. Potwierdzają to kolejne sondaże. Dzisiejszy - przeprowadzony przez TNS Polska - mówi, że Platforma Obywatelska ma poparcie 18 proc., Nowoczesna - 10 proc., Kukiz '15 - 8 proc. To daje w sumie 36 proc. A poparcie dla PiS? To też 36 proc. Czyli partia rządząca ma poparcie takiej samej liczby Polaków, co trzy partie opozycyjne razem wzięte.

    A teraz zgadywanka - jak tego njusa zatytułowała wp.pl?
  • Eeee za proste. "Pisowi spada" albo coś w tym stylu.
  • Wildcatter napisal(a):
    Eeee za proste. "Pisowi spada" albo coś w tym stylu.
    Oczywiście.
  • Fajne sądage na Onerdzie dzisiej widziałem, podivejte:

    Sondaż CBOS: 56 proc. badanych dobrze o działalności prezydenta Andrzeja Dudy

    Jak Polacy oceniają pracę głowy państwa? 56 proc. badanych dobrze ocenia działalność Andrzeja Dudy; to najlepsze notowania prezydenta od początku jego urzędowania - wynika z najnowszego sondażu CBOS. Po 31 proc. respondentów pozytywnie wyraża się o pracy Sejmu i Senatu; 27 proc. - o działalności TK.
    http://wiadomosci.onet.pl/kraj/jak-polacy-oceniaja-prezydenta-andrzeja-dude-nowy-sondaz/5e3mv2

  • Aha, tytuł z jedynki wiernopoddańczy: Poparcie dla prezydenta Dudy najwyższe w historii, czy jakoś podobnie.
  • http://gazetabaltycka.pl/promowane/najnowszy-sondaz-pis-z-ogromna-przewaga-drugi-kukiz15

    Za PiSem (Zjednoczoną Prawicy) długo długo nikt, a później nasz stary, znajomy Kukuniek... :D
  • edytowano August 2016
    image
    Tutaj inna sądażownia. Ale najlepszy jest koment Plaćfusa.org :D

  • 36% + 18% + 9% +8% +5% = 76%.
    100% - 76%=24%. Gdzie te głosy są?
  • Inne partie (Mikke, SLD, TR, Razem itd.) + "nie wiem".
  • Sondażem będzie rok 2018, a najważniejszym zadaniem rozbicie zslowskiej hydry.

  • Sondaż IBRiS dla Onet.pl:

    PiS 34,3 (+1,1)
    PO 18,4 (+0,9)
    Nowoczesna 17,9 (-1,8)
    Kukiz 10,1 (+2,2)
    SLD 4,8 (-0,5)
    Razem 3,5 (+1,3)
    PSL 3,2 (+0,1)
    KORWiN 2,5 (-0,7)

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Kurde ciągle nie ma czwórki z przodu
  • No bo strasznie trudno pogodzić się z odejściem z elity do chamstwa srającego na wydmach.To wymaga głębszego namysłu i przewartościowań, a od takiego myślenia głowa boli. Może jak słońce będzie już mniej przypiekać i ociężałość po piwie i grilu minie mózgi zaczną pracować sprawniej i coś w nich zaświta. Wtedy może pogorszy się nieco ocena zakodowanych elit i polepszy biedoty korzystającej z 500+. Może wtedy niektórym zaświta że godność to nie jest certyfikat przyznawany przez GW i jest jednak więcej warta niż poczucie wyższości oparte na pogardzie.
  • Elita sra na wydmach nie zwykłym biodegradowalnym stolcem, ale betonowymi hotelami.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Kurde ciągle nie ma czwórki z przodu
    Czekamy na 44%.
  • Gdyby tak Kukiz wyczuł potrzebę chwili, to i czwórka z przodu by była. Chyba. Łaska elektoratu też na pstrym koniu jeździ.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • AnnaE napisal(a):
    Gdyby tak Kukiz wyczuł potrzebę chwili, to i czwórka z przodu by była. Chyba. Łaska elektoratu też na pstrym koniu jeździ.
    Nie wiem dlaczego ale właśnie jako refleksja tego postu naszła mnie myśl,
    żeby przy następnych wyborach (obojętnie: samorządowych czy parlamentarnych)
    kandydatów przepytywać z jeszcze jednego:

    "Czy pobiera pan/pani z żoną/mężem na konto 500 zł z pisowskiego programu?"
  • romeck napisal(a):
    AnnaE napisal(a):
    Gdyby tak Kukiz wyczuł potrzebę chwili, to i czwórka z przodu by była. Chyba. Łaska elektoratu też na pstrym koniu jeździ.
    Nie wiem dlaczego ale właśnie jako refleksja tego postu naszła mnie myśl,
    żeby przy następnych wyborach (obojętnie: samorządowych czy parlamentarnych)
    kandydatów przepytywać z jeszcze jednego:

    "Czy pobiera pan/pani z żoną/mężem na konto 500 zł z pisowskiego programu?"

    I tak krążą w sieci pomówienia, że 500+ to pewnego rodzaju forma łapówki.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • edytowano August 2016
    AnnaE napisal(a):
    romeck napisal(a):
    AnnaE napisal(a):
    Gdyby tak Kukiz wyczuł potrzebę chwili, to i czwórka z przodu by była. Chyba. Łaska elektoratu też na pstrym koniu jeździ.
    Nie wiem dlaczego ale właśnie jako refleksja tego postu naszła mnie myśl,
    żeby przy następnych wyborach (obojętnie: samorządowych czy parlamentarnych)
    kandydatów przepytywać z jeszcze jednego:

    "Czy pobiera pan/pani z żoną/mężem na konto 500 zł z pisowskiego programu?"
    I tak krążą w sieci pomówienia, że 500+ to pewnego rodzaju forma łapówki.

    Brać łapówkę? I to jeszcze tak marną? A fe!
  • edytowano August 2016
    AnnaE napisal(a):
    romeck napisal(a):
    AnnaE napisal(a):
    Gdyby tak Kukiz wyczuł potrzebę chwili, to i czwórka z przodu by była. Chyba. Łaska elektoratu też na pstrym koniu jeździ.
    Nie wiem dlaczego ale właśnie jako refleksja tego postu naszła mnie myśl,
    żeby przy następnych wyborach (obojętnie: samorządowych czy parlamentarnych)
    kandydatów przepytywać z jeszcze jednego:

    "Czy pobiera pan/pani z żoną/mężem na konto 500 zł z pisowskiego programu?"
    I tak krążą w sieci pomówienia, że 500+ to pewnego rodzaju forma łapówki.
    "Czy pobiera pan/pani z żoną/mężem na konto 500 zł pisowskiej łapówki?"
    :)
    I chodzi mi o kandydatów PO, .Nowoczesnej, KODowców....
  • Podstępnie pobieram, żeby pisowcom wyniki pogorszyć
  • Pobieram, ale z obrzydzeniem.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.