Skip to content

Byłem w Rio byłem w Bajo...

13

Komentarz

  • no dobre!!!!
    czytam że nasi ograli Chorwatów w ręczną
    kurna blaszka, nie oglądałem meczu
    kiedy to było?
    jest strefa medalowa, ci to są prawdziwymi wojownikami...
    Brawo Chłopaki!
  • 30:27 dla naszych Marnioku, mecz był w nocy. Też dopiero teraz przeczytałem. Chauwa naszym szczypiornistom, szczególnie że w grupie szło im źle (przegrali aż trzy mecze) i to bracia Hrvaci byli faworytami tego ćwierćfinału
  • Anita Włodarczyk podobnie - wyraźny znak krzyża przed każdym rzutem.
    Ciężki żywot mają postępowii realizatorzy transmisji i tutejsze dziennikarstwo. Coraz więcej do przeoczania i omijania.
  • Złote wioślarki mówiły o Jezusie, sensacyjna oszczepniczka o wsparciu modlitewnym chrzestnego-księdza
  • Fajdek- coś tu nie gra- wziął stronę Zielińskich, spieprzył kwalifikację w stylu niemożliwym, wystąpił z długim i zbyt zgrabnym oświadczeniem- wszystko to wygląda jak jakaś ucieczka z Ryjo przed finałem
  • natenczas napisal(a):
    Anita Włodarczyk podobnie - wyraźny znak krzyża przed każdym rzutem.
    Ciężki żywot mają postępowii realizatorzy transmisji i tutejsze dziennikarstwo. Coraz więcej do przeoczania i omijania.
    Piotr Małachowski nawet małe świadectwo do kamery dał.
  • dyzio napisal(a):
    Fajdek- coś tu nie gra- wziął stronę Zielińskich, spieprzył kwalifikację w stylu niemożliwym, wystąpił z długim i zbyt zgrabnym oświadczeniem- wszystko to wygląda jak jakaś ucieczka z Ryjo przed finałem
    Otusz to. Bardzo to podejrzane. Natychmiast bym go po powrocie sprawdziła na tzw. okoliczność wzmocnienia red-bullem ;)
  • dyzio napisal(a):
    Fajdek- coś tu nie gra- wziął stronę Zielińskich, spieprzył kwalifikację w stylu niemożliwym, wystąpił z długim i zbyt zgrabnym oświadczeniem- wszystko to wygląda jak jakaś ucieczka z Ryjo przed finałem
    To akurat prostsze i smutniejsze. Pan Fajdek lubi zaimprezować i nie odmówił sobie przed eliminacjami.
  • Serio???
  • obejrzałem oszczep kobiet- młoda Polka czwarta- wynik z eliminacji dawałby pewne złoto. Generalnie pozostawia po sobie same dobre wrażenia.

    Dzisiaj tez był 8 medal dla Polski (w zapasach kobiet) Wyglaada , ze do 10 jakoś dobijemy. Dobranoc.
  • Szkoda tej oszczepniczki, sprawia wrażenie uroczej i niezmanierowanej... :(
  • qiz napisal(a):
    Szkoda tej oszczepniczki, sprawia wrażenie uroczej i niezmanierowanej... :(
    Przecież ona ma dopiero 20 lat. Życie przed nią! I faktycznie - śliczna jest ;)

    image

  • Po prostu ma ładną buzię i figurę Ewy Farnej. I jak mówi jest Polką czystej krwii. Czego chcieć więcej?
  • Normalnych teściów. Ale to zbytnie chciejstwo mogłoby już być
  • No właśnie śliczność lub nie-śliczność jest drugorzędna.
    Wiele z tych dziewczyn sprawia wrażenie po prostu ujmująco uroczych. Ta Joanna Jóźwik (800 m) też przeurocza.
  • i jeszcze Ewa Swoboda, sprinterka. Fajna dziewczyna.
  • Straszna! Poprzekłuwana, potatułowana cała (uda, ręce, tułów, strach myśleć co jeszcze), a ma chyba 18 lat...
  • To jest wrecz niemożliwe ale stało sie...
    Amerykanie przegrali półfinał z Włochami, powtarza sie stara zasada - kto nie wygrywa w trzech przegrywa w pieciu setach.... (a w drugim rozniesli Italie 25:9)
  • Kolejne dwa medale dodane w nocy do kolekcji: dwa brązy, w pięcioboju kobiet i rzucie młotem mężczyzn.
    Niestety szczypiorniści przegrali jedną bramką, dramatyczny półfinał z Duńczykami. W niedzielę zagrają o brąz z Hitlerowcami
  • Ten pięciobój...bieg ze strzelaniem... zrobiła się z tego bardzo emocjonująca konkurencja
  • Taki biathlon w letniej wersji ;-)
  • edytowano August 2016
    Faszyści w Rio - Kuźniar się wścieknie

    image

    image
  • Poruszajace... a co ma do tego Kuźniar?
  • A dlaczego nasza pani na 800 m (zajęła 5 miejsce) biegła z 3 mężczyznami bez siusiaków ? Szczególnie pan który wygrał, w niczym nie był podobny do jakiejkolwiek pani. Kastrat zwykły.
  • JORGE napisal(a):
    A dlaczego nasza pani na 800 m (zajęła 5 miejsce) biegła z 3 mężczyznami bez siusiaków ? Szczególnie pan który wygrał, w niczym nie był podobny do jakiejkolwiek pani. Kastrat zwykły.
    stary ciągnący się skandal z poprawnością polityczną w tle ( bo czarne naznaczone "chorobą hipertestosteronu" i trzeba je wspierać)

    Przekręt i złość. Polka miała srebro wśród startujących kobiet
  • No i Blanka Vlasić z brązowym medalem- oby i Wyszomirski się z niego cieszył
  • dyzio napisal(a):
    Poruszajace... a co ma do tego Kuźniar?
    bo poskarżył się na TT, że PiS zmusza ludzi do chodzenia do kościoła i wogóle...
  • dyzio napisal(a):
    No i Blanka Vlasić z brązowym medalem- oby i Wyszomirski się z niego cieszył
    ona ma na koncie dwukrotne mistrzostwo świata. Wyczytałam, że ma 194 cm. wzrostu, a przy Wyszomirskim wydaje się taka nieduża :-) Slava Blance! A za Piotra: +++
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.