Skip to content

Teraz Munchen- Terror atack

«13456789

Komentarz

  • Jak zrozumiałam - dwa ataki.
    Podobno 20 zabitych.
  • Danke, Angela.
  • Ale burdel.
  • Tydzień temu Franca, teraz Hitlerowo. Idą po nas z zachodu na wschód. Za tydzień SDM...
  • Edan nie kracz. Tylko na to czeka nowoczesna palikociarnia. Nogami przebierają, żeby tylko winić rząd za to. Oni pragną krwi, to widać jak piszą i mówią o ŚDM.
  • Nuale chyba nie uważasz, że ja tego chcę i że winiłbym polski rząd gdyby do czegoś takiego doszło? Jestem realistą, obserwuję co się dzieje w Europie i na świecie i mam duży niepokój co do SDM, które już wkrótce będą u nas. Mam jednak nadzieję, że z Bożą pomocą wydarzenie to przebiegnie bez żadnych niespodziewanych wydarzeń i tragedii
  • Ja widzę to tak. Muslimy do tej pory w Europie nie zaatakowały żadnego kojarzącego się z chrześcijaństwem celu. Jednak coś powstrzymuje przed tym, bo przecież jakby chcieli, to by mogli?
  • Staszek2 napisal(a):
    Ja widzę to tak. Muslimy do tej pory w Europie nie zaatakowały żadnego kojarzącego się z chrześcijaństwem celu. Jednak coś powstrzymuje przed tym, bo przecież jakby chcieli, to by mogli?
    image

  • W jakim języku jest tytuł tego wątku?
  • W języku Salvatore z "Imienia Róży".
  • Gry miejskie na Zachodzie stają się coraz bardzej kreatywne.
  • Natomiast dla niemieckich klechów większe zagrożenie stanowią kółka biblijne niż imigranci. W zasadzie słusznie, gdyż to w większości nie imigranci, tylko Belgowie te zamachy robią. No, co prawda ten z siekierą w Wurstburgu to był akurat imigrant, no ale nie mogą fakty psuć nam eleganckich teorii.

    https://jungefreiheit.de/kultur/gesellschaft/2016/landeskirche-bereiten-bibelgruppen-mehr-sorgen-als-islamisten/
  • Kółka biblijne to pewnie jacyś protestanci, ergo słusznie!
  • Cały dzionek spędziłam na porządkach po remoncie o pięknym, bożym świecie niemal zapominając. Teraz odpalam komputer, zaczynam od forumka, czytam sobie kolejne wynurzenia tego wątaska i jakoś nic. Aż dochodzę do Ignacowych spostrzeżeń... i to mną wstrząsnęło jednakowoż.
  • edytowano July 2016
    Eden napisal(a):
    Tydzień temu Franca, teraz Hitlerowo. Idą po nas z zachodu na wschód. Za tydzień SDM...
    Papieża się nie odważą! Jak to się pytał Stalin o armię/czołgi papy?
    Staszek2 napisal(a):
    Ja widzę to tak. Muslimy do tej pory w Europie nie zaatakowały żadnego kojarzącego się z chrześcijaństwem celu. Jednak coś powstrzymuje przed tym, bo przecież jakby chcieli, to by mogli?
  • @Mania A co tam jest napisane [po zrozumialsku proszę] ?
  • mmaria napisal(a):
    @Mania A co tam jest napisane [po zrozumialsku proszę] ?
    "Nie ma dla was bezpieczeństwa. Drzwi do Piekła zostały otwarte".
  • Tutaj nie chodzi o papieża, oni dobrze wiedzą, że nie mają dostępu do niego, gdyby mieli zrobiliby to w Rzymie. Tutaj chodzi o nagromadzenie ludzi w jednym miejscu. A przecież takich sytuacji będą teraz mieli trochę u nas
    romeck napisal(a):
    Eden napisal(a):
    Tydzień temu Franca, teraz Hitlerowo. Idą po nas z zachodu na wschód. Za tydzień SDM...
    Papieża się nie odważą! Jak to się pytał Stalin o armię/czołgi papy?
    Staszek2 napisal(a):
    Ja widzę to tak. Muslimy do tej pory w Europie nie zaatakowały żadnego kojarzącego się z chrześcijaństwem celu. Jednak coś powstrzymuje przed tym, bo przecież jakby chcieli, to by mogli?
  • Nihil novi - że i ja szarpnę się na mondro cycatę. Bo czyż one, te drzwi znaczysie, były kiedykolwiek zamknięte?!
  • mmaria napisal(a):
    @Mania A co tam jest napisane [po zrozumialsku proszę] ?
    Nie jesteście bezpieczni! Otworzyliście wrota do piekieł!
  • mmaria napisal(a):
    Nihil novi - że i ja szarpnę się na mondro cycatę. Bo czyż one, te drzwi znaczysie, były kiedykolwiek zamknięte?!
    Ciekawej jednak przenośni użyli, sami siebie nazywając bramami piekielnymi. Ciekawe czy wiedzą skąd to cytat.
  • nie wiem co dalej tu bedzie ale Niemcory to nie Zabojady, na Oktober Fest wystrugajo ale na pewno nie kredki.
  • W islamie też jest Niebo i Piekło. Nie wiem tylko, czy jest Czyściec. Muszę się jutro zapytać znajomego rabbiego
  • pewnie jest: moga tam pieprzyc ale nie dziewice...
  • DMCDMC
    edytowano July 2016
    .
  • Się mi taka okoliczność przypomniała. A mianowicie, gdy wracałem z pogrzebu Papieża, panowie kerowcy zarządzili postój ileś godzin w Grazu. Tamże udaliśmy się więc do dominikańskiego klasztoru, gdzie nas przyjęli po solidarności korporacyjnej. I jeden czeski zakonnik się zwierzył, że bardzo się modlił, żeby podczas tego pogrzebu nic się nie stało, nikt nie zginął. Bo to przecież bardzo dużo ludzi, mówił, mogło się wydarzyć coś złego.

    Myślę, że warto się w tym duchu pomodlić za uczestników ŚDM.
  • Eden napisal(a):
    Tutaj nie chodzi o papieża, oni dobrze wiedzą, że nie mają dostępu do niego, gdyby mieli zrobiliby to w Rzymie. Tutaj chodzi o nagromadzenie ludzi w jednym miejscu. A przecież takich sytuacji będą teraz mieli trochę u nas
    romeck napisal(a):
    Eden napisal(a):
    Tydzień temu Franca, teraz Hitlerowo. Idą po nas z zachodu na wschód. Za tydzień SDM...
    Papieża się nie odważą! Jak to się pytał Stalin o armię/czołgi papy?
    Kol. Eden czyta bez zrozumienia...
    ŚDM = papież
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.