Skip to content

Wszyscy ludzie Trumpa

124»

Komentarz

  • Ej, no przecie oczywizda, że to lotniskowiec, ale i tak śmiechłem
  • Lotniskowiec to i ja zgadłem ale te kolorowe stroje to dla mnie również nowość.

    Ale losa rację że pajac, bo co to zdjęcie znaczy - że kupił lotniskowiec? Czy że dalej uważa się za głównodowodzącego marynarką wojenną? Czy tylko za kapitana lotniskowca?
  • To zdjęcie znaczy, że kiedyś był prezydentem. Byli prezydenci to akurat lubią eksponować.
  • Zdjęcie może być z okresu prezydentury (zresztą jakiś czas po wyborach ustępujący prezydent urzęduje). Prezydent jest zwierzchnikiem SZ.

  • Niemniej wojowanie kocha srodze.
    Przemko napisal(a):
    Lotniskowiec to i ja zgadłem ale te kolorowe stroje to dla mnie również nowość.

    Ale losa rację że pajac, bo co to zdjęcie znaczy - że kupił lotniskowiec? Czy że dalej uważa się za głównodowodzącego marynarką wojenną? Czy tylko za kapitana lotniskowca?
    To jak w dowcipie o dwóch facetach i niedźwiedziu w lesie.

    Donald nie musi być dobrym podrabianym prezydentem. Wystarczy że będzie lepszym fałszywym niż Bidet prawdziwym.
  • Ha, wiedziałem którą fotkę tu ffuożyć!

    Notto z podstrony: pytania od prasy (lubczasopism) (ma gość poczucie humoru)

    image



  • peterman napisal(a):
    Niemniej wojowanie kocha srodze.
    Przemko napisal(a):
    Lotniskowiec to i ja zgadłem ale te kolorowe stroje to dla mnie również nowość.

    Ale losa rację że pajac, bo co to zdjęcie znaczy - że kupił lotniskowiec? Czy że dalej uważa się za głównodowodzącego marynarką wojenną? Czy tylko za kapitana lotniskowca?
    To jak w dowcipie o dwóch facetach i niedźwiedziu w lesie.

    Donald nie musi być dobrym podrabianym prezydentem. Wystarczy że będzie lepszym fałszywym niż Bidet prawdziwym.
    Z ocenami kadencji zaczekajmy przynajmniej z rok.
  • Po co? Wystarczył jeden dzień.
  • Tak? Najbardziej Trump zaczął się kompromitować już po.
  • Nic nie rozumiem. Myślałem, że mówimy o ocenie Bideta. Skąd tu się Trump nagle wziął?
  • edytowano March 2021
    Bo jego kadencja już się skończyła więc można dokonywać ocen. Widzę że z oceną Bidena jest jak z oceną Franciszka, ostateczna zapadła pierwszego dnia. Dołączam do listy tematów które ignorować zatem.
  • Przecież kadencja nie musi się skończyć, żeby oceniać działania. Bidet w pierwszy dzień podjął konkretne decyzje. Te decyzje stawiają go w szeregu sług szatana. Być może do końca kadencji się nawróci, co daj Panie Boże, ale na razie nic nie stoi na przeszkodzie by go ocenić za to co zrobił. Czy też żeby ocenić te decyzje.
  • edytowano March 2021
    Pejsbuk usunął ze swojej strony wywiad z DJT przeprowadzony przez jego synową. Nawet głos Donalda nie ma już prawa docierać do Amerykanów.

    To jest cyfrowy Rubikon.

    https://t.me/breaking911/2310
  • edytowano April 2021
    peterman napisal(a):
    Pejsbuk usunął ze swojej strony wywiad z DJT przeprowadzony przez jego synową. Nawet głos Donalda nie ma już prawa docierać do Amerykanów.

    To jest cyfrowy Rubikon.

    https://t.me/breaking911/2310
    System się domku w internecie do tego przepisy o rodo i o prawach autorskich. Są znów o jeden mały kroczek przed nami.
  • edytowano April 2021
    robert.gorgon napisal(a):
    peterman napisal(a):
    Pejsbuk usunął ze swojej strony wywiad z DJT przeprowadzony przez jego synową. Nawet głos Donalda nie ma już prawa docierać do Amerykanów.

