Skip to content

Czy ktokolwiek, za cokolwiek, kiedykolwiek

2456

Komentarz

  • Nie tylko Ryży i spółka się boją. Boi się i Kaczyński oraz PiS. Ostatnio przestraszyli się czarciego sabatu jakichś 100 tys. rozwrzeszczanych harpii, bestii i szlaufow poprzebieranych na czarno z takimiż parasolkami. Coś bardzo strachliwy ten naród i TenKraj...
  • Mruk napisal(a):
    Kolego, spokojnie: Ryży został postraszony i się boja okrutnie.
    a jak siem bojom to jestem spokojny
  • Eden napisal(a):
    Nie tylko Ryży i spółka się boją. Boi się i Kaczyński oraz PiS. Ostatnio przestraszyli się czarciego sabatu jakichś 100 tys. rozwrzeszczanych harpii, bestii i szlaufow poprzebieranych na czarno z takimiż parasolkami. Coś bardzo strachliwy ten naród i TenKraj...
    I jak to czytam to dochodzę kolejny raz do wniosku, że durny.
  • odnotowujemy halołinowo, liczba wyroków 0, nikt nie został skazany, NIKT, po wegiersku SENKI, NIKT, ZERO, NUL,
    8 lat afer, mafii, zamachów, złodziestwa, nepotyzmu, firm w Panamie, Kulczyków srulczyków, seryjnych samobójców, chujostwa typu przybijanie żółwika z Putinem nad trupami elity, ambasadorów honorowych na lotnisku z jednym borowcem na wierzchu, wałków Komorry, kłamców dużych, kłamców małych, Kopaczek Sawickich i wszystkich innych himer,
    tymczasem po roku rządów PRAWA Y SPRAWIEDLYWOSCI, przy wiekszosci parlamentarnej i dostępie do wszystkich koniecznych dowodów NIC, ZERO, SENKI,
    babcia tylko co bułkę zajumała w kerfurze poszla na 48 i pół roku w zawiasach dostała (zwyczajowo dorzucam)
  • no i co?
    10 000 mafiozów,
    100 000 agentów,
    pinset afer i........................................................
    kogo tam posadzili bo zapomniałem?
  • Ostatnio Słomkę.
  • Za stan wojenny.
  • edytowano April 2017
    Brunon Kwiecień za to że podobno powiedział że chciał. Ba! Nawet wiedział jak. Na 9 lat.

    Tak mi się z miesiącem skojarzyło.....
  • Mruk napisal(a):
    Kolego, spokojnie: Ryży został postraszony i się boja okrutnie.
    Tak to widać było na Centralnym dzisiaj. Strach ze aż strach
  • To, co się dzieje dzisiaj po prawej stronie internetów w związku z przyjazdem Donalda Tuska... nie sposób tego znieść, absolutne upokorzenie, ludzie nie potrafią dostrzec, że ktoś wyznaczył im role w jakimś kiepskim przedstawieniu... ech!
  • Przyjechał i co ? Elity III RP witają go z kwiatami, a prosty lud zdjęciem w pasiaku i hasłem "Będziesz siedzieć". Bardzo dobre ludowe przedstawienie.
  • nagłówek z wpolityce:
    Gronkiewicz-Waltz nie stawi się przed komisją weryfikacyjną? Minister Ziobro: Pokazuje swoją pogardę wobec Polaków. To wiele mówi o jej roli w tej sprawie.

    Jakby babcia co ukradla bułkę w Lidlu pokazala pogarde to by ją na pal nabili, a koles z nanogramem mariusza poszedlby na 25 lat, temczasem wicie rozumicie, pokazuje swoja pogarde...

