Skip to content

Przegląd geopolityczny

2456717

Komentarz

  • Przesz ten cały kieszonkowy Hitlerek, któremu nie wiadomo dlaczego tylu kibicowało, ma na swoim koncie publiczną deklarację w stylu naszego zdRadSika o przepadku Krymu na rzecz Moskwy...
    Albo skończony kretyn w stylu Hhabiego z Chobielina, albo kacapska tituszka
  • mmaria napisal(a):
    Im więcej czytam o partii pana skrajnego prawicowca Hofera, tym mniej mi się on podoba. Gdybyż po drugiej stronie nie stał lewak, to z pewnością nie życzyłabym mu zwycięstwa, które jest nam potrzebne tylko celem pognębienia dupokratów brukselskich. Hopfer jest zafascynowany Putinem, jego Rosją, dobitnie nawołuje do np. zniesienia sankcji i nawiązania pozytywnych relacji z Moskwą.
    Tak że ten tego...
    Tak jakby Zieloni van der Bellena nie byli promoskiewscy...
    Generalnie co mógłby Hofer w sprawie sankcji rosyjskich? Nic, realnie. Ale Hofer jako główny chłopiec do bicia w Unii - o na tym już Polska, UK i Węgry mogłyby sporo zyskać.
  • mmaria napisal(a):
    Korespondencyjnie głosują niestety na zielonego. Także nie cieszmy się przed czasem.
    czyli przekręt ojropejsowski.

  • rozum.von.keikobad napisal(a):
    mmaria napisal(a):
    Im więcej czytam o partii pana skrajnego prawicowca Hofera, tym mniej mi się on podoba. Gdybyż po drugiej stronie nie stał lewak, to z pewnością nie życzyłabym mu zwycięstwa, które jest nam potrzebne tylko celem pognębienia dupokratów brukselskich. Hopfer jest zafascynowany Putinem, jego Rosją, dobitnie nawołuje do np. zniesienia sankcji i nawiązania pozytywnych relacji z Moskwą.
    Tak że ten tego...
    Tak jakby Zieloni van der Bellena nie byli promoskiewscy...
    Generalnie co mógłby Hofer w sprawie sankcji rosyjskich? Nic, realnie. Ale Hofer jako główny chłopiec do bicia w Unii - o na tym już Polska, UK i Węgry mogłyby sporo zyskać.
    Ok. Dokładnie to napisałam.
  • http://www.novorosinform.org/news/id/53426

    Победителем президентских выборов в Австрии стал потомок русских эмигрантов - независимый кандидат, экс-лидер партии «зеленых» Александр Ван дер Беллен, сообщает Osterreich24.

    Отец Ван дер Беллена родом из Пскова, откуда уехал в Эстонию после Октябрьской революции, где встретил будущую мать нынешнего кандидата в президенты Австрии. После вхождения Эстонии в состав СССР в 1940 году Ван дер Беллены эмигрировали в Австрию. Там и родился новоизбранный президент страны.
  • Lus, to już ostatnie podrygi. Tym razem się jeszcze udało, około 0,5 %. Promoskiewski czy nie, nie ma znaczenia, grunt, że są obok establiszmentu, który nam horror w Europie funduje. Realne sprawowanie władzy szybko ich z moskiewskich sympatii wyleczą.

    Zmian politycznych w Europie się nie da już zatrzymać.
  • Austriackie MSW było pewne wygranej Hofera, bo 4 p-ty przewagi wczoraj to jednak było sporo. Tak czy inaczej - połowa Austriaków jest p-ciw eurokratom i to jest ok.
  • Podobno w Austrii było 165 tys głosów nieważnych. Informacja niezweryfikowana.
  • Jakieś zdziwienie?
    Przecież nie można było dopuścić do załamania demokracji i zwycięstwa Hitlera... ekhem... Hofera...
  • Ciekawe123 ile tych nieważnych przyszło pocztą.
  • Nie wiedziałem, że ZSL ma w Austrii aż tak duże poparcie.
  • peterman napisal(a):
    Nie wiedziałem, że ZSL ma w Austrii aż tak duże poparcie.
    :D
  • edytowano May 2016
    peterman napisal(a):
    Nie wiedziałem, że ZSL ma w Austrii aż tak duże poparcie.
    No przecież!


    image
  • Waryjaty! :))
  • DMC napisal(a):
    Podobno w Austrii było 165 tys głosów nieważnych. Informacja niezweryfikowana.
    Zweryfikowana.
    http://wahl16.bmi.gv.at/
  • Nu jasne. ZSL się rozprzestrzenia. Zawsze byli cwani. Urwa ać!
  • edytowano May 2016
    Sasza Wanderbelenkow* jest zielony, a przez dziesięć lat był również liderem wszystkich podalpejskich zielonych. Zielenina trochę odmienna od naszego rodzimego badyla ale gatunkowo i tu i tam - chwasty.

    * - podobno potomek rosyjskich emigrantów 1917
  • Arbuz jak to arbuz. Z wierzchu zawsze zielony, a w środku czerwony...
  • peterman napisal(a):
    Nie wiedziałem, że ZSL ma w Austrii aż tak duże poparcie.
    Ho, ho.... ZSL ma poparcie w większości krajów Ojropy. Polska plasuje się w średniej europejskiej.
    A co do Austrii?
    Pamiętamy?
    image
  • Austria ma szczęście czy nieszczęście do litery H
  • Austria sobie radzi z literą H.
    Hoferowi dosypano głosów
    Heiderowi poluzowano hamulce
    Hitler nazywał się Schicklgruber
  • randolph napisal(a):
    Austria sobie radzi z literą H.
    Hoferowi dosypano głosów
    Heiderowi poluzowano hamulce
    Hitler nazywał się Schicklgruber
    Jednym słowem, Heil Hydra.
  • Heil Hitla i komplex Waldheima. Poślednie Hitlerowce, niezmienna pogarda
  • edytowano May 2016
    W Linzu, gdzie Hofer przegrał, frekwencja wyniosła 598%.

    PSL musi się jeszcze dużo nauczyć :D

    http://blogpublika.com/2016/05/24/w-linzu-gdzie-hofer-przegral-frekwencja-wyniosla-598/
  • Mania napisal(a):
    W Linzu, gdzie Hofer przegrał, frekwencja wyniosła 598%.

    PSL musi się jeszcze dużo nauczyć :D

    http://blogpublika.com/2016/05/24/w-linzu-gdzie-hofer-przegral-frekwencja-wyniosla-598/
    No ciekawe czy Austriacy uznają że nic się nie stało, czyli że dobrze się stało.
  • randolph napisal(a):
    Austria sobie radzi z literą H.
    Hoferowi dosypano głosów
    Heiderowi poluzowano hamulce
    Hitler nazywał się Schicklgruber
    Niczym Ulica Sezamkowa...
    Ktoś sponsoruje literke H...
  • edytowano May 2016
    Tym bardziej ciekawe, jak to się stało, że u nas jednak się udało. Czy to po prostu cud (z niewielkim udziałem RKW :) , czy anomalia, czy jakieś zielone światło wielkich tego świata.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.