Skip to content

Czy ktokolwiek, za cokolwiek, kiedykolwiek

będzie w Polszcze ukarany?
Pomijam babcie kradnące bułki w marketach, hipsterów odcinających głowy, dystansując się jednocześnie do wymiaru sprawiedliwości w osobie seryjnego samobójcy.
I nie pytam retorycznie.
«13456

Komentarz

  • Kolega zdefiniuje to trOOdne pojęcie "ukarany". Wtedy moze coś damy radę ustalić. Piszę poważnie.
  • Ten cały wrzask robiony przez PO, Nowoczesną i KOD w Polsce i poza jest właśnie po to, by związać ręce karzącej Sprawiedliwości. Polacy domagają się kar dla bandytów w polityce, a "opinia międzynarodowa" domaga się kar dla PiSu. Ot, taka sytuacja. Wcale niełatwa.
  • fatuswombatus napisal(a):
    Kolega zdefiniuje to trOOdne pojęcie "ukarany". Wtedy moze coś damy radę ustalić. Piszę poważnie.
    znaczy, że kolega głupi jak but
  • na drzewko szanowny kolego bujac się. EOT
  • fatuswombatus napisal(a):
    na drzewko szanowny kolego bujac się. EOT
    pojęcie kraty szkockiej jest koledze znane?
  • @ tomvinci - Przegina Kolega mocno
  • edytowano April 2016
    Brzost napisal(a):
    @ tomvinci - Przegina Kolega mocno
    ja przeginam ? kolega rozejrzy sie dookoła, ja sobie moge uwentualnie zakląc na forumku a taki dajmy na to Jakubiak jest odpowiedzialny za tragedię 2 mln ludzi,z tego ze 40 samobójstw, 10000 rozwodów i 30000 ludzi na zmywaku, ale takich jak on co lazą bezkarnie sa dziesiatki tysiecy, wiec rytualnie KURWA
  • Co Kuledze znowu urwało się?
    #:-S
  • edytowano April 2016
    @tomvinci
    W litościwie zamkniętym przez Admnistrację wątku pokazał kolega czym różni się godny szacunku radykalizm od pożałowania godnego krzykactwa.

    A swoją drogą, jako biolog, który otarł się o nauki medyczne zastanawiam się co to jest "aneks do membrum virile"...
  • pawel.adamski napisal(a):
    @tomvinci
    W litościwie zamkniętym przez Admnistrację wątku pokazał kolega czym różni się godny szacunku radykalizm od pożałowania godnego krzykactwa.

    A swoją drogą, jako biolog, który otarł się o nauki medyczne zastanawiam się co to jest "aneks do membrum virile"...
    no nie chce sie gadać, ciągle te korowody (otarłem się o nauki medyczne - paw), grepsy, ugryzionka w dupke,
    kolega sie mie zapyta jak człowiek - czemu napisalem: co z aneksem do chuja?
    może to rozwine tedy: co z aneksem do chuja wafla?!
  • edytowano April 2016
    Eden napisal(a):
    Co Kuledze znowu urwało się?
    #:-S
    kolego Eden, wkurw jak rzadko, kolejna władzia, która symuluje kontakt z Polakami, tak naprawdę jeszcze gorsza niż poprzednia - wiecej doi,
    trudno tedy znieść te ich napuszone geby przystrojone w emblematy zolnierzy wykletych i inne podobne,
    tymczasem juz teraz wiemy, ze nic nie robią, a nieukarana banda zaciera rączki,
    zbliża sie tedy w siedmiomilowych butach czas tytanów, rozpierducha, mln ludzi przestanie splacac kredyty, mln bedzie chciało uciec, bo k. ktoś tam sie boi kogos zwolnić bo dziecko chodzi do szkoły,
    normalnie wyć się chce
  • Eden napisal(a):
    Zieeewanko (:|
    gratuluje samopoczucia (bo przeciez to najwazniejsze), ja na szczeście ten syf bendem oglądał przez lunetę
  • No, a Duda dał 800 tys. na nagrody. Koleżko, wyczułem ciebie na kilometr.
  • edytowano April 2016
    tomvinci napisal(a):
    gratuluje samopoczucia (bo przeciez to najwazniejsze), ja na szczeście ten syf bendem oglądał przez lunetę
    Ależ oczywiście, a wrócisz na gotowe, z pretensjami że zmarnowano ci życie bo nie mogłeś wcześniej. Klasyka.
  • przemk0 napisal(a):
    tomvinci napisal(a):
    gratuluje samopoczucia (bo przeciez to najwazniejsze), ja na szczeście ten syf bendem oglądał przez lunetę
    Ależ oczywiście, a wrócisz na gotowe, z pretensjami że zmarnowano ci życie bo nie mogłeś wcześniej. Klasyka.
    he he, klasyka!
    klasyka to kolegi wpis, przypierdalania się,
    ja nikomu nic nie ukradłem, nie jestem psychopatą, który z miną nieruchomej kobry pierdoli, ze sprawę kredytów frankowych nalęży poddać wielostronnym dwustuletnim konsultacjom
  • JORGE napisal(a):
    No, a Duda dał 800 tys. na nagrody. Koleżko, wyczułem ciebie na kilometr.
    zostawiam "koleżkę" choć rejestracja faktu nastąpiła, o Dudzie zaś nic nie napisałem, choć jest to wyjątkowo mało operatywna postać,
    rozmawiajmy o nowej formule rzadzenia: ty tam złodzieju! no uważaj tam! no! bo jak przyjdę to cie złapię! no!
  • Panie tomvinci! Jeden wulgaryzm we wpisie może na tym forum przejść niezauważony, ale nadmiar stwarza nieprzyjemne wrażenie obcowania z rozhisteryzowanym nastolatkiem.
    Albo będzie się Pan zachowywał jak mężczyzna, z uszanowaniem tu obecnych, albo Pana pożegnamy.

