Skip to content

Wszyscy ludzie Trumpa

13

Komentarz

  • Anglosaski, tępy brutal. Nie można porównywać rzeźników z Iraku do Pattona...
  • qiz napisal(a):
    Anglosaski, tępy brutal. Nie można porównywać rzeźników z Iraku do Pattona...
    Tak dobrze znasz Mattisa? Patton do grzecznych też nie należał.
  • edytowano December 2016
    Mania napisal(a):
    qiz napisal(a):
    Anglosaski, tępy brutal. Nie można porównywać rzeźników z Iraku do Pattona...
    Tak dobrze znasz Mattisa? Patton do grzecznych też nie należał.
    Patton walczył ze złem, i prawidłowo je oceniał. A ci współcześni amerykańscy generałowie walczą z wrogami a wrogów podają im politycy. Tak to wygląda przynajmniej. Więc to zupełnie co innego, ten Mattis jawi się jak jakiś naziol po prostu.
  • A ja myślę, że gdyby jacyś miłujący pokój wysadzili nam parę kamienic w centrum Krakowa czy Warszawy, to nasz Polko tez wyglądałby jak naziol. A nawet Skrzypek.
  • edytowano December 2016
    A Amerykanom wysadzili? Bo to nie jest takie oczywiste. Pearl Harbor, nie? A np. taki zamach w Oklahoma City https://pl.wikipedia.org/wiki/Zamach_w_Oklahoma_City to okazuje się że miał ścisły związek ze śledztwem w którym podejrzani byli Clintonowie.
  • Dla mnie najważniejsze, żeby prawidłowo oceniał ZSRR (i muslimów), a w tym przypadku - z tego co wyczytałam- tak właśnie jest. Poza tym USańskich naziolów mniej się obawiam niż niemieckich.
  • Mania napisal(a):
    Dla mnie najważniejsze, żeby prawidłowo oceniał ZSRR (i muslimów), a w tym przypadku - z tego co wyczytałam- tak właśnie jest. Poza tym USańskich naziolów mniej się obawiam niż niemieckich.
    Niemieccy uczyli się od amerykańskich. Tylko amerykanie mają lepszą propagandę.

    Nie wpadajmy w łatwe pułapki. Dla takiego tępaka lada moment wrogiem możemy stać się my, bo od 80 lat mordujemy wiadomokogo w polskich obozach.
  • Oby to nie była powtórka z Rumsfelda. Niepotrzebne są kolejne bezsensowne wojny. Tym bardziej, że dziś będzie kosztowniejsza niż ta w Iraku.
  • @ Przemek
    Miałem na myśli WTC i muslimów
    @ Qiz
    Porównujesz np. eksterminację Indian do niemieckiego "ostatecznego rozwiązania"?
  • Staszek2 napisal(a):
    @ Przemek
    Miałem na myśli WTC i muslimów
    @ Qiz
    Porównujesz np. eksterminację Indian do niemieckiego "ostatecznego rozwiązania"?
    Nic nie porównuję. Zwracam uwagę na oczywiste, olbrzymie fakty, z niezrozumiałych przyczyn (marzenia? nadzieja? samooszukiwactwo?) ignorowane przez towarzystwo.