    zimbabwe
  • A nie mogą zarządzić przymusowego doprowadzenia przez funkcjonariuszy Policji? Hue hue hue.
  • Nie mogą, tylko grzywna do 10k.
  • Niniejszym postuluję de lege ferenda.
  • A to fakt.
    Największa wada PiSu - że są miętkie faje.
    Rozumiałbym gdyby klimat był inny, ale klimat jest taki że lud chce igrzysk.
    Tymczasem PiS tak się trzęsie o kolejną kadencję, że w rezultacie mogą jej nie wygrać - ze strachu.
  • TecumSeh napisal(a):
    A to fakt.
    Największa wada PiSu - że są miętkie faje.
    Rozumiałbym gdyby klimat był inny, ale klimat jest taki że lud chce igrzysk.
    Tymczasem PiS tak się trzęsie o kolejną kadencję, że w rezultacie mogą jej nie wygrać - ze strachu.
    PiS dobrze o tym wie, dlatego sporo prominentnych złodziei znajdzie się w kryminale. Mam jednak wątpliwości czy będzie to HGW i mam pewność, że nie będzie to Donald Tusk.
  • Mania napisal(a):
    TecumSeh napisal(a):
    A to fakt.
    Największa wada PiSu - że są miętkie faje.
    Rozumiałbym gdyby klimat był inny, ale klimat jest taki że lud chce igrzysk.
    Tymczasem PiS tak się trzęsie o kolejną kadencję, że w rezultacie mogą jej nie wygrać - ze strachu.
    PiS dobrze o tym wie, dlatego sporo prominentnych złodziei znajdzie się w kryminale. Mam jednak wątpliwości czy będzie to HGW i mam pewność, że nie będzie to Donald Tusk.
    kolezanka wymieni mi jedną.... y jedną....... y jedną.... osobę, która z miliona afer walkowanych w kampanii poszla po 1.5 roku rzadów przy pelnej kontroli parlamentarnej chociaz na 48...
    sowy pohukiwanie,
    prezes na miesiecznicach pohukuje, ze juz za dzien za chwile...
    wszystkiego sie dowiemy, bendzie spraviedlivye
    ch. tam,
    nie musimy sie juz niczego dowiadywac, juz wiemy,
    dupą nie spiewa sie Rigoletta
  • edytowano May 2017
    Mnie się wydaje, że moment rozliczeniowy u Polaka już minął. PiS musi czarować w nie swoim stylu do wyborów, bo się inaczej rozjedzie z oczekiwaniami Polaka. Żelazny elektorat się nie liczy, demokracja na tym polega, że wszyscy zabiegają o roszczeniowego Konsumenta. Jakieś tam płotki, jacyś nikomu nie znani adwokaci, rzeczoznawcy i urzędnicy pójdą pod nóż, nikt więcej. Zresztą, grube fisze polityczne i milicyjne mają przecież immunitet zagranicy.
  • edytowano May 2017
    extraneus napisal(a):
    Mnie się wydaje, że moment rozliczeniowy u Polaka już minął. PiS musi czarować w nie sowim stylu do wyborów, bo się inaczej rozjedzie z oczekiwaniami Polaka. Żelazny elektorat się nie liczy, demokracja na tym polega, że wszyscy zabiegają o roszczeniowego Konsumenta. Jakieś tam płotki, jacyś nikomu nie znani adwokaci, rzeczoznawcy i urzędnicy pójdą pod nóż, nikt więcej.
    widzi kolega , a ja bym chcial żeby np. general Janicki mial tajemniczy wypadek i obudzil sie na stadionie Legii za bramką z amputowanymi do kolan nogami i szesnatokrotna dzialka LSD we krwi podczas finalu pucharu Polski,
    y żeby Szpakowski mówił: o, coś się tam rusza, coś tam sie rusza za bramką...
  • Też bym chciał.
  • TVinci napisal(a):
    extraneus napisal(a):
    Mnie się wydaje, że moment rozliczeniowy u Polaka już minął. PiS musi czarować w nie sowim stylu do wyborów, bo się inaczej rozjedzie z oczekiwaniami Polaka. Żelazny elektorat się nie liczy, demokracja na tym polega, że wszyscy zabiegają o roszczeniowego Konsumenta. Jakieś tam płotki, jacyś nikomu nie znani adwokaci, rzeczoznawcy i urzędnicy pójdą pod nóż, nikt więcej.
    widzi kolega , a ja bym chcial żeby np. general Janicki mial tajemniczy wypadek i obudzil sie na stadionie Legii za bramką z amputowanymi do kolan nogami i szesnatokrotna dzialka LSD we krwi podczas finalu pucharu Polski
    W czym problem? Do dzieła.
  • extraneus napisal(a):
    Też bym chciał.
    ano wlasnie, zwą nas legion kolego
  • celnik.mateusz napisal(a):
    TVinci napisal(a):
    extraneus napisal(a):
    Mnie się wydaje, że moment rozliczeniowy u Polaka już minął. PiS musi czarować w nie sowim stylu do wyborów, bo się inaczej rozjedzie z oczekiwaniami Polaka. Żelazny elektorat się nie liczy, demokracja na tym polega, że wszyscy zabiegają o roszczeniowego Konsumenta. Jakieś tam płotki, jacyś nikomu nie znani adwokaci, rzeczoznawcy i urzędnicy pójdą pod nóż, nikt więcej.
    widzi kolega , a ja bym chcial żeby np. general Janicki mial tajemniczy wypadek i obudzil sie na stadionie Legii za bramką z amputowanymi do kolan nogami i szesnatokrotna dzialka LSD we krwi podczas finalu pucharu Polski
    W czym problem? Do dzieła.