    ( tu był wpis tłumaczący Panu sytuację w Polsce, ale dałam se spokój, skasowałam.)
  • Mania napisal(a):
    Panie tomvinci! Jeden wulgaryzm we wpisie może na tym forum przejść niezauważony, ale nadmiar stwarza nieprzyjemne wrażenie obcowania z rozhisteryzowanym nastolatkiem.
    Albo będzie się Pan zachowywał jak mężczyzna, z uszanowaniem tu obecnych, albo Pana pożegnamy.

    ( tu był wpis tłumaczący Panu sytuację w Polsce, ale dałam se spokój, skasowałam.)
    Trochę czasem przesadzam, pardon madame
  • Mija czas i nic jak śpiewała grupa Bank, a tyle afer beło! Afera taka, afera śmaka, tymczasem choć w ministerstwie krvavy Ziobro nikt jeszcze nawet nagany, czy nagany z upomnieniem nie dostał,
    a co dopiro żeby choć kogo posadzono, niechby nawet w zawiasach
  • to idź podpisz folkslistę a nam nie truj
  • Tymczasem pan Kantor śpiewa, jakby, cieniej - i sprzedał pierwszą transzę akcji Azotów.
  • Sarmata1.2 napisal(a):
    to idź podpisz folkslistę a nam nie truj
    odwrotnie, volkslystę podpisują bezwiednie ci którzy nie domagają się rozliczenia tego calego chujostwa, tzw. RFN, tam im w tym erefenie na rękę ten burdel tu, ile to wyprowadzają rocznie na lewo? 90miliardów
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Tymczasem pan Kantor śpiewa, jakby, cieniej - i sprzedał pierwszą transzę akcji Azotów.
    no to taka trochę radośc , że nie jedzą nam mózgu na żywca jak w Lecterze trójce
  • Niestety, mamy demokrację i zanim posadzimy lodziarzy - musimy im zafundować procesy. Które trochę potrwają. Dobrze byłoby też oczyścić w tym samym czasie sądy ze zblatowanych sędziów, żeby wyroki były sprawiedliwe, a to też trochę potrwa. Wnioski do prokuratury spływają. Min. Ziobro robi swoje - tym razem bez zbytecznego rozgłosu.
  • Mania napisal(a):
    Niestety, mamy demokrację i zanim posadzimy lodziarzy - musimy im zafundować procesy. Które trochę potrwają. Dobrze byłoby też oczyścić w tym samym czasie sądy ze zblatowanych sędziów, żeby wyroki były sprawiedliwe, a to też trochę potrwa. Wnioski do prokuratury spływają. Min. Ziobro robi swoje - tym razem bez zbytecznego rozgłosu.
    pani wierząca , ja rozumiem, sa inne sposoby by przynajmniej nabudować sytuację, w ktorej będzie jasne, że bydło nie bedzie miało zadnego wyjscia, - PRIMO - likwidacja obcej agentury
  • Dokładnie, zwłaszcza wpływu. Ze szczególnym uwzględnieniem prowoków nawołujących do strzelania, wieszania, wsadzania do pierdla itd.
  • przemk0 napisal(a):
    Dokładnie, zwłaszcza wpływu. Ze szczególnym uwzględnieniem prowoków nawołujących do strzelania, wieszania, wsadzania do pierdla itd.
    o to to, jakie tam wsadzanie do pierdla, dokladnie, taka jest filozofia dnia dzisiejszego, nie mógł kolega tego lepiej ująć
  • edytowano October 2016
    Wracamy jak co miesiąc do naszego rotacyjnego wątasa: kto poszedł siedziec.
    No winc siedzi Miernik za rzut tortem. Braun wyszedł po pobiciu 100 policjantów, za co normalnie powinien dostać minimum 6 lat, temczasem grzywienka i pińć dni w areszcie. Kto tam jeszcze? Nagrany Wipler pijany jak świnia klnie i batoży policję. Wyrok jak najbardziej słuszny.
    Laseczka z jakiegoś ministerstwa, ktora zgarnęła 36 milionów sama na siebie doniosla więc proces potrwa jakies 300 lat. Turowskiego, Arabskiego i tego pikusia Janickiego widziano w WA. w niedzielem w parku z pieskami na spacerze i policja nie może ich znależć. Prokurator Szeląg łowi rybki w suwalskiem. Tak sięm zakamuflował. Gronkiewicz walc pali dżointy z mężem winc som na zwolnieniu.
    Udało się jednak zlapać jednom głodnom staruszkę co bułke w Kauflandzie chciała zajumać.
    Acha, i redaktór Wroński tłumaczy anno wrzesień 2016 Wildsteinowi w TVP1, że w kokpicie był pijany Błasik i kazał lądować bo kaczka miała parcie na Katyń.Wywijał prze tym stenogramami i kazał ludowi polskiemu sprawdzać samemu jak sie sprawa ma.
    Ekshumacje jak wiadomo w pełnym biegu. Otwarcie tajnego archiwum SS w ipeenie za jakies szejset lat. Temczasem Macierewicz przekonuje, że Putin jest skrajnie nieodpowiedzialny bo atomówki nowe poustawiał koło mieszkania gdzie Kant pisał Krytyke Pratycznego Ro.
    Za miesiąć pitiwalu ciung dalszy.
  • Kolego, spokojnie: Ryży został postraszony i się boja okrutnie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.