    To jest cyfrowy Rubikon.

    https://t.me/breaking911/2310
    System się domku w internecie do tego przepisy o rodo i o prawach autorskich. Są znów o jeden mały kroczek przed nami.
    Edit miało być system dom domknął się w internecie! Skoro sztuczna inteligencja robi takie byki, to może ich kontrola internetu nie taka straszna
  • Zrozumiałem. Starczyło przeczytać u jako spółgłoskę.
  • System się domkł
  • MarianoX napisal(a):
    System się domkł
    Suszny kierumkowskas.

    Mie kąputerowi emteligęty niczegusz nie pszekremcajo. Nie umio.

  • Gnębą napisal(a):
    MarianoX napisal(a):
    System się domkł
    Suszny kierumkowskas.

    Mie kąputerowi emteligęty niczegusz nie pszekremcajo. Nie umio.

    Nie przekrynco bo same wariujo. Oczętami wyobraźni widzę jak faszystowski rząd pisoski blokuje algorytmy pejsa i tuby przy pomocy armii cyber - gnębonow.
  • Federalni wjechali dziś na nowojorski kwadrat Giulianiego.

    Nawet nie kryją, że chodzi im o ukraińskie brudy na Bidenów.

    https://www.breitbart.com/politics/2021/04/28/feds-execute-search-warrant-rudy-giulianis-manhattan-apartment/
  • Donald będzie się ubiegał o reelekcję i tym samym całkowicie strolluje Repsom kampanię.
  • MarianoX napisal(a):
    Donald będzie się ubiegał o reelekcję i tym samym całkowicie strolluje Repsom kampanię.
    W tej chwili R i tak nie mają wyjścia - mogą poprzeć tylko jego, albo kogoś kogo DJT namaści. Taka sytuacja.
  • MarianoX napisal(a):
    Donald będzie się ubiegał o reelekcję i tym samym całkowicie strolluje Repsom kampanię.
    Ale przecież ta kąpania za niecałe cztery lata. Wiele wody w Potomaku upłynie, nie ma co excytować się.
  • edytowano April 2021
    Prawda to, a wszystko wskazuje na to, że we Wielkim Szatanie w najbliższych latach będzie się działo. Wojny Secesyjnej 2.0 oczywiście nie będzie ale może rozgorzeć takie pojednanie międzyrasowe, że kamień na kamieniu nie zostanie.
  • MarianoX napisal(a):
    Prawda to, a wszystko wskazuje na to, że we Wielkim Szatanie w najbliższych latach będzie się działo. Wojny Secesyjnej 2.0 oczywiście nie będzie ale może rozgorzeć takie pojednanie międzyrasowe, że kamień na kamieniu nie zostanie.
    Po drodze są jeszcze wybory kongresowe 2022. Czerwoni (to znaczy niebiescy) spróbują je znowu skręcić, ale tym razem nie pójdzie im tak łatwo. Nie po tym, jak sami pochwalili się ubiegłorocznymi machlojami. Może polać się prawdziwa, nie tylko cyfrowa, krew.
  • Sze zobaczi. Wszystkie potencjalne przekręty czerwonych czyli niebieskich zostały opisane w detalach jeszcze przed wyborami. Nic nie zrobiono, by im zapobiec.
  • los napisal(a):
    Sze zobaczi. Wszystkie potencjalne przekręty czerwonych czyli niebieskich zostały opisane w detalach jeszcze przed wyborami. Nic nie zrobiono, by im zapobiec.
    Obie strony robiły dokładnie te same przekrety, równowaga była zachowana i wtedy Trump załatwił wybory korespondencyjne.

    Przypomnę streszczenie wałków wyborczych w USA na przestrzeni dekad http://foxmulder2.blogspot.com/2020/11/steal-with-hammer.html?m=1
  • los napisal(a):
    Sze zobaczi. Wszystkie potencjalne przekręty czerwonych czyli niebieskich zostały opisane w detalach jeszcze przed wyborami. Nic nie zrobiono, by im zapobiec.
    To prawda. Zobaczym, co zdziała tym razem pospolite ruszenie. Głównonurtowe Repuby też mają ostatnio niskie notowania wśród ludu szemrzącego.
  • edytowano April 2021
    los napisal(a):
    Sze zobaczi. Wszystkie potencjalne przekręty czerwonych czyli niebieskich zostały opisane w detalach jeszcze przed wyborami. Nic nie zrobiono, by im zapobiec.
    Ja tego nie pojmuję, że nie znalazł się choćby jeden amerykański Joseph Eagle. Może w głowach im się nie mieściło, że można tak na rympał?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.