Skip to content

Byłem w Rio byłem w Bajo...

24

Komentarz

  • Ale zasrywacie wuntex pierdolami. Ja mam i telepatrzydlo i internat i mobilnego smarkfona. I wyjebane mam na wszystko. Oglądam co chcę i kiedy chcę
  • edytowano August 2016
    rozum.von.keikobad napisal(a):

    Oj nie, ja tam wolę świat, w którym ludzie są mniej zglajszachtowani. Zresztą przed czasami mediów elektronicznych raczej nie byli.
    Na poziomie pewnych spraw naprawdę istotnych, albo popularnych - byli. Natomiast była spora różnorodność poniżej poziomu ważności i popularności.

  • Eden napisal(a):
    Ale zasrywacie wuntex pierdolami. Ja mam i telepatrzydlo i internat i mobilnego smarkfona. I wyjebane mam na wszystko. Oglądam co chcę i kiedy chcę
    Dlatego nic o islamie nie wiesz. Bo przyjmujesz tylko to co chcesz.
  • Znowu trafnie opisałeś swój stan umysłu Horche. Horche ty nie masz poglądów. Ty masz stan umysłu
  • Eden napisal(a):
    Znowu trafnie opisałeś swój stan umysłu Horche. Horche ty nie masz poglądów. Ty masz stan umysłu
    Akurat w kontekście islamu zmieniłem swój stan umysłu, z umiarkowanie na tak, na wypierdalać. I nastąpiło to w wyniku przyjęcia pewnej wiedzy. Trochę czasu na to poświęciłem. Uwierz mi, to nie boli.
  • Nawet nie będę pytał z jakiego źródełka uderzyła w palmencje na oazie ta wiedza...
    Idę na spaty Horche. Salam malejkom :)
  • Za chwilę nasze chłopaki grają w szczypiorniaka z hitlerowcami. TVP 2. Wszyscy kibicujemy naszym!
  • Szykuje się horror...
  • Dupen klapen. Z taką grą to w Rio chłopaki nie zawojują. I teraz mają już nóż na gardle
  • Uff... po horrorze wygrana w 5 secie z Persami w siatkę. Drugi krok po medal zrobiony
  • /admin romeck/
    Kolego Eden. Następne wpisy wulgaryzmami wyrzucę w Kosmos! Basta!
  • edytowano August 2016
    Z wczorajszych wydarzeń najciekawszy był dramatyczny finał szpady mężczyzn - Węgry kontra Korea Południowa.
    Hun przegrał jednym punktem mimo, że prowadził prawie przez całą rozgrywkę.
  • Ech...

    "Trener Szewczyk
    Przyszedł do ciężarowców
    I wyjął torebkę moczu
    Był obrzydliwy..."
  • Niestety nasza czwórka wioślarska poza podium na 4 miejscu
  • Co nie udało się chłopakom wywalczyły nasze dziewczyny. Brąz naszej czwórki wioślarskiej! :)
  • ZŁOTO!!! Dwójka pań w wioślarstwie!!!
  • 3:0 z Arhentina. Dramatyczna końcówka 3 seta, ale pomyślna dla nas. Trzeci krok po medal zrobiony!
  • Może teraz będzie już lepiej. Mazurek Dąbrowskiego i łza poleciała.
  • Srebro Małachowskiego w dysku. Z jednej strony radość, z drugiej szkoda bo było naprawdę blisko złota
  • Gdyby dziennikarze nie byli tacy pewni złota, kibice by się radowali ze srebra. A tak...
    8-|

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • To mega słaba olimpiada. 10 medali raczej nie będzie.
  • edytowano August 2016
    Co za mecz za to!

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • AnnaE napisal(a):
    Co za mecz za to!
    Jaki, rzekomo?
  • Złoto Anity!!!


    :-bd
  • Eden napisal(a):
    Złoto Anity!!!


    :-bd
    i rekord świata!
  • 3 medale dołożone przez nasze cudne dziewczyny- kajakarki!
  • Fajdek sie sf....
    siatkarze pod scianą...
    :bz
  • Porażka... Bo jak inaczej nazwać przegraną 0:3 w ćwierćfinale pierwszej drużyny z siódmą z ostatnich mistrzostw świata... :(
  • Eden napisal(a):
    Porażka... Bo jak inaczej nazwać przegraną 0:3 w ćwierćfinale pierwszej drużyny z siódmą z ostatnich mistrzostw świata... :(
    We are the champions of ..........Naszego ego.

    Fajnie byłoby zejść na ziemię. Przestać gwiazdorzyć w reklamach i mediach. Po prostu być sportowcem a nie selebrytom.....

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.