    no i zglosilem sie swego czasu po Smolensku, nie wciagneli mnie jednak na czlonka bo w regionie akurat sprawy handlu papuciami byly wazniejsze, teraz buduje lepsza przyszlosc yey krolewskiej mosci y zona mi mowi, zebym sie nie wyglupiaj z ta Polska jej wiecej, dlatego tak tylko z doskoku obserwuje co tam sie w tych Kiejkutach wyrabia, rzecz yasna w zadne kary nie wierze, plucie tylko cwicze , zebym z wprawy nie wyszedl
  • a w zasadzie nie wciagnęli mnie nie dlatego, że handel papuciami się odbywał, ale z tegoż powodu , że kot się zesrał
  • Czyli mówi Kolega nie da się, bo nie ma legitki z pieczątką? Znaczy impotencja u Kolegi jeszcze większa niż w złym PiSie. To po co te nerwy?
  • celnik.mateusz napisal(a):
    Czyli mówi Kolega nie da się, bo nie ma legitki z pieczątką? Znaczy impotencja u Kolegi jeszcze większa niż w złym PiSie. To po co te nerwy?
    dokladnie, musi byc pieczatka , legitka, tatuaz pod pacha itp itd, jak kolega chce odp. amatorke to lepiej juz by bylo dla kolegi, zeby ciepla wodke pil i Michala Bajora sluchal
  • ale piszac o tatuazach pod pacha uswiadomilem sobie, ze tak, ze oni tam mają takie cuś, Kaczynski reprezentuje wschod czy tam szkocje, a ja zwykly kmiotek chcialem za ojczyzne ginąć, tymczasem w loży....
    siem dziwnie sroży,
    oj nie dadzą oni jeden drugiemu zginąć, no jak to? brata spod pachnącego labędzia wsadzic na 7 lat?!
    toć by sam kierownik zadzwonił,
    Tusk moze se przyjeżdżać 100 x, a Arabski urzadzić swoj tokszoł, a Sakiewicz bedzie pisal, że już już za chwilke, i ciagal tych nieboraków po krakowskim, że niby patryotyzm i orzeł biały,
    a tu nie orzeł tylko cyrkiel, i nie biały a żółty, jak wyliniała figurka konika Karino na telewizorze, jak sufit w barze w Baligrodzie
  • TecumSeh napisal(a):
    A to fakt.
    Największa wada PiSu - że są miętkie faje.
    Rozumiałbym gdyby klimat był inny, ale klimat jest taki że lud chce igrzysk.
    Tymczasem PiS tak się trzęsie o kolejną kadencję, że w rezultacie mogą jej nie wygrać - ze strachu.
    to by były jaja, jakby hankę na granatach hukowych wyprowadzili skutą :)
  • extraneus napisal(a):
    Mnie się wydaje, że moment rozliczeniowy u Polaka już minął. PiS musi czarować w nie swoim stylu do wyborów, bo się inaczej rozjedzie z oczekiwaniami Polaka. Żelazny elektorat się nie liczy, demokracja na tym polega, że wszyscy zabiegają o roszczeniowego Konsumenta. Jakieś tam płotki, jacyś nikomu nie znani adwokaci, rzeczoznawcy i urzędnicy pójdą pod nóż, nikt więcej. Zresztą, grube fisze polityczne i milicyjne mają przecież immunitet zagranicy.
    Płotki nie wykluczają grubych ryb.Płotek grube ryby nie bronią bo nimi gardzą i je lekceważą. A płotki wtedy chciałyby się zemścić i będą sypać, szczególie po obietnicy zmniejszenia wymiaru kary. Mafia tych grubych ryb to karykatura. Potrafią bronic swoich tylko mając pełnię władzy i parasol ochronny z zewnątrz. Zobaczymy jak będzie. Ja bym sugerował właśnie metodycznie jak walec i najpierw płotki. Dlatego lepiej od razu HGW nie ruszać aby czujność grubych ryb uśpić. Okrążać i zaganiać do kotła, wycinając kolejne szeregi płotek.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.