Skip to content

Ruch Rewolucyjny im. Egona Olsena

15791011

Komentarz

  • No co. Lubnauer zapewnia, że to podróż służbowa.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • AnnaE napisal(a):
    No co. Lubnauer zapewnia, że to podróż służbowa.
    Soros też lubi kieliszek wytrawnego porto w promieniach zachodzącego nad Atlantykiem słonca.
  • pantelej napisal(a):
    Staszek2 napisal(a):
    . Czy wiecie, że w Sylwestra Rysiek zabrał Joaśkę Schmidt i polecieli se do Portugalii?.
    Panie majster, ruskie w kosmos polecieli.

    E, no, ale może wylot tych dwojga spowoduje, że wszyscy wyleco?
  • Romantyczny Ryś...Przygruchał sex blondi - no i polecieli w porywach uczuć walczyć o wolność. Ech ta liryka...
  • Korek, worek i rozporek.
    Jaki ten Czesław był wizjoner...
  • A ta pani ma ponoć całkiem aktualnego męża i równie aktualną trójkę dzieci ! Jeszcze, bo sytuacja może się zmienić.
  • JORGE napisal(a):
    A ta pani ma ponoć całkiem aktualnego męża i równie aktualną trójkę dzieci ! Jeszcze, bo sytuacja może się zmienić.
    W Nowoczesnym związku jakie to ma znaczenie? Hę ;)
  • JORGE napisal(a):
    A ta pani ma ponoć całkiem aktualnego męża i równie aktualną trójkę dzieci ! Jeszcze, bo sytuacja może się zmienić.
    A Rysiu rozdzielność majątkową po przepisaniu całego majątku żonie. To się nazywa zaufanie.

  • ms.wygnaniec napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    A ta pani ma ponoć całkiem aktualnego męża i równie aktualną trójkę dzieci ! Jeszcze, bo sytuacja może się zmienić.
    A Rysiu rozdzielność majątkową po przepisaniu całego majątku żonie. To się nazywa zaufanie.

    I to jest bardzo dobra wiadomość!
  • Tango down.
  • Arriva Riczi amoroso! :))
  • Kaczor miszcz - właśnie mamy efekty wezwania na dywanik przywódcy opozycji.... :D
  • There can be only one.
  • edytowano January 2017
    qiz napisal(a):
    Tango down.
    Czasami jednak odnoszę wrażenie, że to friendly fajer niezadowolonych mocodawców. Tam chyba coś się dzieje poważniejszego, jakieś ostatnie rozdanie, chodzą plotki, że Kaczor z Schetyna się dogadał, ale Grześ dostał ostrzeżenie, że mu klub się pomniejszy.
  • alcor napisal(a):
    pantelej napisal(a):
    Staszek2 napisal(a):
    . Czy wiecie, że w Sylwestra Rysiek zabrał Joaśkę Schmidt i polecieli se do Portugalii?.
    Panie majster, ruskie w kosmos polecieli.

    E, no, ale może wylot tych dwojga spowoduje, że wszyscy wyleco?


    Otóż, obstawiam, że może to być to taki sam przełom, jak skok bula na krzesło.
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    A ta pani ma ponoć całkiem aktualnego męża i równie aktualną trójkę dzieci ! Jeszcze, bo sytuacja może się zmienić.
    A Rysiu rozdzielność majątkową po przepisaniu całego majątku żonie. To się nazywa zaufanie.

    I podobno parę miesięcy temu dostał pozew rozwodowy.
  • JORGE napisal(a):
    A ta pani ma ponoć całkiem aktualnego męża i równie aktualną trójkę dzieci ! Jeszcze, bo sytuacja może się zmienić.
    Ponoć ta aktualność jest nieco przereklamowana od jakiegoś czasu



  • A gdy się zejdą, raz i drugi,
    kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością,
    bardzo się męczą, męczą przez czas długi,
    co zrobić, co zrobić z tą miłością?
  • No właśnie właśnie, napisałem sam ponoć, bo sytuacja może być dynamiczna. I jak widać jest, galopuje wręcz historia pana Petru (i blondyny też).
  • Ale tak między nami- że koleś z takim ryjem i tak beznadziejną gadką, w dodatku nazywający się niczym Król Rumunii (prawie jak Król Albanii)- wyrwał, wprawdzie dziobatą po ospie, ale jednak niebrzydką i super-zgrabną (trójka dzieci!) kobitkę.

    Szacun.
    Zastanawiam się, który podryw zadziałał: "na władzę" (to naprawdę paniusia głupiutka), czy "na litość".

    Jak już Rysiek wyleci z domu, a żona go zczyści, to będzie bezbronny. Odstrzał niczym Kijowski. A jak się spóźni z alimentami, to ho ho...
  • Są kobity które przyciąga, nie wiem, polityka? Władza? Jak Mikke miał branie to Petru ma nie mieć?
  • Przemko napisal(a):
    Są kobity które przyciąga, nie wiem, polityka? Władza? Jak Mikke miał branie to Petru ma nie mieć?
    Te kobiety (jak blondyna) są poza domem. Wiecznie w rozjazdach, w hotelach, spędzają czas poza rodziną. To kwestia czasu, szczególnie że środowisko jest jakie jest. A do tego zapachy kasy, władzy, wszystkie patologie z tym związane. A Rysiek, mimo że jełop chyba, to może być całkiem dobrym towarzyszem dla kobiety, to co widać w polityce to chyba jest nie jego gra, poza.
  • edytowano January 2017
    Przemko napisal(a):
    Są kobity które przyciąga, nie wiem, polityka? Władza? Jak Mikke miał branie to Petru ma nie mieć?
    Amerykanin złapał diabła i dobił targu jedno życzenie za wolność, no to amerykanin mówi:
    - nie lubię latać, a mam posiadłość na Hawajach, więc zbuduj mi autostradę
    Tu nie dokończył bo diabeł się wtrącił, że to miało być jedno ale proste życzenie, a tu taka mordęga i sztormy i US Navy i Greenpeace itp. No to amerykanin mówi:
    - OK, przegiąłem spraw w takim razie abym zrozumiał kobiety
    Na to diabeł:
    - to ile pasów i stacji benzynowych ma być na tej autostradzie?
    Tak bez związku...
  • No tak, rzeczywiście mężczyzna jest zbyt durny żeby zrozumieć kobietę. Ale jak się ożeni, nie ma wyjścia i zechce to da radę.
  • edytowano January 2017
    image

    Poseł Lubnauer w Wydarzeniach PolsatNews: "Ryszard Petru wyjeżdżał też z Pawłem Rabiejem". Hmmm...
  • Czy Riczi już wylądował? Podobno tłum fotoreporterów czuwa na lotnisku :-D
  • przemycą go przez ViProomy
  • Ja bym wolał przedzierać się przez zasieki i płoty żeby mnie nie zobaczyli
  • Rabiej po wycieczce:
    image
  • A może rzeczywiście to jest spotkanie " w sprawach partii", jak to określiła Lubnauer? A ta blondi, to tak dla niepoznaki?
    Gdzie w Sylwestra bawił jego płatnik?

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.