Skip to content

Ruch Rewolucyjny im. Egona Olsena

1246711

Komentarz

  • edytowano December 2016
    Na ulicach? A po co?
    Wokol budynkow publicznych, offszem. Jedyne co Polsce grozi to okupacja budynkow publicznych przez terrorystow. #takibylplan #ciamajdan
  • Pyta.pl na barykadach!

  • Przepraszam, widzę że już było. Ale niech zostanie, bo śmieszne.
  • Biedni ludzie, mają takich durnych przywódców. Przecież ten Kijowski nie ma im nic do powiedzenia. Same frazesy i durnoty. Co za mózgi.
  • Ale ci ludzie wcale więcej nie chcą. Wczoraj redaktorka próbowała rozmawiać z nimi i dociec, o co walczą. Im wszystko jedno. Naprawdę mieli do powiedzenia pojedyncze słowa.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • AnnaE napisal(a):
    Ale ci ludzie wcale więcej nie chcą. Wczoraj redaktorka próbowała rozmawiać z nimi i dociec, o co walczą. Im wszystko jedno. Naprawdę mieli do powiedzenia pojedyncze słowa.
    W sumie nie chciałam wprost napisać, że mają takich przywódców, na jakich zasługują.
  • Cyrylica napisal(a):
    Biedni ludzie, mają takich durnych przywódców. Przecież ten Kijowski nie ma im nic do powiedzenia. Same frazesy i durnoty. Co za mózgi.
    Nie żałujcie tych ludzi. Odmawiają poznania rzeczywistości, odmawiają jakiejkolwiek sprawiedliwości i obiektywizmu, obecnie są na wojnie. I wcale jej jeszcze nie przegrali, choć swoje szanse zdecydowanie przeszacowują, ale o to dbają już ich liderzy. To jest ich wybór.
  • Nieinaczy!

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Wcale ich nie żałuję. Może nie wszystko napisałam wprost. Nie chciałam ich obrażać i tak wyszło z niedopowiedzenia.
  • Wymyślili PROJEKT.
    PROJEKT ma niesamowitą nazwę pt: "Tu jest Sejm".
    image
  • edytowano December 2016
    tu jest Sejm
    doprawdy - odkrywcze :)
  • KAnia napisal(a):
    tu jest Sejm
    doprawdy - odkrywcze :)
    Nie. W sensie - tych co widać na zdjeciu (w domysle: i cała reszta opozycji zjednoczonej) to jest tu-jest-sejm
    Gdyżalbowiem tam-nie-jest sejm, gdzie zjednoczona prawica, czyli w sali kolumnowej.
  • edytowano December 2016
    romeck napisal(a):
    KAnia napisal(a):
    tu jest Sejm
    doprawdy - odkrywcze :)
    Nie. W sensie - tych co widać na zdjeciu (w domysle: i cała reszta opozycji zjednoczonej) to jest tu-jest-sejm
    Gdyżalbowiem tam-nie-jest sejm, gdzie zjednoczona prawica, czyli w sali kolumnowej.
    tak, wiem, ale niechcący im się udało wypowiedzieć zdanie prawdziwe
  • Przypomina mi się trybun ludowy Lis wrzeszczący do kodowskiego tłumu: "to wy jesteście suwerenem! wy i WYŁĄCZNIE wy!". To takie lingwistyczne zawłaszczanie rzeczywistości - "tu jest Polska" (tylko na wiecach KOD-u), "to jest Sejm" (tylko wśród zbuntowanych posłów opozycji) itd.
  • Jeśli ktoś ma dostęp do pisowskiego uszka, niech im szepnie, że ta zapowiadana manifestacja w styczniu mogłaby się odbyć 22.
  • eliasz napisal(a):
    Przypomina mi się trybun ludowy Lis wrzeszczący do kodowskiego tłumu: "to wy jesteście suwerenem! wy i WYŁĄCZNIE wy!". To takie lingwistyczne zawłaszczanie rzeczywistości - "tu jest Polska" (tylko na wiecach KOD-u), "to jest Sejm" (tylko wśród zbuntowanych posłów opozycji) itd.
    najlepsze hasełko powtarzane przez b. PZPRowców i esbeków to: " pisowskie komuchy".
  • Mania napisal(a):
    eliasz napisal(a):
    Przypomina mi się trybun ludowy Lis wrzeszczący do kodowskiego tłumu: "to wy jesteście suwerenem! wy i WYŁĄCZNIE wy!". To takie lingwistyczne zawłaszczanie rzeczywistości - "tu jest Polska" (tylko na wiecach KOD-u), "to jest Sejm" (tylko wśród zbuntowanych posłów opozycji) itd.
    najlepsze hasełko powtarzane przez b. PZPRowców i esbeków to: " pisowskie komuchy".
    No właśnie. Można zdechnąć ze śmiechu, jak kodziarstwo wrzeszczy "precz z komuną!".
  • Mania napisal(a):
    Wymyślili PROJEKT.
    PROJEKT ma niesamowitą nazwę pt: "Tu jest Sejm".
    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    Jak to powiedział consumer - wpieprz należy się za samą grzywkę.
  • a właściwie po co oni siedzą w tym sejmie? Straciłam orientację, o co oficjalnie walczą? Bo nieoficjalnie wiadomo.
  • KazioToJa napisal(a):
    a właściwie po co oni siedzą w tym sejmie? Straciłam orientację, o co oficjalnie walczą? Bo nieoficjalnie wiadomo.
    O nowego premiera rządu jedności narodowej? (Pomysł Węglarczyka, ale od razu z dementi, że o niczym takim nie słyszał, tylko podaje możliwości wyjścia z kryzysu.)
  • A nie ma jedności w narodzie ?
  • JORGE napisal(a):
    A nie ma jedności w narodzie ?
    No, ja nigdy nie przyjąłem excathedrowej narracji o dwóch nacjach: bogodrzańskiej i polskiej. :)
    Chociaż jest bardzo pomocna w oglądzie sytuacji w Polsce (od dziesiątek lat).