    A co do Indian- zabawne są "odwieczne terytoria indiańskie", darowane im przez rząd, kilkadziesiąt lat później wcielone do Unii.
  • Wnioski nader na czasie zważywszy, że Mattis ma prawdziwego hopla na punkcie Indian i wojen indiańskich.
  • peterman napisal(a):
    Wnioski nader na czasie zważywszy, że Mattis ma prawdziwego hopla na punkcie Indian i wojen indiańskich.
    W sensie podziwia ich i szanuje czy wręcz naprzeciwko?
  • Podziwia i szanuje.
  • Prymitywny tępak?
    " He initially enlisted in the United States Marine Corps in 1969.[8] He later earned a Bachelor of Arts degree in history from Central Washington University[9] and was commissioned a second lieutenant through the Reserve Officers' Training Corps on January 1, 1972.[10] During his service years, Mattis was considered to be an intellectual among the upper ranks, with his personal library numbering more than 7,000 volumes. Major General Robert H. Scales, Retired, Ph.D., described him as "... one of the most urbane and polished men I have known." Reinforcing this intellectual persona was the fact he carried his own personal copy of the Meditations of Marcus Aurelius throughout his deployments.[11]" - wikipedia
  • Mania napisal(a):
    Prymitywny tępak?
    " He initially enlisted in the United States Marine Corps in 1969.[8] He later earned a Bachelor of Arts degree in history from Central Washington University[9] and was commissioned a second lieutenant through the Reserve Officers' Training Corps on January 1, 1972.[10] During his service years, Mattis was considered to be an intellectual among the upper ranks, with his personal library numbering more than 7,000 volumes. Major General Robert H. Scales, Retired, Ph.D., described him as "... one of the most urbane and polished men I have known." Reinforcing this intellectual persona was the fact he carried his own personal copy of the Meditations of Marcus Aurelius throughout his deployments.[11]" - wikipedia
    jak widac nie dorównuje wzorcom postawionym przez niektórych he he he :)
  • A więc prymitywny tępak z dyplomem historyka sztuki, natura zna takie przypadki. ;)
    No, możliwe że się mylimy, zobaczymy.
  • historyka po prostu
  • edytowano December 2016

    Donald J. Trump Konto zweryfikowane
    @realDonaldTrump

    I have chosen one of the truly great business leaders of the world, Rex Tillerson, Chairman and CEO of ExxonMobil, to be Secretary of State.

    PS. Exxon robił interesy z Rosją (wiercenia na pn.), z tej okazji Tillerson dostał od ruskich order przyjaźni.
    W kampanii prezydenckiej finansował J. Busha.
    Był przeciwny sankcjom wobec Rosji.
    Wygląda na to, że biznes przede wszystkim.
  • USA rządzi biznes i wojsko, zawsze tak było a przynajmniej w XX wieku.
  • (z pięciu wątków o Trumpie - w tytule! -tutaj)

    45office.com

    Świeżutka strona www byłego prezydenta.

    image
  • pajac
  • Nabrałem wrażenia niepowagi. Niesłusznie?
  • Przepraszam, pytam, gdyż się nie znam: po prawej (czyli po lewej od Trumpa) to teletubisie?
  • edytowano March 2021
    los napisal(a):
    Nabrałem wrażenia niepowagi. Niesłusznie?
    Niesłusznie. Ci kolorowi ludzie to obsługa pokładu startowego na lotniskowcu. Specjalnie na kolorowo dla szybkiego odróżnienia kto jest kim, bo czasem liczą się ułamki sekund. Organizacja najwyższej próby.

    image
  • edytowano March 2021
    Po lewej za to (czyli po prawej Trumpa) wystaje kształtny cyc. Widać że nie tylko różnorodnoś rasowa ale i pciowa zachowana.

    Chociaż to fioletowe po prawej (czyli po lewej Trumpa), to z wąsem, to chyba też baba?
  • los napisal(a):
    Nabrałem wrażenia niepowagi. Niesłusznie?
    Fundacja Komorowskiego, Fundacja Wałęsy, można dorobić.
  • loslos
    edytowano March 2021
    W_Nieszczególny napisal(a):
    Niesłusznie. Ci kolorowi ludzie to obsługa pokładu startowego na lotniskowcu. Specjalnie na kolorowo dla szybkiego odróżnienia kto jest kim, bo liczą sie ułamki sekund. Organizacja najwyższej próby.
    To przepraszam. Człowiek całe życie się uczy.

    Niby kiedyś wojska lądowe też się pstrokato ubierały i dokładnie z tego samego powodu - by szybko rozpoznać kto jest gdzie. Dopiero Włosi wprowadzili mundury w kolorach ochronnych. Ale z ogonem koguta.
  • To i ja wycofuję swoje prześmiewcze uwagi.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.