    =
    Nawet w PiS nie ma jedności. Na razie jest większe zwarcie, bo wróg bardzo naciera.

    =
    Hm, w zasadzie ciekawe myśli przychodzą, jeśli odpowiedzieć serio.
    Musieliby chyba naprawdę ruskie zbrojnie wejść, by to zobaczyć. Brrr, co za myśli! :/
  • jakby nie było, okupujący salę sejmową uniemożliwiają zwoływanie w tym miejscu obrad. Całe szczęście Sejm może zwołać się w dowolnym miejscu.
  • Zaczynam myśleć że to Kaczyński sprowokował całą sytuację. Opozycja nie może być aż taka głupia.
  • raste napisal(a):
    Zaczynam myśleć że to Kaczyński sprowokował całą sytuację. Opozycja nie może być aż taka głupia.
    Stawiam, że jest. Dlaczego? Zbyt dużo ośrodków decyzyjnych i tak naprawdę jeszcze zajęci są walką między sobą. "Zjednoczeni" są tylko dla obrazków w telewizji.
  • Po konferencji prasowej PiS (JK, premier, marszałkowie, szef klubu).

    Kukiz'15 - bezeduura!
    Opozycja totalna - bezeduura!
  • Takiej durnej opozycji w Polsce nie było do tej pory. Wystarczy posłuchać tych kretynów.
  • Cyrylica napisal(a):
    Takiej durnej opozycji w Polsce nie było do tej pory. Wystarczy posłuchać tych kretynów.
    Dopasowli się starannie do poziomu większości społeczeństwa. Tak tak WIĘKSZOŚCI
  • fatuswombatus napisal(a):
    Cyrylica napisal(a):
    Takiej durnej opozycji w Polsce nie było do tej pory. Wystarczy posłuchać tych kretynów.
    Dopasowli się starannie do poziomu większości społeczeństwa. Tak tak WIĘKSZOŚCI
    Nie dołuj mnie.
  • Cyrylica napisal(a):
    fatuswombatus napisal(a):
    Cyrylica napisal(a):
    Takiej durnej opozycji w Polsce nie było do tej pory. Wystarczy posłuchać tych kretynów.
    Dopasowli się starannie do poziomu większości społeczeństwa. Tak tak WIĘKSZOŚCI
    Nie dołuj mnie.

    Prawda nas wyzwoli.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.